Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet bugünkü menümü yaziyprum

sabah

haslanmis patates

ara

haslanmis patataes

ögle

haslanmis patates

ara

haslanmis patates

aksam

haslanmis patates:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

az önce spormu yaptim ( nivea body )

2 litre suyumu iciyorum

hayatım senın menun ne kadar cesıtlı oyle super valla ınsallah dıledıgın kıloya kavusursun.opuyorumnanaktan

Dünkü listemi de yazıyım

Sabah
1 dl tam buğday ekmeği,kk peynir,domates,salatalık

Öğle
Salata,tavuk ızgara

Akşam
Peynirli omlet,domates,zeytin

2lt su ve yeşil çay

canım guzel menun ama gercekten azaltmıssın yıyeceklerı mesela aralarda kayısı ve leblebi yerdın ne oldun kı sımdı.neyse senın bı bıldıgın vardır ben buna emınımkaydirigubbakcemile5

tesekkur ederım hayatım az once yazdıklarınızı okudumda su 2 gunluk dıyet hakkında ne dusunuyorsunuz.yapılmasında bı sakınca olurmu sence.guclubacismile

canım ben montideki arkadaşlarıma sordum,şu anda kilo vermen durdamadıysa yapmana gerek yok dediler.bende yapmıycam şu anda bir problemim yok zaten,merak ettiğim için sormuştum ama gerek yokmuş,belki bir gun durursa kilo vermem yardımcı olması için yapabilirim canım.

canım guzel menun ama gercekten azaltmıssın yıyeceklerı mesela aralarda kayısı ve leblebi yerdın ne oldun kı sımdı.neyse senın bı bıldıgın vardır ben buna emınımkaydirigubbakcemile5

kısmadım canım ama pazar ve pazartesi günlerim biraz durgun geçti anlamadım bende işlerden oldu belkide ama bugün ara olarak salatalık yedim 1 tane guclubacismile

canım ben montideki arkadaşlarıma sordum,şu anda kilo vermen durdamadıysa yapmana gerek yok dediler.bende yapmıycam şu anda bir problemim yok zaten,merak ettiğim için sormuştum ama gerek yokmuş,belki bir gun durursa kilo vermem yardımcı olması için yapabilirim canım.

kısmadım canım ama pazar ve pazartesi günlerim biraz durgun geçti anlamadım bende işlerden oldu belkide ama bugün ara olarak salatalık yedim 1 tane guclubacismile

bugun yemegını salatalıkla desteklemen ıyı olmus tatlım.boyle devam benceopuyorumnanaktan

ara öğünlerimi salatalıkla destekliyim diyorum,canım tatlı istersede kayısılara dadanırım.artık
senin şu çim yiğen arkadaşın nasıl oldu,değişiklik varmı ?:kedi:

aaaa onu solemeyı unuttum sana canım.dun konustuk onunla canım bır haftada 1,5 kılo vermıs sımdı 1 hafta normal yıyecekler yıyormus abartıya kacmadan 1 hafta sonra tekrar cım yemege badslayacakmıs tatlım.ama bende farkettım karın bolgesınde hafıf bı ıncelme vardı.gozle farkedılen bı ıncelık yanı.demekkı yararı varmış.guclubacismile

ara öğünlerimi salatalıkla destekliyim diyorum,canım tatlı istersede kayısılara dadanırım.artık
senin şu çim yiğen arkadaşın nasıl oldu,değişiklik varmı ?:kedi:

canım günde maksimum kaç kuru kayısı tüketiyorsun
ilk aşamada kuru fasulye mercimek yasakmış doğrumu
bir de ekmekle hayvansal ürünler tüketilmeyecekmiş
yani kahvaltıda ekmekle peynir yumurta yenmeyecek diyor ilk sayfalarda
sen nasıl yapıyorsun
çok mu sordum nebilmiyorumkismile

sen nasıl yapıyorsun

yok canım kur fasulye,mercimek yasak değil herkes yiyor,arkadaşların listesine baktıysan tek bir öğün onları tüketebiliyorlar.
Hayvansal ürünler doğru ekmek ve yumurta yok yanyana başta ben çok zorlandım hatta bir iki lokma yedim yalan yok ne yapıyım açmı kalsaydım yani :kedi:
Sonra kendiliğinden alıştım kendimi alıştırdım.
kuru kayısı 4 tane yiyorum canım günde bazen 5 te oluyor ama dengeliyorum zamanını bol bol beyaz leblebi ye,sonra 1-2 kuru incirde yiyebilirsin ama kayısıyla yeme

sen nasıl yapıyorsun

canim ekmekle yagsiz peynir yiyebilirsin ama peynir maksimimmyüzde 2 yagli olacak ekmegi yumurta et,mercimek,kuru fasülyeyle birlikte yiyemessin

saol canım

2.günden sonra bayıyo derken bu zaten 2.günlük bir detoks değilmi cnım ya ben mi yalnış okudum bunu

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

alıntıdır.

cnm ewt 2 gün yapılıyo...yanlış söyledm 2.gün bayıyo demek istedm

İşim vardı yoktum ne çok yazmışsını< şekerler.

Banu bozmadıysan hiç korkma, sen şimdi günde 1 kez y.çay, 1 kez form çay ,1 kez de zahter(kekik) çayı iç. Sana yazarkende düşündüm ben niye içmiyorum diyo acayip su attırıyor. Reglinde fazla oluyormuş zaten 1,5 -2 kg normalden fazla çıkablirsin.. Sakın moralini bozma Cuma Cumartesi eksiye bile geçersin. Bir tavsiyede akşam yürüyüş yap birkaç gün.

Bne o 2 günlük detoksu yaptım. Hiç zorlanmadım. Hazır ayrandan yaptığım için çok tuzzssuz da değil, fakat sadece 700 gr verdim ve hemen geri aldım. Ama başarılı sonuç alanlar vardı. Vucudu çok yoran bir diyet olmadığı için denenebilir bence.

benim kilo vermem durduğu için tekrar bunu yapmak istedim...1 ay önce de yapmıştm ama geri almadım
gunaydın kızlar hasta oldugum ıcın bugun bıraz gec gırdım topıge kusura bakmayın.işe dahi gidemedim.bugun menumu yazayım hemen.

sandoloz+sirkeli su

sabah:-1 dılım ekmek
-maydonoz,tere
-peynır
-salatalık
domates

ara :adaçayı,su

öğle :-tavuk çorbası
-bamya yemeği
-salata

ara :yeşilçay,kuru kayısı

akşam:-tavuklu salata
-haşlanmış patates
-yoğurt

yatmadan önce 1 adet elma

gunde 2,5 litre suopuyorumnanaktan

örnek bi menü :lepi:

havayı güzel buldunuzda mı girmiyorsunuz foruma kızlar,bizim burda hava süper ötesi ve canım acayip biçimde tatlı istiyor,bugün birşey oluyor bana eyvahedigeldismile

havayı güzel buldunuzda mı girmiyorsunuz foruma kızlar,bizim burda hava süper ötesi ve canım acayip biçimde tatlı istiyor,bugün birşey oluyor bana eyvahedigeldismile

ben burdayım canım hava gercekten guzel işte yok evde takılıyorum.kayısın yokmu yanında hayatım bır kac tane ye ondan belkı kesmez tatlı ıhtıyacını ama az da olsa gıderır tatlım.guclubacismile

ben burdayım canım hava gercekten guzel işte yok evde takılıyorum.kayısın yokmu yanında hayatım bır kac tane ye ondan belkı kesmez tatlı ıhtıyacını ama az da olsa gıderır tatlım.guclubacismile

ben seni burda yoksun diye bakıyordum canım,nasıl oldun,kayım varda yanımda yemek yedim ya saat 13:00 gibi hemen yemek istemiyorum biraz geçsin istiyorum açta kaldım zaten bu öğlen yemekler azıcıktı :kedi:

ben seni burda yoksun diye bakıyordum canım,nasıl oldun,kayım varda yanımda yemek yedim ya saat 13:00 gibi hemen yemek istemiyorum biraz geçsin istiyorum açta kaldım zaten bu öğlen yemekler azıcıktı :kedi:

iyiyim saol canım.zaten az yemıssın tatlım ve uzerınden bırbucuk saat gecmıs kendını bu kadar zorlama bence hayatım atıştır bıraz.bende bıraz once elma sırkesını hıc suyla karıstırmadan bır kasık kadar ıctım o da bogazımı yaktı ayrıca cok mıdemı bulandırdı.ben bole bı hataya nasıl dustum anlamıyorum:kedi:

iyiyim saol canım.zaten az yemıssın tatlım ve uzerınden bırbucuk saat gecmıs kendını bu kadar zorlama bence hayatım atıştır bıraz.bende bıraz once elma sırkesını hıc suyla karıstırmadan bır kasık kadar ıctım o da bogazımı yaktı ayrıca cok mıdemı bulandırdı.ben bole bı hataya nasıl dustum anlamıyorum:kedi:

o tadı anımsamak bile istemiyorum ben,suyla karıştırıldığını bilmeden hep öyle içerdim,kaşık kaşık sonra bir öğrendim ki suyun içine atılarak içiliyormuş,çok iyi anlıyorum seni canım,
biraz daha sanırım idareyi zorlarsam montide kalmıycak galiba kaydirigubbakcemile3 en iyisi söz dinlemek galiba
yeşil çay alıyımda onunla yiyim madem 2 kayısı :içelim:

o tadı anımsamak bile istemiyorum ben,suyla karıştırıldığını bilmeden hep öyle içerdim,kaşık kaşık sonra bir öğrendim ki suyun içine atılarak içiliyormuş,çok iyi anlıyorum seni canım,
biraz daha sanırım idareyi zorlarsam montide kalmıycak galiba kaydirigubbakcemile3 en iyisi söz dinlemek galiba
yeşil çay alıyımda onunla yiyim madem 2 kayısı :içelim:

bencede hayatım al yesılcayını ıkıtanede kayısı ohhhhhh bende alayım yeşilçayımı ıkı tanede kayısı yıyıp sana ayak uydurayım yalnız kalmaopuyorumnanaktan:içelim:

bencede hayatım al yesılcayını ıkıtanede kayısı ohhhhhh bende alayım yeşilçayımı ıkı tanede kayısı yıyıp sana ayak uydurayım yalnız kalmaopuyorumnanaktan:içelim:

arkadaşın böylesine can kurban desteğe bak biz böyle süper kilo veririz canım ya afiyet olsun :içelim::dance:

X