Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

NEDEN liste tamamlanmamış kızlar?

4.TAKIM
sebnemselayfurkan 68,6 **** 67,6
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72****
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104*** 102

Canımcım biraz kalsiyum alsaymışın iyi olurmuş birde akşam sebze yemeği yesen eksiksiz bir menü olurmuş. Seninn gram kaçırmadan nasıl bu kadar diyete sadık kaldığını hayranlıkla takip ediyorum.

2 gündür canım yemek yemek istemiyor ama montiye aykırı gelmiyim diye yemeğe çalışıyorum canım işte.

Menün güzel ama canım ufak yalnışların bence,sabahları ekmeği 2 dl yada 3dl yesen benim gibi öğlen daha tok olursun ve az yersin.
İkincisi 1yada 2dl yedim o zaman kendine bir ara öğün koyabilirsin seni tok tutacak birşey mesela bir elma yada salatalık,ve kahvaltını daha zengin yapmalısın acıkıyorsun.(bende ispatlanmıştır,güzel kahvaltı edersen öğlenle kahvaltı arası ara yapmıyorum ama az yersen yapıyorum )

1 dilim light ekmek kaşar domates ve zeytin ile 2 kşk daha k. fasulye yedim çok karışık bir yemek menüsü burası, ya ekmeği yeseydin sadece kaşar'ı yemeseydin yada ekmeksiz kuru fasulyeyi 2 tabak yeseydinde bu kadar mideni karıştırmasındaydın canım keşke,
tatlı ihtiyacınıda frenlemek için kuru kayısı ,incir ,ve taze meyve yemeği dene,ilaçta içiyorsun kilonu dengelemek ve vermek için bunları değerlendir istersen canım kendi fikrim ama olumunekankayizsmile

selam kızlar nasılsınız?
gidiyor mu kılolar bugun salı cumaya 3 gun kaldı hadi 3 gunu kaçamaksız gecirelim de cuma gunu gulelim

dun akşam benim değişti kayınvalidem cağırdı
bende acıkcası evde yemek hazırlamaya usendim
sehriye corba
etli dolma
sarımsaklı yoğurt ve patlıcan kızartma yedim
1 dilim de ekmek ustelik beyaz
bu hafta 2 . oldu bu benim
2 kılo hedefimden sapıyorum gibi ama enazından 1 kıloyu yakalayacağımı umuyorum.

bugunku menum
kahvaltımı yaptım oğlumu da yedirdim o da yesin spor yapacağım

sabah dom sal beyaz peynir zeytin 2 dilim ekmek cay sekersiz
arada elma yerim
öğlen tavuk kıvırcık salata yoğurt ekmeğimi yemeyeceğim
arada meyve ve tostum var belki tostu da yemem acıkmazsam
akşam zemizotu yogurt ve söğüs salata
gece 2 meyve ve sut
en az 3 lt de su 1 lt içtim bile

herkeze merhaba
dün gelemedim malesef çok rahatsızdım eve gittim rahatsızlığımın nedenide 10 gün önce adetim bitmişti dün yine oldum ama ne regl 20 senedir adet oluyorum belki ilk defa böyle bişey başıma geldi ama son zamanlarda ilaçlarımı aksatmıştım belki o yüzdendir buıgünde ağrılarım var ama çalışmaya çalışıyorum

listeyi anlayamadım ne kadar sürelik hedef vericez

Dünkü listemi de yazıyım

Sabah
1 dl tam buğday ekmeği,kk peynir,domates,salatalık

Öğle
Salata,tavuk ızgara

Akşam
Peynirli omlet,domates,zeytin

2lt su ve yeşil çay

çağlayancım sen millete oklavanı gösteriyosun ama sana klava: gösteren yok çok az yiyosun ara hiç yok lmaz: benmde bazen cnm istemiyo fakat zorla da olsa yemeye çalışıyorum..acaba yanlış mı yapıyorum diye düşünmeye başladm artık CADIARZU

canm menün güzel ama spor yokmu ?

menün güzel fakat kaşar ekmek olmamaış lmaz: bende senin gibi akşamları içimde bi canavar çıkıyo sanki..çok aç gibi hissettiğimde sıcak tatlandırıcılı yarım yağlı süt içiyorum...tatlı isteğimi de alıyo

4.TAKIM
sebnemselayfurkan 68,6 **** 67,6
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72****71
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104*** 102

Hoşgeldin canım,çok geçmiş olsun,dikkat et kendine,ağrılarını dindirmek için,papatya çayı,adaçayı ve maydonoz iç canım,özelliklede maydonoz çok iyi geliyor,bu dönemlerde ağrı dindirmek için.

şebnemcim açlığı bastırmak içins andalozu tavsiye ederim hiç açlık hissetmyiorsun

çağlayan gerçekten süper gidiyorsun ..

kızlar ben bugün %100 detoksuna başladım aklinialirimsmile
sabah

sandaloz + elma sirkeli su

1 kk peynir
4 çeri domates
4 zeytin
1 dilim kep.ekmek

2 saat arayla 1 kase detoks çorbamı içicem akşam 9 buçuğa kadar aralarda mate çayı içerim o kadar başka hiiç bişey yenilmiyo zaten biliyosunuz
spor yapmicam çünkü dün 1 saat hızlı yürüdüm ve koştum 50 mekik çektim yarında yüzmeye başlıyorum bakalım inşallah güzel sonuçlar çıkacak

diyetisyene 1 hafta 10 gunde gidiyorum persembe gunu randevum menumu değiştirir mi bilmiyorum gidince havadisleri iletirim size diyetisyene sadece motivasyon olsun dişye gidiyorum aslında siz de sağlıyorsunuz bu motivasyonu ama bakalım ne kadar devam edeceğim
daha once nutraslime ve taylan kumeliye gitmiştim 1-2 diyetisyene akupunktura vs daha artık diyetle ilgili coğu seyi biliyoruz daha once dediğim gibi farklı birsey soylemedi diyetisyen

bir ekmeğinin tipini değiştir dedi farklı tahıllar almak için
bir de ananas yag yakıyormus
taylan kumeli de verirdi ananası diyette ama sebebini bilmiyordum acıkcası

metabolizma hızlandırıcı cay vs ne oderirsiniz

cağlayan yorum yap demişsin bana daha yeniyim cok bilmiş bilmiş görünmek istemedim yorum yapıp acıkcası ama yaparım bundan sonra

kızlar durmak yok yola devam:))

oğlum huysuzlandı ben gene gelirim

kız şeker sen bana oklamı gösteriyorsun artık aşk olsun küstüm seninle :sinifsinif:

Haklsın canım az yiyorum şu iki gündür iyice yörünge şaştı bakalım ama bugün düzelecek inş.

sabah tartıya çıktım korkarak .. ve korktuğum gibi ıoldu 77,5 çıktım .. çok moralim bozuk arkadaşlar nolur bana şişlikten dolayı deyin çünkü hiç kaçamağım yok ya kalıcı olursa ya en başa dönmüşsem çok kötüyüm

sen oyun bozanlık yapmaya başladın ama kızartmayı hayatından çıkart artık hemde patlıcan...benm bildiğim patlıcan baya bi yağ çekiyo üstelik lmaz: cnm cuma yı ve burayı düşün sofrada kendine hakim olmayı öğreniyosun zaten zamanla....bugünkü menüne sadık kalırsan güzel

cnm geçmiş olsun adaçayını tavsiye ediyorum sana ağrılara birebir

%100 detoks nasıl canım anlat bakalım bunu bize,grupça bizde bilgilerinden faydalanalım.

Canım neden yorum yapmanı istedim biliyormusun.Grupta ne kadar aktif olup,arkadaşların seni eleştirdikleri gibi sende onlar için fikirde bulunup yorum yaparsan grup seni içinde o kadar kabul eder,paylaşımın artıkça hepimizin motivasyonu artar.onun için böyle birşey istedim senden burda yeni yada eski ayrımı yapmıyoruz sadece birbirimizi motive etmek için uğraşıyoruz canım.
Ekmek konusuna gelince,çavdar ekmeği ve tam tahıllı buğday ekmeğini tavsiye ediyorum sana ayrıca,yeşil çay içersende bir o kadar faydası olur canım.

şebnemcim açlığı bastırmak içins andalozu tavsiye ederim hiç açlık hissetmyiorsun

çağlayan gerçekten süper gidiyorsun ..

saol canım,ama hani senin menün,birşey yiyorsun dimi ayakta kalmak için yaz bakalım klava: ona göre

kız şeker sen bana oklamı gösteriyorsun artık aşk olsun küstüm seninle :sinifsinif:

Haklsın canım az yiyorum şu iki gündür iyice yörünge şaştı bakalım ama bugün düzelecek inş.

e hep sen hep sen aklinialirimsmile olmuyo yani...iştahın olmaması güzel bişey ama yemeye yemeye sonra bi patlama yaşamayasın cokacimcoook kaydirigubbakcemile3

he hic sevmiyim sizi zor katlaniyorum hepinize :roflol::roflol: ay canim ya su siralar canim bisey istemiyo su 3 hafta gecsin bi an önce istiyom kilo versemde vermesemde gecsin artik
Dünkü listemi de yazıyım

Sabah
1 dl tam buğday ekmeği,kk peynir,domates,salatalık

Öğle
Salata,tavuk ızgara

Akşam
Peynirli omlet,domates,zeytin

2lt su ve yeşil çay

hani bakalim listede ögle ve aksam süt ürünleri niye yogurt yemedim bakim he klava: :roflol:

cnm hiç kaçamağın yoksa gerçekten boşuna canını sıkma..mantıklı düşün bak kaçamak yoksa o kilo nerden gelebilir tabikii şişliktir...çünkü benmde başıma geldi mesela 73 geliyodum o zamnlar ertesi sabah tartıya çıktım 75 akannehir şebnem ve çağlayan saolsunlar beni rahatlattılar ve 2 gün sonra eski kiloma döndüm...ama sporu bırakmadım...sen napıyosun spor adına

gecmis olsun canim,dikkat et kendine,benimde reglim geldi bende bu sefer fazla oldum ikinci oglumdan sonra hic böyle olmamisti,spor yapiyorum ondan olabirlimiki acaba?:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…