Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kizlar... Erkek anneleri bebeklerinize isim bulabildinizmi ne zormus erkek ismi bulmak yada ben bulamadim kararsizim cogu isimde sizinde fikrinizi almak istedim
Alternatiflerim
Mert Ali
Batuhan Mert

Suan aklima yatan bu iki isim
Benim fikrim ya Mert Ali ya da sadece Batuhan koymanız. Uzun isim zor olur diye düşünüyorum kendimce.

İnsallah bir sorun oluşturmuyordur canım. İçini ferah tut inşallah güzel şeyler söylerler. Bize de haber ver.

Aaaa çok şaşırdım yaaa üzüldüm tüh neyse inş bi yol bulurlar. Sorunsuz devam eder umarım Can sıkıcıinş dökümü etkilemez normal olmasa da sorun değil sezaryen de normal doğum. Önemli olan ikinizin de saglıklı bir şekilde kavuşmanız hatta dördünüzün

Ben de tuz delisiyim bu aralar. Bişey mi eksik de acaba bu kadar yemek istiyorum diye de düşünmüyor değilim

Bizde kağn koymayı düşünüyoruz ama baya araştırdım türkçe ve doğru olanı kağan diye yazılanıymıs siz baktınız mi hiç
evet baktık ama ilerde vizelerde sıkıntı yaşamaması adına ğ kullanmayacağız
Benim de eşimin abisi yurtdışında yaşıyor, isim konusunda tek önerisi Türkçe karakter içermemesiydi. Geçen hastanede Kaan isimli bir bebeğe denk geldik, annesi kayıtta 2a ile diyince eşimle güldük Kaan koyarsak sürekli bunu belirtmek zorunda kalacağız sanırım

Afiyet olsun canım benim. Fotoğrafı görünce aklıma geldi, çoktan gömmüştüm kahvaltıyı Çaysız nasıl yapıyorsun Başlarda açık 1 taneye indirmiştim ama 2 ye çıkardım tekrar
Ben de tuz delisiyim bu aralar. Bişey mi eksik de acaba bu kadar yemek istiyorum diye de düşünmüyor değilim
Allah’ım ben de tam bir tuz manyağıyım o kadar seviyorum o kadar seviyorum ki tuzu hatta cebimde taşıyorum desem yeridir Sağlıklı tuz bulmak önemli ve ben tüzün faydalı olduğunu düşünüyorum bu tuz kısıtlamaları yapanların ileride bir sürü sıkıntı yaşadığını da görüyorum yıllardır onun için forever tuz
Afiyet olsun canım benim. Fotoğrafı görünce aklıma geldi, çoktan gömmüştüm kahvaltıyı Çaysız nasıl yapıyorsun Başlarda açık 1 taneye indirmiştim ama 2 ye çıkardım tekrar
Canım ben hiçbir zaman çay kısıtlaması yapmadım ama genel olarak hayatım böyle her gün değişik bir bitki çayı ya da bir içecek hazırlıyorum kahvaltıda ama merak etme akşama bir demlik çay deviririm hiç hiçbir şeyi kısıtlamadım ya abartmadım da tabii

İnsallah bir sorun oluşturmuyordur canım. İçini ferah tut inşallah güzel şeyler söylerler. Bize de haber ver.
Söylemediler normal doğum yapamazsın doğumdan sonra çocukta damar hastalığı olabilir. Hayati riskin var senin de çocuğunun da dediler. İlerleyen zamanda çocuksa düşük kilo beslenmeme gelişim geriliği açısından sürekli kontrol olacak. 7 kasımda mutlaka şeker yüklemesi yaptır. Dedi. İyi değilim

Ben de tuz konusunda hassasım, Çankırı’dan getirtiyorum. Annemin son gebeliğinde (35 yaş) hipertansiyon çıktı ve hala ilaç kullanmaya devam ediyor, ondan korkuyorum sanırım.
Akşam çayı bıraktım ben de, havalar sıcakken aramıyorum da kışın isterim kesin

Cok gecmis olsun canım. Allah korktuguna uğratmasın .kaçıncı haftada idin? Diyelim kilo alımı olmadı ne yapacaklar var mı bir planları?

Bunu Türkiye’de perinatolog nasıl göremedi hayret doğrusu. Doktorlar her riski söylemek zorunda canım, illa bunlar olacak diye değil. Sen içini ferah tut, kontrollerini yaptır gerisi senin elinde olan bir şey değil. Hepimiz sağlıkla alacağız bebişlerimizi kucağımıza inşallah

2023 te dogdu kızım o zaman 2 bin vermiştik, o yüzden biraz affalladim ama fiyatlar az çok ayniymis gerçekten..
Alsancakta gideceğim Perinatolog. Bana fiyatı iyi geldi açıkçası. Umarım sorunsuz geçer.Gerekirse isminide paylaşırım

Ay bizim o sorun var zaten soyadımiz arslan r var mı yok mu

Günaydın Tünaydın kızlar bu günkü indirim haberimle geldim https://app.hb.biz/HeookfrCSmvp
Belli maison da kirli sepeti 1100 telden 306 tlye düşüyor sayfayı takip etmiyorsanız takip kuponu da var 30 tl değerlendirmek istersiniz belki

Çok haklısın ya tüp bebek doktorum artık gebelik takibi yapamıyorum normal bölüme gitmelisin dediğinden beri sürekli farklı doktorlara gidiyorum maksimum 2 dk bakıyorlar bebeğime hiç bilgilendirme yok bir sorun şikayetin var mı diye sormak yok hemen postalıyorlar. İyi bir doktor hala bulamadım. Bulunduğum şehirde özel hastane seçeneği de yok mecbur devlet hastanesi.
İnşallah doğum ve gebeliğin devamı için sorun teşkil eden bir durum değildir canım bize de haber ver sonuçları

Canim Allahtan umut kesilmez böyle olumsuz konuşup hiç bisey de cikmayabiliyor çocukta. Senin ilk çocukta da biseyler demişlermis di mi şu an biseyi yok sanırım. İnşallah bunda da öyle olur hiç bir sıkıntı olmadan doğar canım. Üzülmemek elde değil tabi ki ama yine de çok yıpratma kendini.

Selam herkese 22haftadayım dünden beri hareket yok gibi bu haftada hareket azlığı hisseden varmı

Canım internetten de baktım dün perinatalog bugün kadın doğum doktoru baktı. Almanca ve İngilizce kaynaklara da baktım bu çok nadir görülen ciddi ve hayati riski olan bir plesenta kordon anomalisi. Doktor böyle dedi ama olmayabilir gibi bir şey değil. Sezaryen olana kadar çok dikkatli olmalıyım ama inş sezaryen olana kadar bebek kordonu plasentadan ayrılmaz. Ayrılırsa sıkıntı işte. Sezaryen sonrası bebekte damar hastalığı riski var ama inşallah olmaz doktor pediyatristler iyice bakacak dedi.

Anladım canım hep birlikte dua edelim de inşallah öyle bisey olmaz. İkiniz de sağlıklı bir şekilde birbirinize kavusursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…