Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canın kim :)) kollontai sanırım
Sansürünü yesinler senin
Ay ben bu şişelere bayıldım yaaa redsonja87
Aaay evet bunlardı kaptankuşum tatları da o kadar lezzetli ki anlatamam sana kollontai cim yukarıda seni etiketlemeyi unutmuşum, Emnis kaptanın fotolarını attığı sıvı detoks içeceklerinden 3 gün boyunca içtim. İşteyken yoğunluktan birkaçını içmeyi unutmuştum onları da mezuniyet kiloma ulaşmak için kullanacağım iyi oldu, yıh yıh

Bu da benden gelsin kızlar; dolapta bekliyor kuzucuklar. Akşam yemek yemeyip bu hafta aralıklı oruç diyetine başlarsam ve akşam öğünü yerine saat 6 gibi bunları tüketirsem hedefime ulaşırım bu hafta diye umut ediyorum.

Eklentiler

• FC68B06E-4DBE-4973-85F8-1E0AC0791898.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 29
Vallaha tamda oyle oldu +2 yim

Cok iyi hazal hic salmamissin sporda var harikasin

Ortim yine +2 yim
Ortim bir şeyde yemedin artı 2 olacak kadar gerçekten ilginç tamam illa artı çıkıyoruz acaba regl yüzünden mi yakınlarda olacak mısın
Cok iyi hazal hic salmamissin sporda var harikasin
sağ ol canım elimden geldiğince abartmamaya çalıştım detoks sonrası kilom artı 300 şu an ama normal karşılıyorum en azından artık 8lerden kurtuldum

Hosbulduk canim. Insallah. Himm yarissak mi senle ne yapsak kilolar neredeyse ayni
Sagol canim bilgi icin, dtiketlerim. Elimden geldigince herhun az da olsa spor yapiyorum

Hosbulduk canim. Insallah. Himm yarissak mi senle ne yapsak kilolar neredeyse ayni
Sagol canim bilgi icin, dtiketlerim. Elimden geldigince herhun az da olsa spor yapiyorum
Aynen çok az fark var yarışalım tabiama sende ödem vardır bir haftaya aradaki farkı açarsınben artık detokslara başladım gitsin diye kilo verme hızım yavaşlıyor

Aynen çok az fark var yarışalım tabiama sende ödem vardır bir haftaya aradaki farkı açarsınben artık detokslara başladım gitsin diye kilo verme hızım yavaşlıyor
Himm o da dogru. Masallah cok iyi kilo vermusdun, baslangic kilona baktim da superr

Afiyet olsun canim. Aksam icin biber dolmasinin yanina makarna degil de zeytinyagli salata olsa daha yakisirdi gibi ama en azindan makarnanjn orani az.

Ohh 10bin adim da yapilmis superr

Regl oldum bugun. Ama olmasamda +2 olurdu. Benim hep boyle diyet disinda agzima lokma koysam tartiya arti olarak yansiyor. Pazartesine kac olacak acaba bugunden bu kadar daha siser o benim icimde. vallaha yoruldum artik su mezuniyeti bi yakalasam diyorum yakalasam ne olacak diyorum sonra arti iki hep cebimde.
Detoks sonrasi arti oluyor o kacinilmaz son ama fazladan bisey yememissin sen o yuzden 300 500 sikinti olmaz. Bayrama kadar bende 63 olsam diyordum ama artilari vermekten ilerleyemiyorum resmen. Artilara harcadigim emeği normal sartlarda harcasam 1 kilo rahat gidecek ama ben 2 kilo geriden geliyorum hep resmen ben yine memelekete gidine kadar ancak mezun olurum. Mezun olur memelekete giderim arti iki hep cebimde zaten en az arti 5 le donerim. Hic degilse 1 ay korumada kalayim istemistim ama benim koruma da tam diyet havasinda olmak zorunda galiba. Mezuniyet kilosundan 2 kilo asagida mezun olmam lazim benim.

Himm o da dogru. Masallah cok iyi kilo vermusdun, baslangic kilona baktim da superr
Sağ ol canım 1 senedir uğraşıyorum bu kadar oldu son 10 kilomdayım artık
Afiyet olsun canim. Aksam icin biber dolmasinin yanina makarna degil de zeytinyagli salata olsa daha yakisirdi gibi ama en azindan makarnanjn orani az.

Ohh 10bin adim da yapilmis superr
Sağ ol canım Kaç gündür detoks yapıyordum biraz karbona ihtiyacım vardı

Zayıflamak isteyenler topiği miiii?? Kaptancım benim yerim burası aşk olsuun. Ay resmen bitti sınavlarım. Sonucun da açıklanmasını bekledim ki büt'e falan kalırsam gel git olmasın. Neler yapıyorsunuz bakalıım? Ben azıcık kilo almış olabilirim ama hemencik hallederim merak etmeyin.

Bir de ayın 8'inde kızlarla dağıtma gecesi yapmak için sözleşmiştik. Acaba bugün sıkı diyete başlayıp o gün cozutsam mıı yoksa direkt ondan sonraki gün mü başlasam diye size sormak istedim. Ama ne cevap alacağımı az çok biliyorum. Önce sizlerden haberlerinizi alayım beni sonra konuşuruz.

Artı 2 zaten daha da artmaz canım inşallah azalır pazartesi gününe yorulmakta haklısın çok emek veriyorsun hem spor hem de yemek konusunda ama son kiloların olduğu için vücudun da seni zorluyor artı olarak hep kendini gösteriyor ama bu azmin ve istikrarınla senden kurtulamayacak o son kalan kiloların ben zaten nasıl kilolar korunur hiçbir fikrim yok ama diyetten çok farklı olmasa gerek ömür boyu açım diye dolaşacağım memlekete gitmene daha 1 ay var anladığım kadarıyla inşallah biraz hızlanır ve kolaylaşır canım kilo vermen vücut artık direnmeyi bırakır ama her şeye rağmen çok güzel kilo verdin ortim o yüzden sakın canını sıkma moralini bozma

Kimler gelmiş hoş gelmiş sefalar getirmiş bebiş sınavlarını da alnının akıyla vermişsin canım tebrikler biraz rahatlarsın şimdi Hemen bugün başlıyorsun kuzu ve spor eşliğinde güzelce kilolara veda ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…