Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gardolanimi temizledim dun biraz. Baya hamilelik elbisem vardi. Koydum hepsini internete, ikinci elden uygun fiyata verdim. Az da olsa bi ucret koydum ustune (aldigimin 10da biri kadar bir fiyat) ki kimse bedava alup satmasin 😉
Insallah kilo verdikce emzirme ve hamilelik doneminde aldiklarimi da koyacagim siteye, cok almisim ama iki hamilelikte de giydim yani. Rahat oluyor. Hepsini bir kisi aldi zaten geceliklerimi filan da hediye koydum paketin icine.

kesinlikle tavsiye ederim arkadaslar evde azalan esya, gardolopta azalan camasir bir huzur veriyir, hafifletiyor.

Artı 2 zaten daha da artmaz canım inşallah azalır pazartesi gününe💗 yorulmakta haklısın çok emek veriyorsun hem spor hem de yemek konusunda ama son kiloların olduğu için vücudun da seni zorluyor artı olarak hep kendini gösteriyor ama bu azmin ve istikrarınla senden kurtulamayacak o son kalan kiloların😍😍 ben zaten nasıl kilolar korunur hiçbir fikrim yok ama diyetten çok farklı olmasa gerek ömür boyu açım diye dolaşacağım🤣🤣 memlekete gitmene daha 1 ay var anladığım kadarıyla inşallah biraz hızlanır ve kolaylaşır canım kilo vermen vücut artık direnmeyi bırakır😘 ama her şeye rağmen çok güzel kilo verdin ortim o yüzden sakın canını sıkma moralini bozma 💗💗💗
Sıkmıyorum ortim zaten alistim artik. Eninde sonunda gidecekler kurtulus yok imkansiz drgil birazcik zaman alacak. Onada katlanacagiz okyanusu gectik derede bogulmayalim artik. 🙈🤣🤣 bu hafta ne detoksu yapsak acaba 🤣🤣

Sıkmıyorum ortim zaten alistim artik. Eninde sonunda gidecekler kurtulus yok imkansiz drgil birazcik zaman alacak. Onada katlanacagiz okyanusu gectik derede bogulmayalim artik. 🙈🤣🤣 bu hafta ne detoksu yapsak acaba 🤣🤣
Ben yarimuhendis yarimuhendis in güzellemelerinden sonra hurma detoksu yapmaya karar verdim🤭🤭çarşamba perşembe iki gün yapacağım ama varsa sende daha güzel detokslar tekliflere açığım🤣🤣🤣 bu haftaya daha iyi başladım tekrar tartıldım sabittim ödemlerden kurtulmuşum anlaşılan😅

Zayıflamak isteyenler topiği miiii?? Kaptancım benim yerim burası aşk olsuun. :KK70: Ay resmen bitti sınavlarım. :halay: Sonucun da açıklanmasını bekledim ki büt'e falan kalırsam gel git olmasın. :KK70: Neler yapıyorsunuz bakalıım? Ben azıcık kilo almış olabilirim ama hemencik hallederim merak etmeyin. :KK66:

Bir de ayın 8'inde kızlarla dağıtma gecesi yapmak için sözleşmiştik. Acaba bugün sıkı diyete başlayıp o gün cozutsam mıı yoksa direkt ondan sonraki gün mü başlasam diye size sormak istedim. Ama ne cevap alacağımı az çok biliyorum. :KK70: Önce sizlerden haberlerinizi alayım beni sonra konuşuruz. :KK74:
Oy benim kuşum gelmiş hoş gelmiş😍😍tebrik ederim canım😘😘
Yeni ortaklar listesi açıklandı mı ben mi kaçırdım bulamıyorum 😁
Yok canım açıklamadım dün hiç fırsatım olmadı bakmaya sürprizlerle falan uğraşıuordum bu akşam açıklayacağım🤗

Ben yarimuhendis yarimuhendis in güzellemelerinden sonra hurma detoksu yapmaya karar verdim🤭🤭çarşamba perşembe iki gün yapacağım ama varsa sende daha güzel detokslar tekliflere açığım🤣🤣🤣 bu haftaya daha iyi başladım tekrar tartıldım sabittim ödemlerden kurtulmuşum anlaşılan😅
Ooo super zaten odem yapacak bisey yoktu. Ben daha karar veremedi hangi detoks olduguna pazartesi artilarimi gorunce hizlica karar veririm 🙈🙈🤣🤣

Ay ben arkilerimle dışarıya çıktım dün gece hiç istediğim gibi geçmedi yaaaaa bu sabah da aynı şekilde🤣🤣bana yine 5 gün detoks günleri hurmanın da etkisi geçti ona başvuramam şu anda sıvı detoksu yapacağım bakalım🤣🤣ödemlerden kurtulup eksiye geçme duası enterrrrrr🤣🤣🤣
Yine cumbur cemaat detoks yapacaz anlasildi 🤣🤣

X