Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aman diyim dikkatli ol evde odadan odaya gezsen de olur sen mazeretlisin ❤️
Düzenli harekete dönmem lazm kaptnim beyefendinin de hoşuna gitti nasıl kikirdiyor görsen 🤣 dışarı çıkacaktım baktım çocukların okuldan alma saati yakın bı deneyelim dedik bu günluk başarılı geçti 💚

Arkadaşlar çok içinizde bulunmuyorum lena kaptanimada zerre faydam yok. Tek başına elinden geleni yapıyor ki maaşlı iş değil burası. Cumadan cumaya tartı paylaşmak kimseyi motive etmez. Yediğimiz içtiğimizi gösteriş olsun diye paylaşıyoruz ki öyle olsa ben hergun görsellerle destekleyerek yapardım bunu 😅
Lütfen aktif katılım yapalım. Maksat bu yolu birlikte yürümek. 🏆
Gerçekten emekler yadsınamaz 💚 özel hayattaki koşturma ve buranin sorumluluğu çok zor arada gözden kaçan şeyler olabilir bazı durumlara gönül koymamak lazım 🌼 kaptanlarimiz çok büyük emekler veriyor 🙏sevgi ve anlayış içerisinde devam edelim.🥰
Sevgili Masterfit ailesi yarın yartı bildirimlerimizi 14:30 a kadar yapmayı unutmayalım. Kaptanlar fotolu tartı bildirimlerini bana özelden göndereceklerdir. Transfer hakkı hangi kaptanın olacak bakalım :KK49: :KK49: :KK49:
Hepimize bol eksiler diliyorum 🙏

Öpüyorum siziiii 🥰😘

Not: Tel.den gönderiyorum c.tesi rakamlarını ekleyemedim. Çaktırmayın :confused:

Hiiiç cakmadik kaptanım sen merak etme🤣🤣 yarına güzel bir sonuc gelmese de bu gün akan terler cumartesi yüzümü guldurecek eminim 😘

14 ekim menü
07.30 1 bardak kuru incirli su
09.30 1 fincan kahve 2 grissini
12.30 2 dilim peynir ile yeşil salata, 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
14.30 2 erik 5 badem 1 fincan kahve
16.30 1 fincan süt artırıcı bitki çayı 1 salatalık 2 Wasa
18.30 1 kase kabak cacığı, 3 kaşık tavuk sote, 3 kaşık yoğurt 1 dilim tb ekmek
3 litre su, 35 dk tempolu yürüyüş
LenaG LenaG

Afiyet olsun canım güzel olmuş ilk bakışta fazla gibi görünüyor ama ara öğünler kararında olmuş diyetisyen menüsü değil mi ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel ❤️ kahvaltıda 20 ge tulum peyniri yerine 40 gr beyaz peynir de olabilir (göz doyurucu) ❤️

Çok da güzel olmuş afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️ ayaklarına sağlık 💪
Evet canım diyetisyenn menüsü, fotolu istiyor hatta ödem için maydanoz limon ve maden suyu ile kur vermişti iki gündür yapıyorum faydası oluyor sanki

Günün raporu
14.10 pazartesi
09.00
1 dilim chialı ekmek haşlanmış 1 yumurta domates 2 kibrit kutusu beyaz peynir
09.30 sütlü kahve
12.00 1 küçük kutu activia
14.00 tavuklu salata tavuk 100 gr kadar ekmeksiz
15.00 1 sade türk kavesi
18.00 2 çubuk kraker 1 küçük kutu activia
Şu an soda limon
SU: 2 litre
ADIM: 8bin küsür daha da geçer
@Lena9 Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Canım menün çok güzel afiyet olsun❤
8bin adım içindee :KK60:

İyi akşamlar bugğnki menüm
Sabah
7.30 2 haşlanmış yumurta

9.30 ara
Zencefilli yeşil çay

12.30 öğlen
Etsiz kuru fasulye
1 kase düğün çorbası
Yeşil salata
1 kade yoğurt

17.30 ara
1 kase yulafa 1 küçük muz 4 ceviz
Su 3 lt

Akşam yiyemedim :KK43:
Spor yok 5600 adım
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Canım menün çok güzel afiyet olsun❤ anlaşılan sarma yarına kalmış yarın afiyetle ye canım 😘

X