Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bence ovülasyon dönemiyle alakası var yani doğal dürtüler oluyor arzu istek oluşuyor. Ama diğer haftalarda aklıma bile gelmez artık yaşımız mı geçti noldu bilmem
Ama gebelik sürecinde rüyalarda buluşma olayına bende katılıyorum uzun süre ara verince artık rüyamıza girmeye başladı

Maşallah.. ah Narin benim de aklımdaydı ama son olaylar beni çok üzdü cikarmistim listeden..
Evet insan ister istemez hatırlıyor, mekanı cennet olsun melekler yoldaşı olsun inşallah Eşimle hem erkek için hemde kız için bebek daha ortada yokken isimlerine karar vermiştik erkek olsaydı Barlas Ege, kız olarakta Benay Narin. Bu olay öncesinde cinsiyet belli olduktan bu yana ismiyle seslendiğimiz için değiştirmek istemedik,ismi benimsedik

Kızlar bugün ebe geldi kaydımı yaptı bilgilerimi aldı. Benim hamile olduğuma inanmadı resmen göbeğim olmadığı için

Evet evet adet bitimine yakın artıyordu. Yumrutalyana kadar. Şimdi de hamileyiz ya hep adet öncesi sendromdayız 8 ay boyunca :) onum daha yoğun hali.

Arkadaşlar merhaba 6 gün önce burun akıntım ve boğaz yanmam vardı.aile hekimine gittim viral bir enfeksiyon bol su iç dinlen dedi..topsrlamistim ama 2 gün önce balgam ve ses kısıklığı oldu..ateslenmedim ve hep ayaktaydik hiç ilaç kullanmadım.antibiotige gerek yok dedi aile hekimi..sonra kadindogimcuma yazdım o da mutlaka kbb ye görün demiş...bebeği etkilemiş midir

Bilge kızlarda da kullanılıyor. Dalga geçerler belki. Biliyorsun şimdi çocukların arkadaşlığı sırf zorbalık. Özellikle erkek çocukları 11-12. Sınıfta biraz duruluyorlar. Mert Kaan tuttum bunu
biz de o yüzden yoksa işim çok güzel bugün eşime bilgin de olabilir dedim begendi Bilgin Kaan da onun da soylenisi hoşuma gitmedi aslında ilk içimden geçen armağan di eşim istemedi bakalım doğuma kadar yolu var

Benim vajinal kültür temiz çıkmış. Çok ilginç doktor da baktı mantar var hatta yeşilimsi akıntı var dedi. Ama sonuç temiz. Hiçbir şey yok. Yıllardır vajinal mantar yaşıyorum daha bir kültürde bir bakteri mantar vs çıkmadı. Keşke çıksa ne olduğunu bilsek ona göre hareket edcz. Tüm şikayet var doktorlar bakınca direkt var diyor ama tahlil hepimizi susturuyor kafayı yicem. Acaba benim faydalı bakteriler yani laktobasiller fazla mı ürüyor o mu rahatsız ediyor

temiz olmasına çok sevindim. ama dediğin gibi sebep bilinse tedavi de kolaylaşır. dediğin gibi süt bakterileri fazla artıyor olabilir.

dün belki yapar dedim senin uyarına rağmen sansimi deneyim dedim ama olmaz dedi dr ben de ayni şekilde bir an önce yaptırmak istiyorum. bugün de iyiyim çok şükür hafif bir kasintim oldu eski atlrtlerimi tisortlerimi kesip kaynar suya batırdım. Kuruyunca ütüleyip onları vajina temizliğinde kullanmayı düşünüyorum. inşallah iyi gelir sudan başka birsry sürmek istemiyorum.

Günaydın kızlar, d vitamini baktirdiniz mi?
Evet daha cumartesi tahlil istedim 32,2 çıktı ama takviye kullanıyorum mesela 29 haziranda 26,4 müş yükselmiş iyi olmuş aslında 40 ın üstünde olması lazım
ocean d3k2 damla kullanıyorum günde 1 damla. Bide ocean momy devam ediyorum onunda içinde bi miktar var D vit yoksa benim hep düşük hep takviye yıllardır…

Kaan da erkek kardeşimin oğlu nun adı temmuzda doğdu
çok güzel isim bence Kaan da
Kaan da kestiniz canım ama soyadınız on harfli kuşa bir isim daha istiyor. umut Kaan düşünmüştüm hatta uzun zaman umut Kaan dedim. sonra bir aydınlanma geldi. önceki bebeğimin adı Rüzgar bu bebeğime de umut demek istemedim. Nursemanin sevgilileri oldu hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…