Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Sizin yine 6 cm benim sanki daha da büyüyecek gibi cok tedirginim ama size de aynı şeyleri demişler sanıyorum ilaç vs de vermedi

ladin19
İsim didemmina
Yas 38
Kaçıncı çocuk 2 (4.Gebelik)
Sat 11 mayis
Kalp atışı kese 6+3 inşallah yarın gorucem
Tahmini cinsiyet kiz
Tahmini dogum tarihi 15 şubat
İl Çorum

Son düzenleme:
Bnm ilk gebeligimden ince olmustu normalde o tur kistler adetle birlikte atılıyor zamanla kayboluyor ve bnm de öyle olmuştu. Sen gebelik icin yumurta geliştirici iğneler haplar kullandın mi, ondan sonra çok rastlanıyor diye biliyorum, sıkıntı olacağını sanmıyorum ama için rahat etmesi açısından başka bi doktora daha mı görünsen ki

Bende de hala adet sancısı gibi kramp ve ağrılar giriyor ara ara . Muayeneye gittiğimde soracam ne zaman geçer tahmini diye

İlk gittiğim doktor beni çok tedirgin etti 18.haftada almak gerekebilir dedi ilk çocuğumdaki doktoruma bugün gittim korkulacak bir şey yok geçer dedi ama bence cm olarak büyük çünkü daha 6.haftadayım. Öncesinde hiçbir ilaç tedavisi de görmedim nedenini bilmiyorum gebelik yapar denildi umarım geçer

Ay bende korkuyorum ondan ya biraz daha bekleyeyim o zaman bari
Ya bence korkulacak bişey yok benim keseye bir hafta arayla vajinal ve karından baktılar bir hafta sonraki karından olan hiç net değil vajinal çok net görünüyor daha net gördüğüm için hep vajinal baksalar bişey demem kanama lekelenme bişey de olmadı muayeneden sonra

Kalbini bozma geçer inşallah arkadasim

Merhaba benimde sat 12 mayıs,beta hcg 28542,00 6 haftalık ile uyumluymuş tahmini doğum tarihide 16 şubatmış
yaş,kese gördüğün hafta+gün eğer gördüysen,kalp atışı duyduysan, şehir,tahmin ettiğin bir cinsiyet varsa,kaçıncı çocuk vs ekler misin tablo için?

Anne adı: ruya23
Kaçıncı çocuk: 1
Sat: 17 mayıs
Kese: 5+0
Kalp atışı: - (cumartesi randevu)
Tahmini cinsiyet: -
Bebeğin doğum tarihi: Tahmini 18 Şubat
Bebeğim ismi: -

Son düzenleme:
yaş,kese gördüğün hafta+gün eğer gördüysen,kalp atışı duyduysan, şehir,tahmin ettiğin bir cinsiyet varsa,kaçıncı çocuk vs ekler misin tablo için?
Yaşım 27,bugün ilk defa beta hcg baktırdım ve 6+0 da keseyi bugün yani 24 haziranda gördüm,bursada yaşıyorum ilk gebeliğim,tahminim yok cinsiyette,kalp atışı duymadım cuma günü daha detaylı ultrason bakılacak

Sat tarihlerimiz aynı umarım cumartesi kalp atışı duyulur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…