Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben senin menüyü görmemişim kızçe de iyiki görmemişim bunlar ne kız kızartmalar klava:klava:maş.hani bu hafta 2 kilo hedef vardı ,yandık bu hafta kaçamak olmaması lazım biliyorsun dimi,3lt su içiyorsun ama patlıcan'ın verdiği yağları o yakmıyor ki canım,bundan sonraki öğünlerinde dikkat etmen gerekiyor ve sanmıyorum sana diyetisyeninde kızartma versin listesinde lmaz:klava:

canını sıkma sakın,vucudunda oluşan şişliği indirmek için ne yapman gerekiyor bol bol su içip yanınada yeşil çay takviyesi yapacaksın üzme kendini ,iç bakalım şimdi bir bardak yeşil çay :içelim:

e hep sen hep sen aklinialirimsmile olmuyo yani...iştahın olmaması güzel bişey ama yemeye yemeye sonra bi patlama yaşamayasın cokacimcoook kaydirigubbakcemile3

allah korusun kız öyle deme o zaman frenlerim kendimi ben kuru kayısı saolsun marketçilerin satışlarında kesin bu aralar patlama olmuştur zaten her gittiğimde 2 paket alıyorum kaydirigubbakcemile3

bu sabah 1 dilim kepekli ekmek üzerinde lıgt peynir domates yanında salaralık 2 zeytin ve 2 bardak çay

Kahvaltın güzel canım afiyet olsun ama,yeşil çay ve form çaylarıda tüket lütfen şişliklerin için inan daha iyi hissedeceksin kendini.

Küstük o zaman bizde sana madem,sen bizi 3 hafta için mi seviyesin yani aşk ola sana bizde kalıcı bir arkadaşlık olarak düşünüyoduk hani seninle beraberliğimizi kader utansın :sinifsinif:

Heyecan var biliyorum ama gelde bizde seni motive edelim sende bizi etki kurtalım şunlardn dimi

Siz zaten bugün beni klava: döve döve bir hal oldunuz gelen vuruyo giden vuruyo yaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet bugünkü menümü yaziyprum

sabah

haslanmis patates

ara

haslanmis patataes

ögle

haslanmis patates

ara

haslanmis patates

aksam

haslanmis patates:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

az önce spormu yaptim ( nivea body )

2 litre suyumu iciyorum

Ceren'den ve pembepanter'den haberi olan varmı arkadaşlar bu sabahta bu kızçeler gelmedi,ne olduki şimdi bu arkadaşlara ceren hastaydı ama pembepanter geçen cumadan beri yok,kimsenin haberi yok mu ne oldu arkadaşlara neden gelmedi

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 karnım ağrıda gülmekten bu ne kız böyle okurken içim bir tuhaf oldu bütün gun mü yiyceksin bunları başka bir ek katkı maddesi yok mu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol: simdi güldüm ama 3 haftalikmi ,kiz ben yapistim buraya cikacagimda yok 1 senedir burdayim ben :roflol:

AMAN ALLAHIMM bilmiyorumkismile akannehir 5 GÜNDE 5 KıLOMUYDU NEYDı O GALıBA

:roflol: simdi güldüm ama 3 haftalikmi ,kiz ben yapistim buraya cikacagimda yok 1 senedir burdayim ben :roflol:

ohhhh canıma değsin işte gidemez ki gidemez ki ,bizden kurtuluş yok işte canım
şaka makada senin idael kilona ne kadar zaman kaldı canım.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/298244-100-detoks-diyeti-deneyimlerimizzzz.html
cnm bende kk da öğrendim sende incele istersen ben 1 ay önce yaptım ve yanılmıyosam 1.5 kilo vermştm

Bizim şebo da yapmış bunu 2009'da şimdi gördüm.Acaba bende yapsam monti amcam kızarmı bunu bana ya,
peki nasıl tadı anlat bakıyım bugun mü başladın

cerenden haberim yok ama nisa calsitigi icin gelemiyo her zaman

yok canim bugün böyle

AMAN ALLAHIMM bilmiyorumkismile akannehir 5 GÜNDE 5 KİLOMUYDU NEYDİ O GALİBA

evet canim o

canim tam bilmiyom ya 55 de birakicam yada 50 de vücüdumun sekile girmeisne bagli sempatiksalakcinni

hafata bende 5/5 yapıcam
yasemin hergün mönünü eksiksiz yazıyosun haftaya benim için örnek olucak bu ona göre

valla tadını ben sevdim ama 2.günden sonra biraz bayıyo ama olsun ben içine kuru reyhan da koyuyorum daha güzel oluyo reyhanın tadı hoşuma gidiyo tavsiye derim...bazıları sarımsak falanda koyuyo ama ben çalıştığım için yapmadım...sarımsaklı daha da güzel olur...tuzsuz oluşu biraz kötü ama napalım tuz lmaz: yasak

cerenden haberim yok ama nisa calsitigi icin gelemiyo her zaman

yok canim bugün böyle

saol canım

evet canim o

canim tam bilmiyom ya 55 de birakicam yada 50 de vücüdumun sekile girmeisne bagli sempatiksalakcinni

hadi bakalım canım inş.hedefine ulaşırsın kısa zamanda ama şimdi senin boy kaç

2.günden sonra bayıyo derken bu zaten 2.günlük bir detoks değilmi cnım ya ben mi yalnış okudum bunu

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

alıntıdır.

ışim vardı yoktum ne çok yazmışsını< şekerler.

Banu bozmadıysan hiç korkma, sen şimdi günde 1 kez y.çay, 1 kez form çay ,1 kez de zahter(kekik) çayı iç. Sana yazarkende düşündüm ben niye içmiyorum diyo acayip su attırıyor. Reglinde fazla oluyormuş zaten 1,5 -2 kg normalden fazla çıkablirsin.. Sakın moralini bozma Cuma Cumartesi eksiye bile geçersin. Bir tavsiyede akşam yürüyüş yap birkaç gün.

Bne o 2 günlük detoksu yaptım. Hiç zorlanmadım. Hazır ayrandan yaptığım için çok tuzzssuz da değil, fakat sadece 700 gr verdim ve hemen geri aldım. Ama başarılı sonuç alanlar vardı. Vucudu çok yoran bir diyet olmadığı için denenebilir bence.

sen 1.61 boy ve 50 kiloyla fıstık olursun kızzzz sengözlerimebaksanab

Sen bugunlerde zaten kaçamak yapıyorsun tavsiye var ama icraat yok kız klava:
nerde arada içtiğin yeşil çaylar bakıyım banu kadar içsen zaten sendede o şişlikler olmayacak lmaz:

Ben o detokstan vazgeçtim monti amcama uymuyor,hem şu anda yapmamada gerek yok sanırım kilo verebiliyorum.açta kalmıyorum bünyeyi zorlamamak en iyisi galiba diymi.vereliniortak

gunaydın kızlar hasta oldugum ıcın bugun bıraz gec gırdım topıge kusura bakmayın.işe dahi gidemedim.bugun menumu yazayım hemen.

sandoloz+sirkeli su

sabah:-1 dılım ekmek
-maydonoz,tere
-peynır
-salatalık
domates

ara :adaçayı,su

öğle :-tavuk çorbası
-bamya yemeği
-salata

ara :yeşilçay,kuru kayısı

akşam:-tavuklu salata
-haşlanmış patates
-yoğurt

yatmadan önce 1 adet elma

gunde 2,5 litre suopuyorumnanaktan

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine menünde gayet güzel afiyet olsun tatlım...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…