Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

liste çok güzel pembeler maviler ismi olup hiçbir bilgisi olmayan aslında grubu çoktan bırakmış hamisleri çıkarsak mi listeden bakınca aradaki boşluklara sinir oluyorum. düzen takintimi etkiliyor

Kızlar ben dönüyorum ya ayak parmaklarım bile donuyor,varmı sizdede üşüme.kansızlıktan mı oluyor nedir ama titriyorum resmen

Kızlar ben dönüyorum ya ayak parmaklarım bile donuyor,varmı sizdede üşüme.kansızlıktan mı oluyor nedir ama titriyorum resmen
donma var tabi ama titreme şeklinde üşüme varsa enfeksiyon başlangıcı olabilir şekerin düşmüş olabilir sodyum düşüklüğü olabilir. dolaşım bozukluğu da olabilir. titreme surekliyse bir kan ver asm de istersen

Kızlar benim memleketten misafirler vardı dün gittiler bugün temizliğe giriştim kadın geldi. Pencere cam koltuk halı sürecek on beş gün dolap içlerini ben anca tek başıma kendim halldcm yavaş yavaş. Hamile temizliği geldi bana:)

Canım diğer tarafa bastırsan orda da ağrı olur az da olsa ve bastırdıkça ertesi gün daha çok ağrır. Kavurga çok hassas öksürükle bile kıranı biliyorum. Ellersen enflamasyon oluşmaya çok kısalt kıkırdak doku var orda. Ya duruş bozukluğu ya reflü ya da gebelik ya da hepsi tetikler. Hiç korkma :)

Ben de 18 haftaya kadar 1 kiloyla gelmiştim 2 haftada 3 kilo daha almısım birden şiştim anlamadım normal mi bilemedim de
18+5 den +7 kilo ile selamlar. İştahım hiç kapanmadı yemezsem bebeğimi eksik bırakacakmışım gibi hissedip yiyiyorum herşeyi Sonumu hiç düşünmeden 66 ile hamile kalıp 73 ile size iyi geceler diliyorum

Yaa öyle mi diyosun valla rahatladım burdan bir kaç kişi de öyle yazınca sağol canısı

Hep olmuyor ama duş çıkışı falan titredim bugün canım,ama üşüme hep var.hafta içi baktıracağım kan değerlerime zaten ne zamandır bakılmadı

Bebiş sıkıntı olmaz yemeğini her türlü ye ama filizler günde bir iki çorba kaşığı salataya karıştıranilrisin. Buğday filizi vs sıkıntı. Baklagil filizinden korkma
tamam fıstığım filizi değil normal fasulyesi ama yarın kavuşma yapacağım

Hep olmuyor ama duş çıkışı falan titredim bugün canım,ama üşüme hep var.hafta içi baktıracağım kan değerlerime zaten ne zamandır bakılmadı
hemen kurut üzerini o zaman baktir yine de için rahat etsin üşüme ağustosta vardı bende

Ben de dün sabah duş aldığımda ilk kez çok üşüdüm. Üşümekten yorgan altına girdim, soba getirttim eşime

Duş çıkısu bende de oluyor ama ben ekstra üşüyen biriyim zaten bazen yazın bile duştan cıktıgımda kendi rüzgarımdan üşüyorum

tamam fıstığım filizi değil normal fasulyesi ama yarın kavuşma yapacağım
Yani şöyle her yeşillik gibi temiz değilse evet sorun olabilir. Özellikle restoranlarda bakteri üremesi daha fazla olur, dışarıda da salata yemek riskli. Evde yapıyorsan temizse ürünlerin neden sıkıntı olsun. Işınlanmış baklagiller büyük oranda temiz ama onalrın da protein yapısı bozuluyor bence. Ben arada yaparım az yaparım öyle çok değil. Sirkeli sudan geçirip öyle kullanırım yine de. Tavuk daha riskli:) her yere bulaşıyor özellikle yıkamak ayrı sorun. Yani baklagil çok çok çok küçük risk daha doğrusu her yeşil sebze gibi. Asya mutfakları asıl nam salmış.

gliserin indeksi olsun lifi olsun tam şekere göre bir besin. protein de yüksek hadi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…