Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Evet meyve sende etkiliyordu kilonu dikkat etmek gerek spor zaten yapıyorsun güzel olacak inşallah
Eylüle gelirseniz umarım yeni bir dalga gelmez biter şu covid mevzuları havalar daha iyi olur güzelce gezme imkanınız olur canım
Bende şuan ailemin yanındayım İstanbula geldim :) 1 ay buradayız öncesinde eşimin ailesine gittik oradan Anamura tatile geçtik bana hopp +5 +6 yazıldı şimdi onları vermek için alt listeden devam ediyorum tatlım mezuniyet kilom 60dı işte ondan pek uzaklaşmak istemiyorm burada bol bol yüzme yürüyüş ile atacağım inşallah

Tesekkur ederim ortim ben cok abartıyorum binge eating yapıyorum bayağı abartılı
Çok sık mı oluyor canım bu durum ?
Belki bir psikologa gitmek gerekir yanlış anlama lütfen ben bu sorunun obezlerde olduğu biliyordum senin kilon normal esasında sık şekilde oluyorsa altında başka bir şey mi var acaba

Afiyet olsun. Kalori olarak kesinlikle cok degil ama sagliksiz bir menu olmus. Ogken eti formun yanina bir avuc kuruyemis ve/veya kefir olsaydi . Aksam da cabuk corba yerine veya yanina bir salatalik/domates olsaydi yine kalori olarak cok olmazdi ama daha saglikli olurdu diye dusunuyorum.
ayrica disariya cikmana ragmen sadece 2 biraa aksamu gecirmen de gayet guzel olmus

Tabi kendi evinde olmayinca zor oluyor. Anliyirum. Ama yibe de cok gecnemissin nezuniyet kilonu o kadar gezmeye ragmen yuzmeyle ve biraz dikkat ederek insallah yakibda yibe 60i gorursun kaptancim

Benim meyveleri de unutnamissin kaptanim

Canım kimler ne artılar çıkıyor bildirm yapmak gerek muhakkak artılarımız ile yüzleşmezsek kilo veremeyiz bence yaarın müsaitsen yarın sabahtan bilddir kilonu

Cok tesekkur ederim kaptanım. Sık oluyordu buraya menü yazmaya baslayinca bayağı azalttim o yüzden cok iyi geldi burasi bana
fiyet olsun. Kalori olarak kesinlikle cok degil ama sagliksiz bir menu olmus. Ogken eti formun yanina bir avuc kuruyemis ve/veya kefir olsaydi . Aksam da cabuk corba yerine veya yanina bir salatalik/domates olsaydi yine kalori olarak cok olmazdi ama daha saglikli olurdu diye dusunuyorum.
ayrica disariya cikmana ragmen sadece 2 biraa aksamu gecirmen de gayet guzel olmus
Teşekkür ederim bayağı sağlıksız oldu artık daha dikkat ederim. Iş anlamında da bayagi sıkıntılı ve yorucu bir dönemi atlattim bugün itibariyle çok şükür

Tabi kendi evinde olmayinca zor oluyor. Anliyirum. Ama yibe de cok gecnemissin nezuniyet kilonu o kadar gezmeye ragmen yuzmeyle ve biraz dikkat ederek insallah yakibda yibe 60i gorursun kaptancim
İnşallah canım geri kilo almak benim için tam bir kabus çok zor verdim bu kiloları almaya niyetim yok valla 1 yıl oldu bakalım mezun olalı kendi ailemin yanında spor oluyor ama başka yerde olmuyor işte maalesef bir şekilde öyle böyle dengeleyeceğim inşallah

O yüzden hep diyorum zor kilo verenler üzülmesin geri öyle löp diye alamıyorsunuz insan korkuyor bir kere :)) biraz şöyle eziyetli olacak ki bu iş bir daha kilo almak istemeyelim

Sevindim o halde canım burası evet tutuyor çoğu insanı yeterki düzenli yazma alışkanlığı olsun .. insan yerken bile elini çekiveriyor yiyecekten

Atlattiysan iyi o zaman sevindim

sen dengelersin canim masallah. Cekiyoz ya o eziyeti cekmeden olmuyor. Bak saat kac olmus cocuklar uyudu mide bos ya uykum gelmiyor

birkac gune alisirim ac uyumaya

Kaptancim bence sarmalara hic kizla kendine. Gunun genel olarak cok guzel gecmis. Sporun da cok guzel

Güzel bir haftayı geride bıraktın canım detokslar olduğu için bu haftada dikkatli gitmek gerek menün cuma gününe göre ölçülü afiyet olsun yarın sporda olursa harika olur
Tek öğünle gün bitmiş tebrikler canım
Adımlar şahane
Bu şimdi diyetisyen menüsü mü deryacım ?
Sporların çok güzel tebrikler
Sabah yok

Öğle
İki kase yoğurt çorbası

Akşam
Bir kase yeşil salata

Su: 2.5 lt Spor: birazdan yapmayı düşünüyorum.

E Emnis @Mathildablue hzlsel
Oy canım çok az olmuş menün aç bırakma kendini
Kahvalti
1 dilim ekmek
2 kk peynir
4 zeytin
salatalik domates yesillik

ara
200 gr karpuz

Saat 5 de nisandaydim
1 dilim borek
4 sarma
2 yk rus salatasi
1 kurabiye

2.5 lt su

spor yok bugun

E Emnis @ummhnisa hzlsel
Bu nişan bize +2 ye patlar
Normal biri olsa +200 grm ama sen olunca +2
Toplam kalori olarak pek bir şey tutmuyor ama sağlıksız olmuş yarın daha güzel menü gelecek inşallah

Yok degil kaptanim. Diyetisyen listeyi bu aksam gonderdi. Yarinki diyetusyen menusu olacak 1700 kalorilik.

Canım valizin altına koy karıştırıp bakacak hali yok ya
Yok o kadar yapmaz herhalde kaptanım
Tebrikler 5.takım tebriklerr M monarosaa
Tebrik ederim hepimizi kızlar
M monarosaa seni ayrı tebrik ederim canım
Sağol bebeğim ya inşallah bir daha görmem o rakamları sen de bizimle bir hafta daha berabermişsin
Arkadaşlar ben olmayacağım şimdi ortaklık sonuçları falan yarına gelecek arkadaşlarım erkenden doğum günü sürprizi yaptılarortamımı görmrmelisiniziyi akşamlarrrr
İyi eğlenceler canımcım erken doğum günün kutlu olsun

DeryaOnDiet Hoş geldin inşallah gidecek bu sefer kilolar çok da bir kilo almamışsın zaten bu hafta fazlalıklardan hemen kurtulursun spor günleri beni etiketleyebilirsin menüne ben tutuyorum artık spor listesini

Kahvalti
1 dilim ekmek
2 kk peynir
4 zeytin
salatalik domates yesillik

ara
200 gr karpuz

Saat 5 de nisandaydim
1 dilim borek
4 sarma
2 yk rus salatasi
1 kurabiye

2.5 lt su

spor yok bugun

E Emnis @ummhnisa hzlsel
Afiyet olsun canım bence gayet güzel geçmiş nişan menün sabah ve arada da hafif beslenmişsin zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…