Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yakın arkadaşım diyetisyen. Katı liste istiyorum 2 günde sıkılırsın deyip yazmıyor. Pazar günü tatilim başlıyor hedefi 71 yapmıştım ama içim 70i görmek istiyor olmadı burda çok güzel detoks lar var onları yaparım 3 gün

Umarim gorursun 70i tatile cikmadan cok birsey kalmamis zaten

Kendini bıktırmaman mantıklı canım kontrolü bırakmadığın porsiyonları kaçırmadığın sürece ve sporla desteklediğin sürece bencede yenilebilir iyi yapmışsın

Geçmiş olsun canım
Biyontec aşısı ağır ya özellikle 2.dozunu ağır geçirenler oldu çevremde bende o yüzden korktum sinovac yaptırdım bol bol antikorun olsun inşallah

Bence biraz daha şans ver canım en azından 1 hafta düzenli hiç bozmadan dene .. baktım eksi gelmiyor yani bu spora gelmesi şart zaten o zman yeni diyetisyen denersin olur mu ?

Ayyy evet sinir eşim zayıf olduğu için bende otomatik olarak kasıyorum birde benden çok dikkat ediyor kilosuna diyelim akşam yemeğini kaçırdı ama aç hayatta yemek yemez aç aç yatar bu saaatte yemek mi yenir diye ben olsam yerim yani akşam yemeği bir haktır :))

Sizin yeni gelinde efsoymuş o özgüvenden azıcık bizede lazım

Yaaaa hazal

Benim zaten hareketsiz geçecek gibi duruyor son 4-5 ay spor yapmam söz konusu bile değil ben o zaman 17-18 kilo alınıyor diye düşüneyim
Adimlarin cok iyi menunu de begendim canim. Aksamda sadece etkerdrn ve salatadan yemissin, gununu gizel kapatmissin afiyet olsun.

Hem menun cok saglikli ve guzel olmus hem de sporun harika
Sağ ol canım hiç bu kadar erken kapamamıştım günü acıktım tabi öyle olunca
Utanmasam düğün resmimi atacağım buraya kaptanım siz çıtır gelinler görün heybetli görkemli gelin nasıl olurmuş

Saglikla dogsun da bebis kilo veriliyor bir sekilde bak masallah sana , azmine ve iradene. Super kiolsr vermissin. Kilolar senden korksun artik

Benim esim de fittir. Kosar duzenli. Tatli ayda yilda bir o da ucundan azicik yer birakir. Iste omur boyu duzenli spor, saglikli yemek olunca fit bir vucut da kscinklmaz oluyor.
Eslerimiz gibi yemeye alismamiz lazim kaptancim bizim orneklerimiz yani basimizda

Menun yine cok guzel ve saglikli kaptancim tuh denizde de yuzdeymissin tam super olurmustu artik yarina

Ortim menüde ne kadar garip yiyecekler var. O makarnayı okurken yoruldum sen hazırlarken daha çok kalori harcamışşındır
Suyun, sporun harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…