Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

İyi geceler herkese bugün detaylı ultrasona girdim bebeğim böbreklerinde büyüme var dedi acayıp üzülüyorum napcam gebelik şekeri olabilir başka belirtiler de var çünkü bende şüpheleniyordum ama şeker yüklemesini bekliyordum ama erken çıktı ortaya normal doğumu denemek istiyordum bu şartlarda şekerin varsa imkansız dedi direk sezeryan kafasına geri döndüm şimdi her şey yasak ben sadece sebze et yiyerek tok kalamam çünkü yemek yemeği seven biriyim 4 ay sadece makarna yiyebildim daha yenı yenı bır şeyler yiyebilirken neden her şey yasak meyve bile kısıtlı kuru meyveler bile yasak diyetisyen resmen aç kal dedi ben zaten 2 kişilik yemek yiyen biri değildim normal yediğim kadar yerdim hata daha az yerdim mide yanmam olmasın diye az yiyordum niye böyle oldu bilmiyorum bilgisi olan var mı

Tek doktorla kalma derim arkadaşım başka doktora da görün geçmiş olsun

İyi geceler canım. Bu konu hakkında bir bilgim yok ama moralini yüksek tutmaya çalış inşallah bu süreci kolay bir şekilde atlatırsın. İnşallah sende bebeginde sağlıklı bir şekilde birbirinize kavuşacaksınız. O anı düşünüp elinden geldiğince doktorlarının dediklerini yapmaya çalış.

Evde şeker takibi yap cihaz alarak canım. Ve diyetine uy bence. Hareketli ol dedilerse de yürüyüş falan yap su iç bence o şekilde düzelir bu durum. Meyve ve tatlı yememek seni muhtemelen zorlayacak ama şurada zaten az bir zaman kaldı dikkatli ve düzenli az az sık sık beslenirsen hareket edip sıvı alımına dikkat edersen hallolmayacak bir şey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…