Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

:) teşekkür ederim. O fotoğrafta 66 kiloydum. Şimdi biraz daha yanaklıyım. Şevke gelmek için bu fotoğrafı koydum :) :KK48::KK200:
Kilo almaya yanaktan başlıyorum ne yazıkki :KK43: Şimdiki halim bu fotoğrafa yakın :)

Eklentiler

• IMG-20200919-WA0025.jpg
    IMG-20200919-WA0025.jpg
    119,3 KB · Görüntüleme: 20
Kilo almaya yanaktan başlıyorum ne yazıkki :KK43: Şimdiki halim bu fotoğrafa yakın :)
O zman verirkende ilk yüzden gider değil mi ?
Arada çok kilo farkıı yok 66 lrda olmkta baya yakışacak demekki canım bu hafta çok güzel verdin devamı da gelsin inşallah 🤩

Kaptanım dün 68.9 görmüştüm bugün 200 300 daha gitmiştir diye uyandım çünkü menülerim de yazdığımdan mutlaka daha az yemiş oluyorum. Dün kahvaltı bile yapamadım inan ki sabahtan beri hep dışardaydım gece 1 de eve geldik. Ama nasip değilmiş sanırım bugün göremediğim eksiyi ya
Muhtemelen görürsünn canım zaten az yedin ondan dolayı fazla çıkmazsın ama işte onlar su tutuyor maalesef o da ancak yarına gider b🙈

kaptanım ben pazartesi anneme gidiyorum tartımı yanında mı götüreyim yoksa orada bir tartıdan mı tartılayım🤭 E Emnis

kaptanım ben pazartesi anneme gidiyorum tartımı yanında mı götüreyim yoksa orada bir tartıdan mı tartılayım🤭 E Emnis
:)) Canım arabayla gidiyorsanız bence götürmende fayda var
Oradaki tartıda yarışmada kabul ediliyor ama olur ya çok fazla fark varsa olduğu gibi yazmak durumunda kalırız o yüzden diyorumm 🙈

O zman verirkende ilk yüzden gider değil mi ?
Arada çok kilo farkıı yok 66 lrda olmkta baya yakışacak demekki canım bu hafta çok güzel verdin devamı da gelsin inşallah 🤩
İnşallah.. Reglim filan da bitti konsantre olabilirim artık🥰

:)) Canım arabayla gidiyorsanız bence götürmende fayda var
Oradaki tartıda yarışmada kabul ediliyor ama olur ya çok fazla fark varsa olduğu gibi yazmak durumunda kalırız o yüzden diyorumm 🙈
Annemdeki tartı kesin fazla tartar🤣🤣 eşim dalga geçecek kesin benle ama götüreyim tartımı en iyisi🤭🤭

DeryaOnDiet DeryaOnDiet kilo bildirdin mi canım ?
@Mathildablue
G gibivegibi kızlar

***5.Takım 733. Etap ***

Ummhnisa (69,4/sabit ) izne ayrılmak istiyor.
Cagrihilal1 (67,05/66,8/0,25/%0,373)
monarosaa (81,6/79,9/1,7/%2,083)
hzlsel (79,9/78,8/1,1/%1,377)
redsonja87(53,6/52,8/0,8/%1,493)
matteroftime(55,35/54,95/0,4/%0,723)
Yarımuhendis(57,1/56,4/0,7/%1,226)
runib (72,1/) bildirimde bulunamadı.

5.takim ortalaması:%0,909

Alt liste

Kollontai (55,2/ 56,3/+1,1/611.etapta mezun olan üye geri döndü 05.05.21 başlangıç kg 57 hedef kg 47 ( bşlngç kg: 58,3)
gibivegibi (54,8 / yeni üye b.t 29.05.21 b.k 56.9 h.k 50 51,2 min*
Lizozom (73,65/71,55/2,1/%2,851)Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
Furusan (64,45/64,05/0,4/%0,620)Yeni üye b.t 08.06.21,b.k 66, h.k 53
Sonsuzumut (73,7/ 73,75/+0,05/-%0,068) Yeni üye b.t 14.06.21, b.k 76, h.k 60
Mathildablue (55,05/
Emnis (66,1/65/1,1/%1,664)
DeryaonDiet ( 74,50/77,75/ +3,25/-%4,362) 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Ben kilo bildireyemeyeceigm kaptankm bu hafta

Muhtemelen görürsünn canım zaten az yedin ondan dolayı fazla çıkmazsın ama işte onlar su tutuyor maalesef o da ancak yarına gider b🙈
Muhtemelen dün su da çok içemedim o yüzden de ödem tuttum. Neyse yapacak bişeyim yok artık. İnşallah dönüşte güzel şeyler olur

İnşallah almadan dönücem. Ocakta 3 hafta izine çıktım almadan geldim ordan umarım yine aynı olur. Hatta annemlerin kafasını yemiştim yarım kilo aldım diye hamurişi yapma diyordum hep 😂😂
Harikasin 3 haftalik izinde alnadan geldiysrn, bu sefer de ysparsin eminjm 👍

Geçmiş olsun önemli bişey in yok demi
Menün yine çok iyi su ve sporun da yeterli bence
Bugün senden güzel Bi eksi gelecek gibi

Günaydıııın tatlım sabah şekerimisin sen yaaa o kadar tatillere git gel ve bu kadar kilo ver süpersin.
Canım mezun olup alt listeden koruma için devam edebilirsin bizimle
Yiiiaaa sensin sabah şekeriiii bir kere💕💕 -200 gramcığım kalmış tatlım mezuniyetim için onu da hayırlısıyla verip alt listeden yoluma devam ederim inşallah
Vay arkadaş tatil dönüşü de böylr bi sonuç olur muydu yaaa çok kıskandım çok😊😊muhtemelen mezun olabilirsin canım ama kaptanımız da bi kontrol etsin😊tebrik ederim tekrardannn😍

Uuuuuuu bu da nesiiii tebrik ederim canım hadi 6lara az kaldı🤗🤗
1500 ip atladığında ben de seni kıskanmıştım bebeğimsu ödeştik. Şey dermişim İP gibi oldum ohhh 😂😂😂
Ooo naptın sen, harika eksi :halay:

Aynen gücünü topla yapıver, ben de normale göre az yaptım bu hafta tartıda da etkisi görüldü tabi :rolleyes:

Çok sağol canım :KK200:
Çoookkk teşekkürler 💕💕💕
Allah herkese sendeki azmi versin kuzum hem tatile git hem efsane bir eksi ile gelip mezun ol🤣🤣🤣 harikasın şahanesin hemen gitme ama biraz alt listede bizimle beraber olmaya devam et💗💗💗

Vay muhteşem bir eksi tebrik ederim canım💗

Tebrikler canım gayet güzel gitmiş😍

Olsun canım çok bir artı değil bu hafta daha çok dikkat edersin😘

muhteşemsin canım hoş geldin 7lere gelmesin bir daha 8ler🤩🤩🤩

hoş geldin canım gider kilolar hiç dert etme ödemdir çoğu💓

kaç gibi tartılabilirsin canım
Senin azminle ölçüşemez ancak ehhh senden bir şeyler kaptık biz de işte 💕💕 eve yeni geldim birazdan tek tek yorum yapacağım kilolarınıza 🐣
Bu menuyle tabi ki guzel eksi gelir 👍👍

Tebrik ederim 👍👍🌷

Masallah 👍👍🌷

Tebrik ederim 👍🌷🌷

Tebrik ederim 👍👍🌷🌷

Tebrik ederim gayet iyi degdi acliga 👍👍🌷🌷

Tebrik ederim 👍👍🌷🌷

Masallah sana cok iyisin 👍👍🌷🌷🌷
Teşekkür ederimmm 💕💕💕
Resmen bu hafta bir zafere imza attınnn kuşum yaa teşekkür ederiz bırakmadın pes etmedin 😍😍😍 tebrik ederiz 🤗
Mezuniyet için baktım minimum kilo 52.6 olması gerekiyor 👀 bir hafta daha bizimlesin 💃💃❤️

Harikaaaaa sonuç canım tebrik ederim :KK71:

Detoks boşa demiyelim en azından o büyük artıları götürdü canım ya tebrik ederiz eksiye ulaştığınn için 😍

: Önümüzdeki haftayı çok verimli geçirelim o halde canım zaman su gibi akıp geçiyor sonra dönüp bakacaksın 1 2 aydır diyetteyim kilo veremedim diyeceksin ve bırakacaksın bunun olmaması için asılmak gerek 😍

Harika canım tebriklerr sonunda 7 lerrr gelmişşll :21::21::21:

Oooo benim ortiii kuşuma bakınnnnnn artıları yemiş bitirmişşş güzelde bir eksi kapmışş :KK36: tebriklerr canım

Selam canım ödem vardır muhakkak 2 3 güne iner bu artı bence ✌️

Güzel eksi canım tebriklerrr 🤩

Tebrikler canım güzel ✌️😍

Ala alahhhhhh ne oldun senn yaaa 💃💃💃💃🤣🤣 tebrik ederim canım harikasın 🤩
Kaptankuşumu üzer miyim hiç ben 🐣💕🌸

Valla süpersin yaw nazar değmesin :) şu sıvı detoksunda içtiğin şeyleri paylaşabilir misin belki bi denemeye çalışırım
Tabii paylaşırım, şişelerin üzerinde direkt içerikleri yazıyor. Hala tüketmediğim 2-3 tane var onlara bakıp yazayım, diğerlerini de hatırladığım kadarı ile yazarım canım. 💕

Ben kilo bildireyemeyeceigm kaptankm bu hafta
Aaa ortim neden bildiremiywceksin Bi sorun yok demi
Harikasin 3 haftalik izinde alnadan geldiysrn, bu sefer de ysparsin eminjm 👍
Bu seferde almadan dönerim inşallah canım öyle olması için çabalıycam. Elimden geldiğince sporda yapmaya çalışıcam
Yiiiaaa sensin sabah şekeriiii bir kere💕💕 -200 gramcığım kalmış tatlım mezuniyetim için onu da hayırlısıyla verip alt listeden yoluma devam ederim inşallah

1500 ip atladığında ben de seni kıskanmıştım bebeğimsu ödeştik. Şey dermişim İP gibi oldum ohhh 😂😂😂

Çoookkk teşekkürler 💕💕💕

Senin azminle ölçüşemez ancak ehhh senden bir şeyler kaptık biz de işte 💕💕 eve yeni geldim birazdan tek tek yorum yapacağım kilolarınıza 🐣

Teşekkür ederimmm 💕💕💕

Tabii paylaşırım, şişelerin üzerinde direkt içerikleri yazıyor. Hala tüketmediğim 2-3 tane var onlara bakıp yazayım, diğerlerini de hatırladığım kadarı ile yazarım canım. 💕
200 gr da neymiş canım sen fazlasıyla verirsin. Bu haftada bizimlesiiiin 😍😍

Harikasın canım çok iyi gitmiş

Ben spor sonrası klimanın altına yatıyorum. Yaparken açmıyorum ama daha çok terliyim diye 😂😂

Maşallah canım kilo vermeye devam ediyorsun kilona göre harika sonuç

Canım boşa gitti diye düşünme. Artın çoktu onlar gitti eksiyi gördün sonuçta

Çok değil Artın canım halledersin

Ooo harika sonuç canım

Paylaş canım ben öyle 2 kere paylaştım sıkıntı olmadı

Günaydın canım Hoşgeldin sana herdaim yerimiz var. Döndün mü türkiyeden nasıl geçti
Tşkler canım senide tebrik ederim 😘
Artılarını yollayamacaktın belki detoks yapmasan canım öyle düşünme😊😊

Olsun canım haftaya telafi edersin😘

Vay anam vayyy bu ne yaaaa maşallah😍
Allah herkese sendeki azmi versin kuzum hem tatile git hem efsane bir eksi ile gelip mezun ol🤣🤣🤣 harikasın şahanesin hemen gitme ama biraz alt listede bizimle beraber olmaya devam et💗💗💗

Vay muhteşem bir eksi tebrik ederim canım💗

Tebrikler canım gayet güzel gitmiş😍

Olsun canım çok bir artı değil bu hafta daha çok dikkat edersin😘

muhteşemsin canım hoş geldin 7lere gelmesin bir daha 8ler🤩🤩🤩

hoş geldin canım gider kilolar hiç dert etme ödemdir çoğu💓

kaç gibi tartılabilirsin canım
Tşkler canım senide tebrik ederim harika gidiyorsun 😘
Bu menuyle tabi ki guzel eksi gelir 👍👍

Tebrik ederim 👍👍🌷

Masallah 👍👍🌷

Tebrik ederim 👍🌷🌷

Tebrik ederim 👍👍🌷🌷

Tebrik ederim gayet iyi degdi acliga 👍👍🌷🌷

Tebrik ederim 👍👍🌷🌷

Masallah sana cok iyisin 👍👍🌷🌷🌷
Tebrikler canım moral bozmak yok 👍😘
66 lara geldin canım daha ne olsun, eksi beğendiremiyoruz sana :rolleyes: Tebrik ederim :KK68:

Sabit sayılır haftaya daha iyisi olur dert etme :KK68:

Oooo harika harika :halay:

oh iki hafta üst üste çılgın eksiler, tebrikler canım

regldendir kesin, birkaç gün iner kilon geri :KK68:

spor yaptın mı, inşallah gider o 200 gram da :KK68:

tebrik ederim :KK68:

haftaya etkisini görürüz hiç merak etme, gayet iyi bu da

yine süper bir eksi , tebrik ederim :KK200:
Resmen bu hafta bir zafere imza attınnn kuşum yaa teşekkür ederiz bırakmadın pes etmedin 😍😍😍 tebrik ederiz 🤗
Mezuniyet için baktım minimum kilo 52.6 olması gerekiyor 👀 bir hafta daha bizimlesin 💃💃❤️

Harikaaaaa sonuç canım tebrik ederim :KK71:

Detoks boşa demiyelim en azından o büyük artıları götürdü canım ya tebrik ederiz eksiye ulaştığınn için 😍

: Önümüzdeki haftayı çok verimli geçirelim o halde canım zaman su gibi akıp geçiyor sonra dönüp bakacaksın 1 2 aydır diyetteyim kilo veremedim diyeceksin ve bırakacaksın bunun olmaması için asılmak gerek 😍

Harika canım tebriklerr sonunda 7 lerrr gelmişşll :21::21::21:

Oooo benim ortiii kuşuma bakınnnnnn artıları yemiş bitirmişşş güzelde bir eksi kapmışş :KK36: tebriklerr canım

Selam canım ödem vardır muhakkak 2 3 güne iner bu artı bence ✌️

Güzel eksi canım tebriklerrr 🤩

Tebrikler canım güzel ✌️😍

Ala alahhhhhh ne oldun senn yaaa 💃💃💃💃🤣🤣 tebrik ederim canım harikasın 🤩
Tşkler kaptanım 😊
M monarosaa tüm takımlar içinde bireyselde 3.lük sana gelecek gibi 🤩
Tşkler kaptanım inşallah hayırlısı 😍😁

Aaa ortim neden bildiremiywceksin Bi sorun yok demi

Bu seferde almadan dönerim inşallah canım öyle olması için çabalıycam. Elimden geldiğince sporda yapmaya çalışıcam

200 gr da neymiş canım sen fazlasıyla verirsin. Bu haftada bizimlesiiiin 😍😍
Oo ortim teşekkür ederim fazla çıkarım diye bakmadım 🙈 bu hafta iki gün kacagimda abartılı yedim spor da yapmarim diye
Simdiden cok cok güzel dinlen

Yaa en can sıkıcı durum da bu bence. Zarzor veriyoruz sonra hooop 2 günde geri al o kiloları. Dönüşte moral ve motivasyon olarak çok iyi geleceğimi düşünüyorum. Kafamdan şu diyetteyim modunu atıcam yaa kafam rahat olunca yeme krizlerimde duracak bence
Aynen kafanda rahatlar güzel olur 🔥arada bi dinlenmek şart rahatlamak için 🥰 şimdiden iyi tatiller bol güneşler canım ☀️

Çoookkk teşekkürler 💕💕💕

Teşekkür ederimmm 💕💕💕

Süper bende yapabildiklerime bi bakarım canım ❤️

X