Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde düşük çıkmış aslında kullanmam lazımmış ama hep ihmal ettim.. yaz nasılsa güneş alıyoruz diye depoları boşaltmışim

Benimde düşük çıkmış aslında kullanmam lazımmış ama hep ihmal ettim.. yaz nasılsa güneş alıyoruz diye depoları boşaltmışim
Bana doktorum yıllar önce ilk takviyeye başlamadan önce demiştiki çarşaf giyen kadınlar gibisin hiç mi güneş görmüyorsun halbuki ben deniz kıyısında yaşayan istediğim zaman denize giren bi insanım yani vücut D vitaminini maalesef güneşten yeteri kadar süzemiyor. Herkesin yapısı farklı. Bence mutlaka takviyeye başla.

*çarşaf giyen varsa da alınmasın doktorun yaptığı benzetmeyi örnek verdim.

Ben "Cybex Eezy S Twist+2 360 derece" bakiyorum ne zamandir. Biraz pahali ama kullananlar vs yorumlari epey iyi. Yurt disi fiyati da daha uygun.

Aynen canım tıp çaresiz benım durumuma :)) doktor neden almadı kültür onu anlamadım ? Antb kullandığın için mi? Yoksa gerek mi görmedi ? Aslında evde doğal Pamuklu bezlerle temizliği yapmak çok iyi ama sanırım ben yapamam çünkü aşırı üşengeçim beni yorar ben de bebekler için Yenidoğanlar için kullanılan islak mendillerden sipariş ettim. Saf su ve organik pamuklu olanlardan. her tuvalete gitmemde onlarla silecegim başka da yapamam artık bir zahmet yani alışmasın artık yeter. Valla başa bela doğum yapayım beton döküp kapatacağım. Ne kullanabiliyoruz ne keyif alabiliyoruz hep bela hep sorun hep dert hep masraf:)

Yeni sezonu takip et bakalım sıradaki sevgilisi kim olacak onun ismini koy en iyisi:))

Kızlar bugün ebe geldi kaydımı yaptı bilgilerimi aldı. Benim hamile olduğuma inanmadı resmen göbeğim olmadığı için
Ben 18+3 um ve çok belli oluyor. Bariz yani burada bebek var diyor Geçen görümcem görüntülü aradı o da mesela 4.5 aylık bu kadar göbek olduğuna şaşırdı. Sadece 2.5 kilo aldım şimdiye kadar.

Aynı saatlerde bende hastanedeydim bi salgın varmıs ve bi anda sesleri alıp götürüp boğaz kuruluğu yapıyormuş hamilelere bonus olarak mide ve bağırsak agrısına sebep oluyormuş gece yatmadan bunu okuyup 1.30 da mide agrısı ile uyandım ama çok yoğundu ye istifra etmem yada lavaboya çıkmam gerekiyor gibi hissettiren bişeydi ama ben ikisini de yapamadım saat 2.30 a kadar uyumaya çalıstım taaa ki eşim uyandı ve benim asla ses tellerimin işini yapmadagını anlayana kadar apar topar acile gittik agrıdan kıvranıyordum zaten hemen sıvı takviyesi c vitamini serum daha iki damla akmadan ben kendimden geçmişim zaten 5.30 da eşim uyandırdı kan tahlillerim cıkmıs doktor gelmiş viral enfeksiyona bağli bu sıralar çok karsılasıyorz demiş ilerlemesini engellemek için ama sabah doktoruna mesaj at yıne de haberi olsun dedi sabah doktoruma da yazdım benden önce zaten hastanede acil deki dokyor sağolsun sistemden not bırakmıs korkma ilacını kullan takviyelerini aksatma dedi ilacın etkisiyle enfeksiyon direncin yükselecek bu sebeple hastalıkta geçmemek için direnecek bugünü ve geceyi atlattın mı yarına daha iyi hissetmeye baslarsın dedi kara kara bu geceyi düşünüyorum sizde çok geç kalmadan hemen bi doktorunuza görünün derim geçmiş olsun.

Hiç sorma bir de ikiz olunca gerçekten araba mevzusu sorun haline gelmeye başladı

Yeni sezonu takip et bakalım sıradaki sevgilisi kim olacak onun ismini koy en iyisi:))
Rüzgar ve umut isimlerini koyarken diziyi izlemiyor olmam da cabası Kaan Bilgin de olabilir bak şu şekilde hoşuma gitti. Ama done dolaşa Mert Kaan koyarsak şaşırmam

Ay o aklıma gelmedi gelse böyle çetrefilli birsey yapmazdım olsun yapmış oldum. aşağı inip beyaz kalıp sabun da aldım mı tamamdır uğraştım o kadar kullanayım bari

Sen bensin yaşla ilgili diyeceğim ama gençliğimde pek matah değildi

Sen bensin yaşla ilgili diyeceğim ama gençliğimde pek matah değildi
Aynen yaa hep öyleydim. Diyorum ya işsiz kalsam kötü yola düşemem:) hem en ufak bir şeyde mantar oluyorum hem de çok çabuk tiksinirim birisinden terden kokudan temastan. Offf çocukluğumuza artık ne travma yaşamışsak :))

Hangi markalar rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…