Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Evet sonra daha cok alacak bide cocuk falan yaparsa hemen felaket uzuluyorum ben ama bişeyde soylenmiyor illaki birileri soyluyordur ama kendi bilecegi bisey herkes kendinden sorumlu
Sen bir şey söyleme zaten canım yanlış anlayabilir ancak kendisi isteyecek fark edecek öyle olur inşallah hamile kalmadan fark eder de sonra kilo vermesi iyice zor olur bu arada sorayım kaç kiloyla hamile kalmıştın ve kaç kilo almıştın bu ara kafayı buna taktım çünkü
Ben hiç merak etmiyorum ya uçuk artı göreceğimden çok eminim
Yok yok hiç sanmıyorum bugün bu sıvılarla artıların çoğunu götürmüşsündür az bir artı kalmıştır

Ay inşallah dediğin gibi olur amin

benim ailede öyle halam 140 kiloyla mide ameliyatı oldu. teyzemler 90 -80 civarı

Benim de anne tarafi oyle. Off cok fena ya.

Cok az yiyen bir ortim var bu hafta. Ac kalmiyor musun diger menulerine de goz attim genelde az yiyorsun. Kilo vermekte zorlandigin bi asamada oldugun icin mi az yiyorsun yoksa alistin mi.
Genelde az yiyorum kilo vermek için daha da az yemem gerekiyor maalesef bide bu hafta hiç spor yapamadım bu hafta daha da kismam gerekti
Tesekkur ederim ortim gectigimiz iki gun pek iyi degildi menulerim cok sporda yapamadim ama artik toparlamaya basliyorum.
Cumaya cook var ortim

Kizlar ben diyetisyene kolay hazirlanan menu ver dedim kadin ekmege bogdu beni. Ben en guzel karbonhidrati azaltinca zayifliyorum. Ne dersiniz devam edeyim mi bu diyetisyenin menusune? Mesela yarin bir bakayim kac kiloyum eksi miyim veya cumaya kadar deneyeyim mi?
Yoksa yeni bir diyetisyene yazilip daha az khli menu mu isteyeyim (bu sene icinde kullanmak icin 2 tane daha ucrersiz diyetisyen hakkim var),
Yoksaa kendi kafama gore khyi azaltarak mi yiyeyim?

Ay inşallah dediğin gibi olur amin
Bence de artin filan kalmamistor fistik. Menuye baksana iyi dayanmissin
4 temmuz
3 bardak kefir 15 tane küçük çilek 1.5 muzla hazırlanmış içecek gün içine yayıp içtim11de 4te ve 7de
Su : 3lt
Spor : 50dk tempolu yürüyüş
E Emnis @ummhnisa hzlsel
Aslinda birgun cok yeyince ardindan boyle yapsak daha iyi olur hic arti gelmeyiz de iste boyle de birgun nasil gececek onu bilmem

Bence de artin filan kalmamistor fistik. Menuye baksana iyi dayanmissin

Aslinda birgun cok yeyince ardindan boyle yapsak daha iyi olur hic arti gelmeyiz de iste boyle de birgun nasil gececek onu bilmem
Ben zorlanmadım benim için kolay geçti bi de en büyük etken evde sadece annem ve ben vardık babam da olsaydı sofra falan kurulurdu o zaman zorlanabilirdim belkiyarın sabah güzel bi kahvaltı edeyim bunun üzerine ama ipleri çok sıkı tutmam gerek

Ben 75 kiloyla hamile kaldim 89 kiloyla dogum yaptim 14 kilo almistim hamilelikte ama acayip yiyordum. Hamileligin son 6,7,8. Ayinda spor salonuna gittim 3 ay yoksa 100 kilo olurdum kesin. Haftada 3 gun 45 dk yuruyerek spora gidiyordum 2 saat spor yapip tekrar 45 dk yuruyup eve donuyordum. Spor olmasa halim harapti.

Genelde az yiyorum kilo vermek için daha da az yemem gerekiyor maalesef bide bu hafta hiç spor yapamadım bu hafta daha da kismam gerekti

Cumaya cook var ortim
Guncel kilon kac su an boyun kac. Spor yapamasanda yediklerin cok az daha saglikli ve daha cok yiyebilirsin. Bh sekilde cok zorlanirsin. Benim detoks yapmis halim senin menulerinden cok fazla.

Diyetisyen listelerine uyunca kilo vermek cok kolay. Ben gecen hafta gitmistim bi diyetisyene 1 hafta gittim nasil beslendigimi sormus ona gore yazmisti ama ben nasil anlatmissam kadin azicik yazmisti sonra dedim bu cok az cok zorlandim siz boyle anlattiniz dedi bende dedim bende az yiyorum saniyordum ama az degilmis. sen yeni basliyorsun sayilir artik deneyebilirsin. Ekmek en saglikli karbonhidrat ekmekten korkmana gerek yok.

Simdi 170 boyum 54.7 idi kilom. Porsiyonlarim birazcik büyük de az yine
Boyun cok iyiymis sen inceciksin o zaman su an. Neden korumaya gecmiyorsun kac kilo olmak istiyorsun. Cok zayiflayanlari gorunce hedef kilom cok yuksek geliyor bana ecez diye bi arkadas vardi gecen yil boyumuz ayniydi benim hedef 67 yken onunki 52 ydi. hedefi 63 cektim simdi. Seni de gorunce 50 ye kadar yolum var galiba

Masallah fistik sana . Bence bugunku sivi detoksunla kacamaklari erittin

50 hedefim. Beni gorsen selülit filan da girla yağliyim da spora cok ihtiyacim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…