Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Amin canim, bu sefer grami gramina uyacagim diyetisyene. Bir gram meyve bile yemeyecegim fazladan😉 oyle tabi ek gidaya da gecti bebis, gitsin artik kilolar hicbir elbisemin icine goremez oldum canim durumum vahim. Bir de zatifliycam diye yeni kiyafetler almistim, onlari da giyemiyorum ☹️☹️

Biz ilk gittigimizde 1 hafta baska sehirde otelde kalacaktik ailecek sonra esim donecekti, ben kizlarla ailemin yanina gececektim. Ama tam kapanmadan dolayi bizim otelde tatilimizi 3 hafta yapmak zorubda kaldik, sehir degistoremezsiniz dediler. Iyi oldu gerci dinlendik ailecek. Sonra esim dondu. Ben kizlarla ailemin yanina gittim. Orda da 1 bucuk aydan fazla kaldik, havalar asiri isindi. Cok bunaldik, buyuk kizim da sIKIlinca donduk. Ama nasip olursa eylule yine gitme niyetim var. artik hamilelik kilolarini vermis bir sekilde giderim insallah.🙏🙏

sen nasilsin kaptancim? Masallah kilona bakilirsa fistik gibisin de 😉
Evet meyve sende etkiliyordu kilonu dikkat etmek gerek spor zaten yapıyorsun güzel olacak inşallah 🤸🏼‍♀️
Eylüle gelirseniz umarım yeni bir dalga gelmez biter şu covid mevzuları havalar daha iyi olur güzelce gezme imkanınız olur canım ♥️
Bende şuan ailemin yanındayım İstanbula geldim :) 1 ay buradayız öncesinde eşimin ailesine gittik oradan Anamura tatile geçtik bana hopp +5 +6 yazıldı 🙈 şimdi onları vermek için alt listeden devam ediyorum tatlım mezuniyet kilom 60dı işte ondan pek uzaklaşmak istemiyorm 🙄 burada bol bol yüzme yürüyüş ile atacağım inşallah 🤗

Tesekkur ederim ortim ben cok abartıyorum binge eating yapıyorum bayağı abartılı
Çok sık mı oluyor canım bu durum ?
Belki bir psikologa gitmek gerekir yanlış anlama lütfen ben bu sorunun obezlerde olduğu biliyordum senin kilon normal esasında sık şekilde oluyorsa altında başka bir şey mi var acaba :KK43:

Sabah 1 kucuk elma 1 poset kahve
Oglen 1 paket eti form
Aksam arkadaşlarla disarj çıktım 2 33 cc lik bira(290 kalori)
Yaninda 8 9 adet patates kızartması
1 dilim karpuz
1 dilim cabuk corba(80 kalori)

Spor 6 bin adim
Su 2 litee olur umarım
Bugün de kötü bir menü ama en azindan buraya yazınca cok cok abartmıyorum 🙄
Afiyet olsun. Kalori olarak kesinlikle cok degil ama sagliksiz bir menu olmus. Ogken eti formun yanina bir avuc kuruyemis ve/veya kefir olsaydi . Aksam da cabuk corba yerine veya yanina bir salatalik/domates olsaydi yine kalori olarak cok olmazdi ama daha saglikli olurdu diye dusunuyorum.
ayrica disariya cikmana ragmen sadece 2 biraa aksamu gecirmen de gayet guzel olmus 👍

Evet meyve sende etkiliyordu kilonu dikkat etmek gerek spor zaten yapıyorsun güzel olacak inşallah 🤸🏼‍♀️
Eylüle gelirseniz umarım yeni bir dalga gelmez biter şu covid mevzuları havalar daha iyi olur güzelce gezme imkanınız olur canım ♥️
Bende şuan ailemin yanındayım İstanbula geldim :) 1 ay buradayız öncesinde eşimin ailesine gittik oradan Anamura tatile geçtik bana hopp +5 +6 yazıldı 🙈 şimdi onları vermek için alt listeden devam ediyorum tatlım mezuniyet kilom 60dı işte ondan pek uzaklaşmak istemiyorm 🙄 burada bol bol yüzme yürüyüş ile atacağım inşallah 🤗
Tabi kendi evinde olmayinca zor oluyor. Anliyirum. Ama yibe de cok gecnemissin nezuniyet kilonu o kadar gezmeye ragmen 😉 yuzmeyle ve biraz dikkat ederek insallah yakibda yibe 60i gorursun kaptancim 👍

Benim meyveleri de unutnamissin kaptanim 😂😂

Canım kimler ne artılar çıkıyor bildirm yapmak gerek muhakkak artılarımız ile yüzleşmezsek kilo veremeyiz bence yaarın müsaitsen yarın sabahtan bilddir kilonu 😘

Çok sık mı oluyor canım bu durum ?
Belki bir psikologa gitmek gerekir yanlış anlama lütfen ben bu sorunun obezlerde olduğu biliyordum senin kilon normal esasında sık şekilde oluyorsa altında başka bir şey mi var acaba :KK43:
Cok tesekkur ederim kaptanım. Sık oluyordu buraya menü yazmaya baslayinca bayağı azalttim o yüzden cok iyi geldi burasi bana🤗
fiyet olsun. Kalori olarak kesinlikle cok degil ama sagliksiz bir menu olmus. Ogken eti formun yanina bir avuc kuruyemis ve/veya kefir olsaydi . Aksam da cabuk corba yerine veya yanina bir salatalik/domates olsaydi yine kalori olarak cok olmazdi ama daha saglikli olurdu diye dusunuyorum.
ayrica disariya cikmana ragmen sadece 2 biraa aksamu gecirmen de gayet guzel olmus 👍
Teşekkür ederim 😍😍 bayağı sağlıksız oldu artık daha dikkat ederim. Iş anlamında da bayagi sıkıntılı ve yorucu bir dönemi atlattim bugün itibariyle çok şükür 😎😎

Tabi kendi evinde olmayinca zor oluyor. Anliyirum. Ama yibe de cok gecnemissin nezuniyet kilonu o kadar gezmeye ragmen 😉 yuzmeyle ve biraz dikkat ederek insallah yakibda yibe 60i gorursun kaptancim 👍
İnşallah canım geri kilo almak benim için tam bir kabus çok zor verdim bu kiloları almaya niyetim yok valla 🙈🙈 1 yıl oldu bakalım mezun olalı kendi ailemin yanında spor oluyor ama başka yerde olmuyor işte maalesef bir şekilde öyle böyle dengeleyeceğim inşallah 🤗

O yüzden hep diyorum zor kilo verenler üzülmesin geri öyle löp diye alamıyorsunuz 🤭🤭 insan korkuyor bir kere :)) biraz şöyle eziyetli olacak ki bu iş bir daha kilo almak istemeyelim ♥️

Cok tesekkur ederim kaptanım. Sık oluyordu buraya menü yazmaya baslayinca bayağı azalttim o yüzden cok iyi geldi burasi bana🤗
fiyet olsun. Kalori olarak kesinlikle cok degil ama sagliksiz bir menu olmus. Ogken eti formun yanina bir avuc kuruyemis ve/veya kefir olsaydi . Aksam da cabuk corba yerine veya yanina bir salatalik/domates olsaydi yine kalori olarak cok olmazdi ama daha saglikli olurdu diye dusunuyorum.

Teşekkür ederim 😍😍 bayağı sağlıksız oldu artık daha dikkat ederim. Iş anlamında da bayagi sıkıntılı ve yorucu bir dönemi atlattim bugün itibariyle çok şükür 😎😎
Sevindim o halde canım burası evet tutuyor çoğu insanı yeterki düzenli yazma alışkanlığı olsun .. insan yerken bile elini çekiveriyor yiyecekten 🤭🤩

Atlattiysan iyi o zaman 😉 sevindim

İnşallah canım geri kilo almak benim için tam bir kabus çok zor verdim bu kiloları almaya niyetim yok valla 🙈🙈 1 yıl oldu bakalım mezun olalı kendi ailemin yanında spor oluyor ama başka yerde olmuyor işte maalesef bir şekilde öyle böyle dengeleyeceğim inşallah 🤗

O yüzden hep diyorum zor kilo verenler üzülmesin geri öyle löp diye alamıyorsunuz 🤭🤭 insan korkuyor bir kere :)) biraz şöyle eziyetli olacak ki bu iş bir daha kilo almak istemeyelim ♥️
😄 sen dengelersin canim masallah. Cekiyoz ya o eziyeti cekmeden olmuyor. Bak saat kac olmus cocuklar uyudu mide bos ya uykum gelmiyor 😄😄

birkac gune alisirim ac uyumaya😂😂

🍄02.07.21 🍄

sabah 1.5 yumurta omlet
1 dilim peynir 5 zeytin 1 dilim ekmek

ara 5 sarma :KK20:

akşam ezogelin çorbası
semizotu yemeği 1 kase yoğurt

ara 5 tane erik

spor
20 dk yüzme + 8000 adım

yarimuhendis yarimuhendis @ummhnisa
Kaptancim bence sarmalara hic kizla kendine. Gunun genel olarak cok guzel gecmis. Sporun da cok guzel 🧿

Kahvaltı
1 kase tarhana çorbası, 1 haşlanmış yumurta, 1yk lor, şekersiz çay
Akşam
1 servis kaşığı kabak yemeği, 1 küçük dilim fırın makarna, 1 küçük kase yoğurt
2 litre su
E Emnis , @ummhnisa
Güzel bir haftayı geride bıraktın canım detokslar olduğu için bu haftada dikkatli gitmek gerek 😘 menün cuma gününe göre ölçülü afiyet olsun 😘 yarın sporda olursa harika olur 🤩
Sabah yok
Öğlen tavuk fajita (150 gr kadar), buğdaylı yeşil mercimekli salata
Ara:yarım şeftali, 1 armut
Akşam :laktozsuz sütlü filtre kahve
3 litre kadar su
1 ananaslı hindistan cevizli çay
12000 adım
Yaklaşık 600 kalori.
Tek öğünle gün bitmiş tebrikler canım ✌️
Adımlar şahane 🤩
Bugunku menum
Sabah: 2 domates, 1 avuc yesillik, 7 zeytin, 2 dilim peynir, 2 yk sebze ezmesi.
Ara: 2 fincan sade kahve
Oglen: 1 kase mantarli sebze corbasi, 2 parca tavuk, 1 kase karisik salata, 3 yk yogurt.
Aksam: 2 kase sebzeli tavuk corbasi, 1 kase yogurtlu cevizli kereviz salatasi, 2 bardak sekersiz komposto.

su:2,5 lt
Spor: 20 dk HIIT: 100 puan

E Emnis @ummhnisa
Bu şimdi diyetisyen menüsü mü deryacım ?
Sporların çok güzel tebrikler 🤩
Sabah yok

Öğle
İki kase yoğurt çorbası

Akşam
Bir kase yeşil salata

Su: 2.5 lt Spor: birazdan yapmayı düşünüyorum.

E Emnis @Mathildablue hzlsel hzlsel
Oy canım çok az olmuş menün 🙈aç bırakma kendini 😘
Kahvalti
1 dilim ekmek
2 kk peynir
4 zeytin
salatalik domates yesillik

ara
200 gr karpuz

Saat 5 de nisandaydim
1 dilim borek
4 sarma
2 yk rus salatasi
1 kurabiye

2.5 lt su

spor yok bugun

E Emnis @ummhnisa hzlsel hzlsel
Bu nişan bize +2 ye patlar 🙈🤣🤣🤣🤣
Normal biri olsa +200 grm ama sen olunca +2 🙈🤣
Sabah 1 kucuk elma 1 poset kahve
Oglen 1 paket eti form
Aksam arkadaşlarla disarj çıktım 2 33 cc lik bira(290 kalori)
Yaninda 8 9 adet patates kızartması
1 dilim karpuz
1 dilim cabuk corba(80 kalori)

Spor 6 bin adim
Su 2 litee olur umarım
Bugün de kötü bir menü ama en azindan buraya yazınca cok cok abartmıyorum 🙄
Toplam kalori olarak pek bir şey tutmuyor ama sağlıksız olmuş yarın daha güzel menü gelecek inşallah 🤗

Güzel bir haftayı geride bıraktın canım detokslar olduğu için bu haftada dikkatli gitmek gerek 😘 menün cuma gününe göre ölçülü afiyet olsun 😘 yarın sporda olursa harika olur 🤩

Tek öğünle gün bitmiş tebrikler canım ✌️
Adımlar şahane 🤩

Bu şimdi diyetisyen menüsü mü deryacım ?
Sporların çok güzel tebrikler 🤩

Oy canım çok az olmuş menün 🙈aç bırakma kendini 😘

Bu nişan bize +2 ye patlar 🙈🤣🤣🤣🤣
Normal biri olsa +200 grm ama sen olunca +2 🙈🤣

Toplam kalori olarak pek bir şey tutmuyor ama sağlıksız olmuş yarın daha güzel menü gelecek inşallah 🤗
Yok degil kaptanim. Diyetisyen listeyi bu aksam gonderdi. Yarinki diyetusyen menusu olacak 1700 kalorilik.

Canım valizin altına koy karıştırıp bakacak hali yok ya 🤭😅
Yok o kadar yapmaz herhalde kaptanım🤣🤣
Tebrikler 5.takım tebriklerr M monarosaa 💃💃💃💃
Tebrik ederim hepimizi kızlar💓
M monarosaa seni ayrı tebrik ederim canım💗💗💗
300 gram hiç de fena değil aslında asla boşa gitti diye üzülme zira 100 gram bile vermenin ne demek olduğunu ve ne fedakarlıklar yaptığımızı ancak yaşayan bilir🥲Bir de detoks genelde vucuttaki ödemi atma kısmında işe yarıyor, şayet vucudunda ödem yoksa detoks işe yaramamış olabilir. Fakat üçe beşe bakmadan karda mısın kardasın. Vermiş misin vermişsin işte o kadar. Tebrik ederim 💕💕💕💕

Ooooouuuu şahane şahane şahane. Tebrik ederim.

Kral geri döndü diyorsun. 2 haftadır şahane gidiyorsun, tüüüü tüüüü maşallah. İnanıyorum ki kilo verme yolculuğunda kısa sürede hedefine ulaşıp galİP geleceksin🌝😬😜

Ahh bu kilolarda iken kilo vermek ne kadar zor değil mi. Çok tebrik ederim, çok güzel sonuç.

Yaaa sana artık söyleyecek kelime, yazacak cümle bulamıyorum canısı. Azmettin geldin ya 7 lere sana helal olsun. Gözyaşım pıt🥲

Canımcım senin tartı bozuk diyorum bana inanmıyorsun. Sabit çıkmak da zarar değil ancak o tartıda var bir çapanoğlu. Ciddili..

Kızlar hepinizi tebrik ederim. Güzel kilolar gitmiş bu hafta, dilinizi ısırığ totonuzu kaşıyın tü tü tüüüü maşallah. Arada gözden kaçırıp alıntılayamadığım arkadaşlarım varsa cuma yorgunluğuma versin. Sizleri seviyoreeee…
Sağol bebeğim ya inşallah bir daha görmem o rakamları sen de bizimle bir hafta daha berabermişsin🤭🤭
Arkadaşlar ben olmayacağım şimdi ortaklık sonuçları falan yarına gelecek arkadaşlarım erkenden doğum günü sürprizi yaptılar😍😍😍ortamımı görmrmelisiniz🤣🤣iyi akşamlarrrr😘😘😘
İyi eğlenceler canımcım erken doğum günün kutlu olsun🤩🤩🤩

DeryaOnDiet DeryaOnDiet Hoş geldin inşallah gidecek bu sefer kilolar çok da bir kilo almamışsın zaten bu hafta fazlalıklardan hemen kurtulursun🥰 spor günleri beni etiketleyebilirsin menüne ben tutuyorum artık spor listesini😘

Kahvalti
1 dilim ekmek
2 kk peynir
4 zeytin
salatalik domates yesillik

ara
200 gr karpuz

Saat 5 de nisandaydim
1 dilim borek
4 sarma
2 yk rus salatasi
1 kurabiye

2.5 lt su

spor yok bugun

E Emnis @ummhnisa hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım bence gayet güzel geçmiş nişan menün sabah ve arada da hafif beslenmişsin zaten💗

X