Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gardolanimi temizledim dun biraz. Baya hamilelik elbisem vardi. Koydum hepsini internete, ikinci elden uygun fiyata verdim. Az da olsa bi ucret koydum ustune (aldigimin 10da biri kadar bir fiyat) ki kimse bedava alup satmasin
Insallah kilo verdikce emzirme ve hamilelik doneminde aldiklarimi da koyacagim siteye, cok almisim ama iki hamilelikte de giydim yani. Rahat oluyor. Hepsini bir kisi aldi zaten geceliklerimi filan da hediye koydum paketin icine.

kesinlikle tavsiye ederim arkadaslar evde azalan esya, gardolopta azalan camasir bir huzur veriyir, hafifletiyor.

Sıkmıyorum ortim zaten alistim artik. Eninde sonunda gidecekler kurtulus yok imkansiz drgil birazcik zaman alacak. Onada katlanacagiz okyanusu gectik derede bogulmayalim artik. bu hafta ne detoksu yapsak acaba

Sıkmıyorum ortim zaten alistim artik. Eninde sonunda gidecekler kurtulus yok imkansiz drgil birazcik zaman alacak. Onada katlanacagiz okyanusu gectik derede bogulmayalim artik. bu hafta ne detoksu yapsak acaba
Ben yarimuhendis in güzellemelerinden sonra hurma detoksu yapmaya karar verdimçarşamba perşembe iki gün yapacağım ama varsa sende daha güzel detokslar tekliflere açığım bu haftaya daha iyi başladım tekrar tartıldım sabittim ödemlerden kurtulmuşum anlaşılan

Oy benim kuşum gelmiş hoş gelmiştebrik ederim canım
Yeni ortaklar listesi açıklandı mı ben mi kaçırdım bulamıyorum
Yok canım açıklamadım dün hiç fırsatım olmadı bakmaya sürprizlerle falan uğraşıuordum bu akşam açıklayacağım

Ooo super zaten odem yapacak bisey yoktu. Ben daha karar veremedi hangi detoks olduguna pazartesi artilarimi gorunce hizlica karar veririm

Yine cumbur cemaat detoks yapacaz anlasildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…