Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ooo super zaten odem yapacak bisey yoktu. Ben daha karar veremedi hangi detoks olduguna pazartesi artilarimi gorunce hizlica karar veririm
Benim regl bitikten sonra ödemim oluyor öyle de cins bir tipim şimdi bir ay rahatım
Pazartesi senden güzel artılar bekliyoruz ben de salı gününe göre karar vereceğim çünkü en fazla iki gün detoks yapabilirim

Takipteyim bakalim ne detoksu yapacaksin ne diyelim canim ee dogum gunu de senede bir yani, sen onu eksiye cevirirsin detoksla sporla

Selam kizlar, simdilik 30 dk cardio ve 15 dk zumba yaptim.
evde kullaniayan esyalari temizlemeye devam ediyorum.
bebisime kullandigim nefes kontrol cohazi, sut saa makinasi , sterilizatir ... daha burkac tane esya cikti.
Cok yer tituyor hersey. Azaldikca iyi oluyor

Kolay gelsin canım iyi oluyor böyle elden çıkardıkça ev ferahlıyor

ben bildirim yapacağımı bilemedim, cuma kilomu bilmiyorum perşembe 71.2 düm. nişanda yememeye dikkat ettim . evime geldim yarın sabah tartılıyorum :)

Tebrikler 5.takım tebriklerr M monarosaa
Tebrikler kızlar tşkler kaptanım
Tşkler canım
Tşkler canım
Arkadaşlar ben olmayacağım şimdi ortaklık sonuçları falan yarına gelecek arkadaşlarım erkenden doğum günü sürprizi yaptılarortamımı görmrmelisiniziyi akşamlarrrr
Doğum günün kutlu olsun canım iyi eğlenceler
Tşkler kaptanım inşallah sıcakta zor oluyor spor inan nefes alınmıyor çok sıcakkk çokk.. fakat bugün serindi hava leslie yaptım
Tşkler kuzum

slm kızlar hızlıca geçmişi okudum , ortaklar listesini göremedim

ben yeni hedefimi yarın tartıldıktan sonra yazacağım , kaçırmadığımı düşünüyorum . adet olacağım. yarınki tartı dumurmuma göre hedef belirleyeceğim E Emnis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…