Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

cerencim sanada geçmiş olsun tatlım...

saol hayatım.menun duzelmeye baslamış ama kahvaltını yenı yaptıysan ogle yemegın ne zaman yıyeceksın ogle yemegını aksam ustu gıbı yersen aksam yemegın bu sefer cok gec bır saate kayıyor.aksam yemegıde ne kadar gec yenırse o kadar zararlı tatlım.aksam yemegını en gec 7 ye kadar yemen lazım canım benım.eşine uymak ıstıyorsan eger bıraz erken kalkıp kahvaltını yapıp esın geldıgınde ona uyum saglamak ıcın ara ogunde yemen gerekenlerı yersın tatlım.hafıf seyler takılırsın yanı.ama caglayanında fıkrını al derım ben canım benım.opuyorumnanaktan

canim kahvaltini gec yapiyosan ögle yemegi yerine hafif bi ara yapabilirsin sonrada aksam yemegini yersin aksamdan sonrada cok acikirsan yine hafif bi ara yaparsin benim fikrim bu

sebnem ve ceren sizlerede gecmis olsun kizlar,sebnemcim ne kadar süre kullnacaksin antibiyotigi benimde bi bilgim yok malesef

ben yine kahvaltı ile öğle arasındaki ara öğünü kaldırmayı düşünmüştüm ama sizin dediğiniz gibi akşam bu sefer geç saate kayacak.
sağolun bilginizi paylaştığınız için...

menün güzel..makarnan beyaz makarnamı cnm yoksa tam tahıllımı?
ben bugün gazetede makarnayla ilgili bişey okudum
''Beyaz makarna belki kalçalarda ve göbekte varlığını belli ederken,onun kötü şöhretini anımsayabiliriz.Ama tam tahıllı makarna için aynı şeyi pek de söyleyemiyoruz.Hatta tam tersi bir durum söz konusu,lifli yapısı ile tam tahıllı makarna,karın bölgesinde ki yağ yakımına yardım ediyor.Ama bir tabağında 8 yemek kaşığı makarna bulunması koşulu ile...Sindirmesi de elbette daha kolay''

canim kahvaltini gec yapiyosan ögle yemegi yerine hafif bi ara yapabilirsin sonrada aksam yemegini yersin aksamdan sonrada cok acikirsan yine hafif bi ara yaparsin benim fikrim bu

arkadaşıma katılıyorum en mantıklısı bu olur

SELAM KIZLAR

arda 2 ilim ananas edim

oglen de 2 tavuk parcası 1 tatlı kasık zeytinyag ile kıvırcık soğan salata yarım kase yoğurt

simdi arada gene meyvem var

suyum 3 lt oldu ama daha sporumu yapamadım

selammmmm yeni arkadaşlar hoşgeldinizzz
makrna demişken ,ben de bayılırınm peynirliye ama çok kalorili yaw...
sabha kaşarlı domatesli sandviç
öğle 200 gr yoğurt 1 dilim kepek ekmeği sütlü kahve
ara 1dilim ekmek 1 domates
akşam 2 kaşık semizotu 200 gr yoğurt 1 dilim ekmek

Geçmiş olsun canım benim bildiğim antibiyotikler vucutta su topluyor ve ödem yapıyor.Annemden biliyorum bende,senin şu aşama günlük en az 2-2.5lt su içmen lazım ki vucudun ödemedi atsın ayrıca ödem attırıcı çaylar var mesela yeşil çay içebilirsin bu arada menün yok canım göremedim kaçamak mı yaptık yoksa klava:

menun guzel hayatım ama snkı ogle yemegınde bıraz hafıfe kacmıssın gıbı geldılmaz:

evet mafoldumben biliyorum tatlım ama canım hiç istemedi işte birşey

Sen bu menü işini çok güzel kaptın ve yürütüyorsun canım,emekler boşa gitmedi çok seviniyorum.Boğaz ağrısı için ıhlamurda içersen boğazın yumuşar canım,onuda araya ekle istersen.
canım şimdi nasıl oldun boğazın hala ağrıyor mu ?

hafta sonu olmasına rağmen hiç kaçamak yok süpersin valla ama öğlen yemeği göremedim çağlayancım lmaz:

cnm çok geçmiş olsun menün yine her zmanki gibi harika :lepi:

Saol tatlım tartıda göreceğiz inş.bunun nimetlerini Şeniz

şEKER ÖĞLENİN ARA ÖĞÜN BİLE OLMADIĞININ FARKINDASINDIR :=) kaydirigubbakcemile

HAFTASONU UZUN YÜRÜYÜÜŞLERE BAŞLADIN MI BAKALIM?

Yürüyüş değilde koşu gibi bir takım karışıklıklar yaptım ay çok komikti valla halim
öğlen konusunda nedesiniz haklısınız ama acıkmayınca onuda ekliyim bari dedim şakkıdı

alkisalkisalkisalkisalkisalkis tek kelime söylemiyorum canım sana

Menün güzel canım,afiyet olsun dr'la ne sıklıkta görüşüyorsun
belirli haftalar dahilinde mi değiştiriyorsun listeni

Kız neden yazmıyorsun cumartesi menünü montiye ihanet ettin dimi seni aeben ablama söyliycem,yaz bakalımda görelim neler yedin klava: geliyor yoksa ona göre kaçamak yok....

Canım,sen iste menünü kendi saat çerçevesinde ayarlarız merak etme.

Menün güzel canım ama yukarda demişsin ya saatleri ayarlayamıyorum diye işte
eşinin akşam gelmeyeceği saatlerde sen erkenden akşama yemeğini yersin ceren dediği gibi en geç 7 olur.bu zamanda sen kahvaltını öğle yaptığın için sadece bir ara öğün yaparak akşam yemeğini yersin yada 2 ara öğün yaparsın ara öğünden kaçtımda meyve yoğurt,salatalık gibi hafif şeylerden olabilir canım.sengözlerimebaksanab

Cerenin sözlerinede katılıyorum aynı şekilde kaydirigubbakcemile5

SELAM KIZLAR

arda 2 ilim ananas edim

oglen de 2 tavuk parcası 1 tatlı kasık zeytinyag ile kıvırcık soğan salata yarım kase yoğurt

simdi arada gene meyvem var

suyum 3 lt oldu ama daha sporumu yapamadım

Afiyet olsun canım

Günaydın kızlar ben geldim...
grup'a dün gelmeyenler maşallah birinizde yoklama almamışsınız çok ayıp
Uaydın yok,pembepanter1 gelmemiş hiç,bunlar nerde ne zaman gelecekler haberi olan yokmuuuuuu :1ninca::umursamaz:

Apple Arzu canım sen menülerini paylaşıyorsun güzel ama ,diğer menülerini yazan arkadaşlar içinde yorumlar yapıp onları motive etmen gerekiyor karşılıklı dayanışma yani canım tamam mı.opuyorumnanaktan

Hasretim34 gözümden kaçmadın bak gene menüler yok ,gelmişsin bir cee demiş gitmişsin sen neden paylaşımda bulunmuyorsun kız ayıp değil mi,sen bizi sevmiyen mi yoksasengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

Dünkü listemi de yazıyım

Sabah
1 dl tam buğday ekmeği,kk peynir,domates,salatalık

Öğle
Salata,tavuk ızgara

Akşam
Peynirli omlet,domates,zeytin

2lt su ve yeşil çay

günaydın herkese
dün sabah yine elma sirkeli su ile başladım
kahvaltım t.b.ekmeği peynir
şekersiz çay
sonra yeşil çay
öğle enginar ve biraz bakla ekmeksiz yoğurt
arada kuru kayısı yeşil çay
akşam taze fasulye cacık maydonoz
bol su

sabah tartıda eksilmeye başladığımı gördüm çok sevindim

Dilekcim protein yok, meyve yok,
sıvı tüketimin nasıldı?

Dünkü listemi de yazıyım

Sabah
1 dl tam buğday ekmeği,kk peynir,domates,salatalık

Öğle
Salata,tavuk ızgara

Akşam
Peynirli omlet,domates,zeytin

2lt su ve yeşil çay

Canımcım biraz kalsiyum alsaymışın iyi olurmuş birde akşam sebze yemeği yesen eksiksiz bir menü olurmuş. Seninn gram kaçırmadan nasıl bu kadar diyete sadık kaldığını hayranlıkla takip ediyorum.

Fundacım şimdi sende mi montici oldu?
sabah domates, salatalık, yeşillik ekleyebilirmişin.
Onun dışında güzel yemişsin. Bakla varmıymış montide?

Eksilmene de çok sevindim.

Canım evet 2500 mg. çok fazla midem de helicobakteriye bağlı gastrit var daha önceki ant. tedavileriyle geçmedi. Şimdi daha yüksek doz farklı grup ilaçlar alıyorum kan ilacıyla birlikte günlük 11 ila. 3 adedinden yarın akşam kurtulucam.

Dünkü menüm

Sabah: 1 light ekmek, domates, 3 zeytin,1 kk peynir

ara:1 avuç kuru üzüm

öğlen 1 saat yürüyüş

öğlen:2 kşk pilav 4 kşk y. fasulye ayran
ara 2 parça diyet çikolata, 1 yeşil çay

akşam 6 kşk kuru fasulye, 1 dilim ligh ekmek 2 kaşk yoğurt

buraya kadar güzelde sonra doymadım
1 dilim light ekmek kaşar domates ve zeytin ile 2 kşk daha k. fasulye yedim. Akşamlar açlığımı bastıramıyorum bu ara

sonra biraz çilek ve karadut

suyum 2 lt. yi geçti.

Çağlayancım ödem için bugün yeşil çayı artırıcam.

Artık siyah çay içmiyorum onun yerine ıhlamur içiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…