Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

50 hedefim. Beni gorsen selülit filan da girla yağliyim da spora cok ihtiyacim var
Kiz sende ne kadar yag olabilir ki bence hic kalmamistir sende. Fiziksel sıkıntın varsa korumaya gecip sporu artirabilirsin. Selulit icin at kili fircasi ve selulit kremi aldim ben faydasi olsu ama bacaklarim hala cok yagli o yuzden tam gecmedi var yine ama yine de faydasi oluyor deneyebilirsin.

Uy sen ne yaptın be canısı iyi o spor salonuna giden yollarda doğurmadın
Masallah fistik sana . Bence bugunku sivi detoksunla kacamaklari erittin
İnşallah öyle olmuştur ya

Insallah zatiflarim canim. Bebek var bir de yemek hazirlamaya verecegim zamani spora vermek ustiyirum. Zahmetsiz menuler gonderin dedim o da boyle yazmis. Kolay hazirlaniyor yalan yok.
icimi rahatlattin canim , bakayim yarina ins az da olsa eksi gorurum. Uyuyorum chnku listeme.

Helal olsun sana hamilelikte bile spordan vazgeçmemişsin dolayısıyla fazla almamışsın bu aralar bunu hesaplayıp duruyorum Allahım sıyırdım iyice
Diyetisyen hakkın varsa canım değiştirebilirsin ekmek biraz fazla gerçekten iki hafta şans ver eğer olmazsa bence başka bir diyetisyene git ben diyet menülerine uyamıyorum bugün eltim başlamış diyete menüsünü attı bana o menüyü görür görmez ter bastı beni

Uyuyorsan sıkıntı yok verirsin. Zaten ekmek coksa karbonhidrati ona gore ayarlamistir makrolari mikrolari ayarliyorlar onlarin listelerle iyi kilo veriliyor. Biz bilincszce az yiyoruz ama makrolari dengeleyemiyoruz. Sikinti olmaz cumayada var daha vucudun alisip toparlar listede degilsin daha deneme suren var.

Uy sen ne yaptın be canısı iyi o spor salonuna giden yollarda doğurmadın

İnşallah öyle olmuştur ya
Ama dogumum cok kolay oldu bence spor sayesinde gece 4.5 da hastaneye gittim 6 da dogirmustum uzun sancilar cekmedim bana gore zordu tabi ama oyle saatlerce sanci cekenleri duyunca kolay olmus diyorum artik

Bence yarın baktıktan sonra yeni liste isteyebilirsin canım. Sen kendini daha iyi bilirsin. Sana kh fazla geldiyse fazladır

Tmm canim bakayim bir iki hafta.

madem merak ediyorsun. Ben de ilk hamileligimde 73 ile hamile kaldim 85 ile digurdum. Ama 7. Ayima kadar haftada 2 kardioya, haftada 1 aqua aerobige gittim. O kadar kolay bir dogum yaptim ki ebe ilk dogum olduguna inansmadi. Hani derler ya bir avazda aynen oyle oldu. Yani eger hamilelikte kesinlikle spor sart hem kolay dogum icin, saglik ucin hem de az kilo almsk icin.

Dogumdan 1,5 yil sonra 65 kiloya dustum.

sonra ikinci hamileligim su koronanin ilk lock down zamanlarina geldi ne yazik ki. Evden calistim, heryer de kapaliydi. 68 ile hamile kalip yine 85le dogum yaptin. Evde arada leslie filan yaptim, yani spor hak getire. Sonuc ortada 5 kilo daha fazladan aldim.

Ama dogumum cok kolay oldu bence spor sayesinde gece 4.5 da hastaneye gittim 6 da dogirmustum uzun sancilar cekmedim bana gore zordu tabi ama oyle saatlerce sanci cekenleri duyunca kolay olmus diyorum artik
Çok iyi o zaman. Tabi sporun etkisi büyüktür normal doğumlar için çok işe yarıyormuş spor yane güzel hemencik doğuruvermişsin

Tamam canim haklisin, deneyeyim bi bakalim.

04.07.2021
Sabah: 5 tane kadar patates kızartması, süzme peynir, domates, kapya biber, maydanoz
Öğlen : Kayısı (ağaçtan yedim. 10 tane kadar)
Akşam :1 adana dürüm.
2 litre su
1 fincan Türk kahvesi
12000 adım
Hayatım boyunca kısıtlama yapmak istemedim. Geçen hafta hedef kiloma ulaştığım için bu haftasonu adana yedim. Haftaiçi yine kalori açığı yaparak hedefime ulaşmak istiyorum. Sürekli kısıtlarsam diyeti erken bırakıyorum.. Yarın için 20bin adım hedefliyorum.

Adimlarin cok iyi menunu de begendim canim. Aksamda sadece etkerdrn ve salatadan yemissin, gununu gizel kapatmissin afiyet olsun.

1 yumurtadan omlet
2 dilim ekmek
2 kk peynir
salatalik
domates

aksam
6 yk etli nohutlu pilav
salata
1 kase yogurt

3 lt su

spor
40 dk kardio
1 saat kosu bandinda yuruyus
600 ip

E Emnis @ummhnisa G gibivegibi
Hem menun cok saglikli ve guzel olmus hem de sporun harika

Benim de aklimda bir denemeyi düşünüyorum. Yüz için de masaj öneriyorlar. Masaj her türlü yuze de cilde de iyi geliyor
3. Yu olan bi arkadasi cok etkilemisti benim cok zor du bu defa dedi ilk ikisini sinovac olmuştu
Benim ilk ikisi sinovacti hiç acıtmadı su gibiydi

Adimlarin cook iyi
Yarindan sonra dikkat edip cumaya eksi gelirsin. Arada canimizin istedigini yenezsek zaten cok zor olur uzun sureki diyete dayanmak. Kacamagini tek ogun yapmissin ki o da tatli filan da degil yemek yani.
yarinki adim hedefin de super

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…