Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canım arkadasım senı cok sewıyorum sende bana cok destek oluyosun sanada afıyet olsunkaydirigubbakcemile5

bende seni çok seviyorum canım ya iyiki gelmişsin takıma seninle birlikte acayip motive oluyorum bende gerçekten iyi bir destekçi ve arkadaşsın Şenizolumunekankayizsmile

bende seni çok seviyorum canım ya iyiki gelmişsin takıma seninle birlikte acayip motive oluyorum bende gerçekten iyi bir destekçi ve arkadaşsın Şenizolumunekankayizsmile

en kısa zamanda zayıflayacagız bu gıdısle hıc merak etme tatlım.eee bu arada ne yaptın ıcıyomusun cayını :kahve:

en kısa zamanda zayıflayacagız bu gıdısle hıc merak etme tatlım.eee bu arada ne yaptın ıcıyomusun cayını :kahve:

evet canım inş.eveet çayımıda içtim ama bitti bile, sositososito
şimdi'de kayısılarımı yiycem ama kıyamıyorum yaa yemeğe bugün bana ne oluyor böyle anlamıyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet canım inş.eveet çayımıda içtim ama bitti bile, sositososito
şimdi'de kayısılarımı yiycem ama kıyamıyorum yaa yemeğe bugün bana ne oluyor böyle anlamıyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben kayısımı yedım valla kıydım onlara sende kıyabılırsın vucut gercekten gun ıcınde tatlıyı arıyor.o kayısılar cok masum hayatım yedıgıne pısman olmazsınalkisalkisalkis:lepi:

ben kayısımı yedım valla kıydım onlara sende kıyabılırsın vucut gercekten gun ıcınde tatlıyı arıyor.o kayısılar cok masum hayatım yedıgıne pısman olmazsınalkisalkisalkis:lepi:

pişmanlığım ondan değil ki benim,yiycem ama hemen bitecek diye üzülüyorum ben 1 tanesini yedim kaldı 1 tane şimdi pakette bana bakıyor ye diye bende ona bakıyorum seni yersem kalmıycak hakkım diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

pişmanlığım ondan değil ki benim,yiycem ama hemen bitecek diye üzülüyorum ben 1 tanesini yedim kaldı 1 tane şimdi pakette bana bakıyor ye diye bende ona bakıyorum seni yersem kalmıycak hakkım diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay hıc gulecegım yoktu benı guldurdun supersın ya bıraz daha bekle o zaman tatlımkaydirigubbakcemile3hihoyyyt:dance:

ay hıc gulecegım yoktu benı guldurdun supersın ya bıraz daha bekle o zaman tatlımkaydirigubbakcemile3hihoyyyt:dance:

Gerçek kayısı çıksada onu doya doya yesek ya,bune böyle bir kuru kayısı için kendimi yiyorum burda ama zaten oda kalmadı yedim gıdım gıdımcokacimcoooksenağlama

afiyet olsun canım benım eee sen sandolozu naptın almayı duusunuyormusunguclubacismile

fundayla bugün konuştuk oda başlamış canım ,banuda kullanıyor sende memnunsun alıcam bende farz oldu artık,
sizden neyim eksik kız benim fazlam bilem var onun içinde bende karar verdim alıyorum ve başlıyorum kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

fundayla bugün konuştuk oda başlamış canım ,banuda kullanıyor sende memnunsun alıcam bende farz oldu artık,
sizden neyim eksik kız benim fazlam bilem var onun içinde bende karar verdim alıyorum ve başlıyorum kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

al hayatım yararını gorceksın emınım :lepi::lepi:

4.TAKIM
sebnemselayfurkan 68,6 **** 67,6
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***59,5
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72****
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104*** 102
[/QUOTE]

havayı güzel buldunuzda mı girmiyorsunuz foruma kızlar,bizim burda hava süper ötesi ve canım acayip biçimde tatlı istiyor,bugün birşey oluyor bana eyvahedigeldismile

nazara gelme çağlayan.iradene sahip ol

o tadı anımsamak bile istemiyorum ben,suyla karıştırıldığını bilmeden hep öyle içerdim,kaşık kaşık sonra bir öğrendim ki suyun içine atılarak içiliyormuş,çok iyi anlıyorum seni canım,
biraz daha sanırım idareyi zorlarsam montide kalmıycak galiba kaydirigubbakcemile3 en iyisi söz dinlemek galiba
yeşil çay alıyımda onunla yiyim madem 2 kayısı :içelim:

elma sirkesini bende kaşıkla içiyorum.arkasından su içiyorum hata mı yapıyorum

dünü kaçamaksız ve sorunsuz atlattım.sıra geldi bugüne.

kahvaltı; 2 dilim ekmek.biraz peynir,2 zeytin, az ton balığı,yarım domates,şekersiz çay

öğle 4 kabak mücveri, yoğurt

ara 7-8 erik

akşam bakla yemeği,yoğurt...

4.TAKIM
sebnemselayfurkan 68,6 **** 67,6
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***59,5
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72****
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104*** 102

nazara gelme çağlayan.iradene sahip ol

elma sirkesini bende kaşıkla içiyorum.arkasından su içiyorum hata mı yapıyorum[/QUOTE]

cerenim saolsun kurtardım canım ya saol.
Elma sirkesini nasıl iç biliyormusun canım,rahatlığı ve kokusunun gitmesi açısından ılık suya 1 yemek kaşığı koy ve iç arkasından'da 1 bardak su iç birşey hissetmiyorsun daha güzel oluyor

dünü kaçamaksız ve sorunsuz atlattım.sıra geldi bugüne.

kahvaltı; 2 dilim ekmek.biraz peynir,2 zeytin, az ton balığı,yarım domates,şekersiz çay

öğle 4 kabak mücveri, yoğurt

ara 7-8 erik

akşam bakla yemeği,yoğurt...

Semihacım tatlım bir sorun var,etle ekmek yemezsen daha iyi kahvaltın biraz karışık olmuş gibi geldi.Ton balığını mücverler yiyebilirdin ama onunda içinde un var diymi.Şuna dikkat et ekmek yersen et yeme canım.

benımde denemedıgım kalmamıstı ama bundan memnunum emınım zafer bızım olacak:eek:naniknanik:1hug:alkisalkisalkis

:nazar::nazar: maşallah bize yaza kadar bir 65 olsam gerisini eminim kolay vericem hayır 65 olsam göbek ve basende o kadar fark edilmiyor,geçen yaz ne güzeldim ya,evlenmeyi ertelesemiydim acaba azıcık daha verirdim hiç olmazsa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:nazar::nazar: maşallah bize yaza kadar bir 65 olsam gerisini eminim kolay vericem hayır 65 olsam göbek ve basende o kadar fark edilmiyor,geçen yaz ne güzeldim ya,evlenmeyi ertelesemiydim acaba azıcık daha verirdim hiç olmazsa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende evlenelı 9 ay oldu canım 6 kılo almıstım bu evlılık nıye kılo aldırıyosa anlamadım.gercı ben hep tombıstım ama evlılık tuzu bıberı olduguclubacismile

bende evlenelı 9 ay oldu canım 6 kılo almıstım bu evlılık nıye kılo aldırıyosa anlamadım.gercı ben hep tombıstım ama evlılık tuzu bıberı olduguclubacismile

Geçen sene haziran 21'de evlendim canım 2 ay var o zaman aramızda seninleolumunekankayizsmile
O tombişlik bende de var canım ama geçen sene daha güzeldi ya mis gibi zayıflamıştımda ama evlilik kilo aldırıyor insana bu kesin

Geçen sene haziran 21'de evlendim canım 2 ay var o zaman aramızda seninleolumunekankayizsmile
O tombişlik bende de var canım ama geçen sene daha güzeldi ya mis gibi zayıflamıştımda ama evlilik kilo aldırıyor insana bu kesin

bende 7.8.09 da evlendım canım sende yenı gelınsın demekolumunekankayizsmile

X