Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

:) teşekkür ederim. O fotoğrafta 66 kiloydum. Şimdi biraz daha yanaklıyım. Şevke gelmek için bu fotoğrafı koydum :)
Kilo almaya yanaktan başlıyorum ne yazıkki Şimdiki halim bu fotoğrafa yakın :)

Eklentiler

• IMG-20200919-WA0025.jpg
    119,3 KB · Görüntüleme: 20
Kilo almaya yanaktan başlıyorum ne yazıkki Şimdiki halim bu fotoğrafa yakın :)
O zman verirkende ilk yüzden gider değil mi ?
Arada çok kilo farkıı yok 66 lrda olmkta baya yakışacak demekki canım bu hafta çok güzel verdin devamı da gelsin inşallah

Muhtemelen görürsünn canım zaten az yedin ondan dolayı fazla çıkmazsın ama işte onlar su tutuyor maalesef o da ancak yarına gider b

kaptanım ben pazartesi anneme gidiyorum tartımı yanında mı götüreyim yoksa orada bir tartıdan mı tartılayım E Emnis

kaptanım ben pazartesi anneme gidiyorum tartımı yanında mı götüreyim yoksa orada bir tartıdan mı tartılayım E Emnis
:)) Canım arabayla gidiyorsanız bence götürmende fayda var
Oradaki tartıda yarışmada kabul ediliyor ama olur ya çok fazla fark varsa olduğu gibi yazmak durumunda kalırız o yüzden diyorumm

O zman verirkende ilk yüzden gider değil mi ?
Arada çok kilo farkıı yok 66 lrda olmkta baya yakışacak demekki canım bu hafta çok güzel verdin devamı da gelsin inşallah
İnşallah.. Reglim filan da bitti konsantre olabilirim artık

:)) Canım arabayla gidiyorsanız bence götürmende fayda var
Oradaki tartıda yarışmada kabul ediliyor ama olur ya çok fazla fark varsa olduğu gibi yazmak durumunda kalırız o yüzden diyorumm
Annemdeki tartı kesin fazla tartar eşim dalga geçecek kesin benle ama götüreyim tartımı en iyisi

Ben kilo bildireyemeyeceigm kaptankm bu hafta

Muhtemelen görürsünn canım zaten az yedin ondan dolayı fazla çıkmazsın ama işte onlar su tutuyor maalesef o da ancak yarına gider b
Muhtemelen dün su da çok içemedim o yüzden de ödem tuttum. Neyse yapacak bişeyim yok artık. İnşallah dönüşte güzel şeyler olur

İnşallah almadan dönücem. Ocakta 3 hafta izine çıktım almadan geldim ordan umarım yine aynı olur. Hatta annemlerin kafasını yemiştim yarım kilo aldım diye hamurişi yapma diyordum hep
Harikasin 3 haftalik izinde alnadan geldiysrn, bu sefer de ysparsin eminjm

Yiiiaaa sensin sabah şekeriiii bir kere -200 gramcığım kalmış tatlım mezuniyetim için onu da hayırlısıyla verip alt listeden yoluma devam ederim inşallah
1500 ip atladığında ben de seni kıskanmıştım bebeğimsu ödeştik. Şey dermişim İP gibi oldum ohhh
Ooo naptın sen, harika eksi

Aynen gücünü topla yapıver, ben de normale göre az yaptım bu hafta tartıda da etkisi görüldü tabi

Çok sağol canım
Çoookkk teşekkürler
Senin azminle ölçüşemez ancak ehhh senden bir şeyler kaptık biz de işte eve yeni geldim birazdan tek tek yorum yapacağım kilolarınıza
Bu menuyle tabi ki guzel eksi gelir

Tebrik ederim

Masallah

Tebrik ederim

Tebrik ederim

Tebrik ederim gayet iyi degdi acliga

Tebrik ederim

Masallah sana cok iyisin
Teşekkür ederimmm
Kaptankuşumu üzer miyim hiç ben

Valla süpersin yaw nazar değmesin :) şu sıvı detoksunda içtiğin şeyleri paylaşabilir misin belki bi denemeye çalışırım
Tabii paylaşırım, şişelerin üzerinde direkt içerikleri yazıyor. Hala tüketmediğim 2-3 tane var onlara bakıp yazayım, diğerlerini de hatırladığım kadarı ile yazarım canım.

Ben kilo bildireyemeyeceigm kaptankm bu hafta
Aaa ortim neden bildiremiywceksin Bi sorun yok demi
Harikasin 3 haftalik izinde alnadan geldiysrn, bu sefer de ysparsin eminjm
Bu seferde almadan dönerim inşallah canım öyle olması için çabalıycam. Elimden geldiğince sporda yapmaya çalışıcam
200 gr da neymiş canım sen fazlasıyla verirsin. Bu haftada bizimlesiiiin

Tşkler canım senide tebrik ederim
Artılarını yollayamacaktın belki detoks yapmasan canım öyle düşünme

Olsun canım haftaya telafi edersin

Vay anam vayyy bu ne yaaaa maşallah
Tşkler canım senide tebrik ederim harika gidiyorsun
Bu menuyle tabi ki guzel eksi gelir

Tebrik ederim

Masallah

Tebrik ederim

Tebrik ederim

Tebrik ederim gayet iyi degdi acliga

Tebrik ederim

Masallah sana cok iyisin
Tebrikler canım moral bozmak yok
Tşkler kaptanım
M monarosaa tüm takımlar içinde bireyselde 3.lük sana gelecek gibi
Tşkler kaptanım inşallah hayırlısı

Oo ortim teşekkür ederim fazla çıkarım diye bakmadım bu hafta iki gün kacagimda abartılı yedim spor da yapmarim diye
Simdiden cok cok güzel dinlen

Aynen kafanda rahatlar güzel olur arada bi dinlenmek şart rahatlamak için şimdiden iyi tatiller bol güneşler canım
Süper bende yapabildiklerime bi bakarım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…