Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ya işte bide insan o an kaybediyor kendini dimi

Medicananın kendi bünyesinde var diye biliyorum ama benim özel sağlık sigortamda doğum teminatım var karar verirken hastanenin kendi yenidoğan yoğun bakımı olmasına dikkat edin ben hamile kalmadan önce doktor arayısına girdiğimde ilk kriterim buydu çalostıgı hastanelerde yenidoğan yoğun bakımı olması ve sonrasın da eşimin doğumda yanımda olması fptografcıya izin vermeleri vs vs diye başka tercihlerimde vardı bunların tamamını karşılayan hastane medicana hastanesiydi tabi önce doktor arastırması yaptım içime en sinen doktor medicanadaydı orası da tüm isteklerime cevap veriyordu o yüzden bebek düşünmeye basladıgımız ilk anda doktorımuza başvurduk zorlu bir süreçti hala öyle ama çok memnunum

Kızlar selam 20. Haftaya girdim ve de henüz kızımı hissedemedim Normal biliyorum ama hevesle bekliyorum işte Bakalım ne zaman hissedicem
Bende de hala tık yok bide iki taneler bari birini hissetseydim diyorum kendi kendime sadece arada bir bi kas şey itmesi gibi bişey oluyor oda bebekler mi bilemedim

Bende de hala tık yok bide iki taneler bari birini hissetseydim diyorum kendi kendime sadece arada bir bi kas şey itmesi gibi bişey oluyor oda bebekler mi bilemedim
24. Haftamdayım dün gece uyandırdı kalkıp tuvalete gitmek zorunda kaldım adeta anne kalk işe canımı sıkma dedi. Sonrasında zor uykuya daldım hareketlerinden. Bazen öyle vuruyor ki kolu bacağı dışarı fırlayacak gibi hissediyorum

Ben 20+1 hala tık yok ultrason da kıpır kıpırlar ama bende his 0

Yaaa ne güzeeeel hissetmek için can atıyorum bende

İnşallah şeker çıkmaz csnım güzel haberler alırsın tüm bebişler sağlıkla gelsinler

Bu saate yemek yerken yorumunu gördüm benim gibisi de var dedim bende koşu bandı aldım hergün yürüyüşe çıkamıyorum bari evde yürüş yapmış olurum sonra da platese başlicam faydası olur tabı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…