Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sen sağol canım listeye girdiğin günden beri 1 gün olsun zor durumda bırakmadın bizi kilon hep kalıcı olsun hatta dahada insinn inşallah
İyi dileklerin için teşekkür ederim kaptanım çok teşekkür ederim desteklerinizi eksik etmediniz takip ettiniz sizinde emeğiniz katkılarınız çok büyük yadsınamaz herşey için tekrar teşekkür ederim
Tşkler canım ortim senide tebrik ederim süpersin inş hep böyle devam eder

Günaydınlar ben de geldim ☺
Merhaba canım hoş geldin ilk sayfada bir form var onu doldurup paylaşırsan seni tanımış oluruz her gün yediklerimizi ve sporumuzu paylaştığımız bir sayfamız var 5.takım menü ve spor listeleri diye bugün itibariyle sen de yazmaya başlayabilirsin pazartesi günü kontrol tartımız oluyor sadece kilonu söylemen yeterli fotoğrafa gerek yok cuma günü ise tartı kullanıcı adı ve tarihin olduğu fotoğrafını paylaşman gerekiyor inşallah güzelce kilolarına veda edeceğiz burada

Günaydınlar, sabah sporunda kimler var hanımlar
Ben daha yeni kalktım ne sabah sporu
Merhaba arkadaslar. Iki gündür buraya ugramak aklima gelmedi.

Menülerimi diger sayfaya yazdim. Sık sįk ugramaya calisacagim. Aklimdasiniz
Muhakkak uğra canım şu an zaten yaz dönemi olduğu için pek aktif değil sayfamız bekliyoruz sık sık
Olsun canım bence bu kiloya hiç de yüksek kilo deme ne kilolar görmüş olanlarımız var misal ben ama artık çanlar senin için çalıyor 8lere bir adım kalmış hemen toparlanıp kendini yavaş yavaş 6lara atman gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…