Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Dikkat et tabi canim, spor da cok iyi fikir. Sonucta hayatimiz boyunca spor yapmiz lazim saglikli olmak istoyorsak . Plsnin garika

Oo ortim teşekkür ederim fazla çıkarım diye bakmadım bu hafta iki gün kacagimda abartılı yedim spor da yapmarim diye
Simdiden cok cok güzel dinlen
2 gün ne yaptın bilmiyorum ama diğer günler iyiydi menülerin. İşte 2 gün 1 haftamıza maloluyor malesef. Haftaya halledersin sen
Aynen kafanda rahatlar güzel olur arada bi dinlenmek şart rahatlamak için şimdiden iyi tatiller bol güneşler canım

Süper bende yapabildiklerime bi bakarım canım
Teşekkür ederim canım

Tebrikler 5.takım tebriklerr M monarosaa
Ooo çifte derece olmuş tebrik ederim kızlar
M monarosaa canım bu hafta harikaydın tebrikler

Benim detoks resmen bosa gitti.

Gecen hafta 67.05
bugun 66.80
yuzde 0.372
haftaya hedef 66.4
E Emnis @hzlsel

Eki Görüntüle 2881066
300 gram hiç de fena değil aslında asla boşa gitti diye üzülme zira 100 gram bile vermenin ne demek olduğunu ve ne fedakarlıklar yaptığımızı ancak yaşayan bilirBir de detoks genelde vucuttaki ödemi atma kısmında işe yarıyor, şayet vucudunda ödem yoksa detoks işe yaramamış olabilir. Fakat üçe beşe bakmadan karda mısın kardasın. Vermiş misin vermişsin işte o kadar. Tebrik ederim
Günaydın kızlar
Geçen cuma 81.6
Bugün 79.9
Fark 1.7
Yüzde 2.08
Hedef 79
Ooooouuuu şahane şahane şahane. Tebrik ederim.
Geçen cuma : 57.1
Bu cuma : 56.4
Fark : -700
Yüzde : %1.226
Haftaya hedef : 55.9
E Emnis

Kral geri döndü diyorsun. 2 haftadır şahane gidiyorsun, tüüüü tüüüü maşallah. İnanıyorum ki kilo verme yolculuğunda kısa sürede hedefine ulaşıp galİP geleceksin
Fark: -400
Yüzde: %0.723

9 Temmuz Hedef: 54.7

E Emnis ummhnisa @hzlsel yarimuhendis @runib
Ahh bu kilolarda iken kilo vermek ne kadar zor değil mi. Çok tebrik ederim, çok güzel sonuç.
Geçen Hafta:79,9
Bu Hafta: 78,8
Fark: 1,1
Yüzde: 1,376
Hedef: 77,9
E Emnis @Cagrihilal1
Yaaa sana artık söyleyecek kelime, yazacak cümle bulamıyorum canısı. Azmettin geldin ya 7 lere sana helal olsun. Gözyaşım pıt
Geçen hafta:69.4
Bu hafta sabitim

E Emnis G gibivegibi

Dün gördüğüm - 500 den sonra bugün üzgünüm Eki Görüntüle 2881329
Canımcım senin tartı bozuk diyorum bana inanmıyorsun. Sabit çıkmak da zarar değil ancak o tartıda var bir çapanoğlu. Ciddili..

Kızlar hepinizi tebrik ederim. Güzel kilolar gitmiş bu hafta, dilinizi ısırığ totonuzu kaşıyın tü tü tüüüü maşallah. Arada gözden kaçırıp alıntılayamadığım arkadaşlarım varsa cuma yorgunluğuma versin. Sizleri seviyoreeee…

Menun kalori olarak gayet guzel tam kilo vermelik, dereceye girmenden belli zaten canim sadece sebze az geldi gozume. Afiyet olsun

aksami sadece kahveyle kapatinca aciktin mi? Bugun aslinda ben de cok ac degildim aksam ama ogun atlamayayim diyete yeni dondum diye yedim.
adimlarin super

Tesekkur ederim ortim ben cok abartıyorum binge eating yapıyorum bayağı abartılı

Gerçekten öyle, kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor gıdım gıdım gidiyor 300 400 Ama eksi görmek bile çok iyi geliyor bana. Sen ne güzel verdin kiloları, haftaya da mezun olursun güzel güzel oh Sonra sıra korumada

Canım ilk gün normal seri, ikinci gün black seri detoks yaptım. 3.gün yine normal detoksa döndüm. Black seride olanların bir kısmını yazıyorum. Bir öğünde avakado, yeşil elma, kivi, aloe vera suyundan oluşan karışım vardı. Bir diğer öğünde ananas, portakal,kaju, yulaf ezmesi, zencefil, yeşilçay karışımı vardı. Bir diğerinde portakal, sarı elma, ıspanak, kapya, salatalık ve maydanoz karışımı vardı mesela. Böyle yazınca ne içmişsin sen yahu öyykk oluyor ama tatları o kadar lezzetliydi ki anlatamam.

Ben diyetisyenin de olduğu ve diyetisyenin program boyunca online olarak danışmanlık hizmeti verdiği bir diyet firması ile anlaştım. Hatta Türkiyede çoğu şehirde bu firma var. Bunları böyle hazırlamak sana zor gelirse sen de başvurabilirsin o programa. Ben memnun kaldım. 1 günlük sıvı detoks programları da var ve günde içmen için 6 içeceği sabah kapının önüne bırakıyorlar. Bu arada firma ismi vermek yasak olabilir, sansürleyerek yazıyorum. D.y.t k.p.m.da firmanın ismi. Dediğim gibi hemen hemen tüm şehirlerde ofisleri var zaten bir bak istersen sen de..

DeryaOnDiet Teşekkür ederim 10bin altına çok nadir düşüyorum. Kahveyi de normalde sade içiyorum ama akşam yemek yemeyeceksem sütlü alıyorum. Tok tutuyor. Laktozsuz olunca şişkinlik filan da olmuyor. Akşam yemeğini kestiğimden beri kilo verişim çok bariz hızlandı

Takipte olacagim senin kilo verisini, aksam yenegini kesmek yillardir aklimda ama birjac kez haric basaramadim, uykum gelmiyir gece
Benim de kendimi 10bin adimi hedef kiynam lazim, coook iyi yapiyirsun.
Bugun diyetusyenim bireysel listemi gonderdi baya eknek var icinde ana ilk haftakar boyke yemezsen ilerde kilo verenezsin yazmis, deneyecegim. Harfi harfine uyacagim bajalim yarindan itibaren cumaya gorurum ise yariyor mu

Kilolarımız da yakın zaten bende seni takip edeyim o halde

Su 70leri hayirlisiyla bi geride biraksak super olacak
O da olacak deryacım öncekinden şuan daha avantajlıyız hem bebiş ek gıdaya geçmiş hem tatil ile bölünmeyecek diyet sürecin tam gaz motive ilerleyeceğiz inşallah

Nasıl geçti tatilinz sen gidince şansına Türkiyede kapanmalar flaan oldu üzüldüm kötü denk geldi ama aile ile hasret giderilmiştiir en azından

Akşam yemek yemeyenlere bende hayranım hiç yapamayan biraz erken kapatsa günü yine kendiliğinden gidiyor kilolar çok iyi yapıyorsun canım

Canın kim :)) kollontai sanırım
Sansürünü yesinler senin
Ay ben bu şişelere bayıldım yaaa redsonja87

Eklentiler

• Screenshot_2021-07-02-23-24-00-337_com.opera.browser.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2021-07-02-23-23-43-156_com.opera.browser.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 24
Amin canim, bu sefer grami gramina uyacagim diyetisyene. Bir gram meyve bile yemeyecegim fazladan oyle tabi ek gidaya da gecti bebis, gitsin artik kilolar hicbir elbisemin icine goremez oldum canim durumum vahim. Bir de zatifliycam diye yeni kiyafetler almistim, onlari da giyemiyorum

Biz ilk gittigimizde 1 hafta baska sehirde otelde kalacaktik ailecek sonra esim donecekti, ben kizlarla ailemin yanina gececektim. Ama tam kapanmadan dolayi bizim otelde tatilimizi 3 hafta yapmak zorubda kaldik, sehir degistoremezsiniz dediler. Iyi oldu gerci dinlendik ailecek. Sonra esim dondu. Ben kizlarla ailemin yanina gittim. Orda da 1 bucuk aydan fazla kaldik, havalar asiri isindi. Cok bunaldik, buyuk kizim da sIKIlinca donduk. Ama nasip olursa eylule yine gitme niyetim var. artik hamilelik kilolarini vermis bir sekilde giderim insallah.

sen nasilsin kaptancim? Masallah kilona bakilirsa fistik gibisin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…