Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bende ssvd istediğimi söylemiştim şeker den dolayı tansiyon çıkabilir de dedi bir birini tetikliyormuş gebelikte, o yüzden bana da sezeryan olursun demişti vajinal doğumu asla deneme dedi bunu söyleyen 30 yıllık doktor perinotolog 20.haftada söylemişti diyet yaparak şeker tüketimini minimuma indirdim her gebelikte risk var bizimde böbrek büyümesi var diye takip edilecek hata bana ben senı uyardım 32 den sonra riskli gebelikten gelme erken doğum yaparsın gibi korkutucu şeylerde söyledi benim içim ferah hiç bir şey olmayacak sağlıkla gelecek inanıyorum sen üzülme rabbım sağlikla kavuştursun bebeğine

Selam herkese 22haftadayım dünden beri hareket yok gibi bu haftada hareket azlığı hisseden varmı
Ben de geçtiğimiz hafta hissettim hareketleri çok azdı ama arada bir de olsa hareket ettiği içim doktora falan gitmedim. 2 saat hareketsizlik oluşunca uzanıp bekliyordum. Yine hareket yoksa çikolata kuruyemiş falan yiyip tekrar uzanıyordum illa hareket ediyordu denedin mi hiç

Rabbim korusun kötüyü düşünme canım inşallah sende bebeğinde sağ salim atlatacaksınız bu süreçleri Allahın izniyle.

Selam kızlar gümüş kapak için 999 mu olmalı 925 mi bir de önerdiğiniz marka vs var mı

Teşekkür ederim canım deneyeyim hemen

Valla ben de kararsızdım ama 1 aylık alıp denemeye karar verdim beğenirsem 3 ay daha uzatırım sonra da çatır çatır doğururum inşallah
Ben karar verene kadar bugün başlayan grup dolmuş bile. Sen bugünkü pilates dersinden sonra bir yorum yapar mısın canım ben de diğer gruba kaydolayım madem

Canım tek bir doktor ile kalma bence çok çok geçmiş olsun

canım çok geçmiş olsun. öncelikle sakın olalım ve çözüm odaklı olalım. kontrollerin zaten sık olacaktır. normal doğum yapamama durumu can sıkıcı ama mesela benim de normal doğum şansım yok 0 yani ihtimalim bile yok. o açıdan çok üzülüyorum ve senin bu endiseni çok iyi anlıyorum.

gelişim geriliği durumuna gelince sıkı takiple 32 34 lerde erken bir doğuma alinabilirsin. Bu durumda da içini fazlasıyla ferah tut. yoğun bakım üniteleri çok çok gelişmiş durumda.

Bu söylediğim en kötü senaryo gibi dursa da ikinizin de bu süreci sağlıkla atlatacagina inancım tam.

Bu süreçte stresini iyi kontrol etmek çok önemli. Bundan emin değilim ama belki kan sulandirici kullanımı bebeğin gelişimi için olumlu olabilir ama dediğim gibi bunu bilmiyorum acaba mi diye yazıyorum.

Günaydın kızlar. Az ballı tahin, keçi peyniri lahana turşusu ve ham kakaolu tarçınlı vs karışım içeceği
Eki Görüntüle 3490635
ayyy ben unuttum yaaa ama yazayım bir has yumurta iki salatalık 5 zeytin 5 çeri domates açlık şekerim 88 toklugum 110 çıktı dışarı çıktım daha yemek yiyemedim. şimdi açlığı ölçüp olmayan bir yemek yiyeceğim öğlene ayarlayamadim

Canım normal doğumu çok istiyordum ama asla problem değil yeter ki Mavi duru iyi olsun. Erken doğum da inş olmaz ama olursa o da problem değil elimden geleni yaparım bebeğim için. Stres konusunda ise pek emin değilim kendimi sakin tutmaya çalışıyorum gün geçtikçe de sakin kalırım inş. Kan sulandırıcı değil de aspirin kullanıyorum şu anda ona 32. Haftaya kadar devam edeceğim. Bakalım doktorların takibi ile inşallah süreci iyi bir şekilde atlatırız. Ve inş çocuk sağlıklı doğar sonrasında da bir sorun olmaz

inşallah canim. aspirin de kan sulandiruci ve bence en az 34 e kadar götürür. riskli gebeyim moduna girme , mental olarak kendini sağlam tut ama ne gerekiyorsa Mavi Duru prensesimiz için yapacağından eminim. Sen çok güçlü bir annesin. İkiniz de sağlıkla altından kalkacaksınız ve inşallah doğum sonrası damar problemi de olmayacak.

Aynen kuzum lütfen bana ve kızıma dua edin inşallah Allah koruyacak bizi
Çok çok geçmiş olsun. Dualarım sizinle. Hiç üzmemek çalışın kendinizi. Stres de çok etkiler daha iyi biliyorsunuz. Kızınızı sağlıkla kucağınıza alacaksınız inşallah

Ben de o yüzden kararsız kaldım ama eşimle kararımız Kağan koymak oldu değişmezse erkek için isim bulmak çok zor geldi bana bulamıyorum resmen çok zor bi durum

Ben arkadaşımın tavsiyesiyle bu tuzu aldım baya tuzlu yememe rağmen henüz ödem yapmadım diye düşünüyorum etrafıma da soruyorum sürekli

Geçmiş olsun canım moralini bozma stresten üzüntüden etkilenmesin bebişin. İnanıyorum inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın içini ferah tut dikkat et kendine

Şimdi gördüm yazını çok çok geçmiş olsun canım benim. Bir doktorla kalma başka doktorlardan da fikir al. Ben inanıyorum ki sağlıcakla kucağına alacaksın hiç bir sorun çıkmayacak. Dualarım senin ve miniğinle

Çok çok geçmiş olsun inşallah bu süreci sağlıkla tamamlarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…