Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Söyle bir kadın olmadım hiç 🫣😩 hamilelik öncesinde sonrasında,hatta ömür boyu olmasada olur bence 😂 benim östrojen sıfırın altın 1700 falan galiba 😁😅
Ya ben de com özeniyorum böyle libidosu yüksek hatunlara yaa:KK43: benim de ayda bir iki amca aklıma gelir. Acaba eşime mi düşük diyorum kıvanç Tatlıtuğla evli olsam nasıl olurdu diye düşünmüyor değilim bazen :) eşimi çok seviyorum ama arzulamak aşık olmak farklı herhalde. Hele sinir olduğumda iyice görmeye bile tahammülüm olmuyor 😅

Geçmiş olsun bu saate boğaz ağrısı ile uyanıp hasta olduğumu fark ettim napcam dedim ya gebelik öncesı bir iki ilaçla gecerdı şimdi ilaçta kullanılmıyor mu yada doktor a gitsem ilaç yazarmı kullanılabilir ilaçlar var mı
Var canım ama öyle geniş yelpaze değil. Sen git doktora verir bir şeyler. Evde de yapabileceğin yardımcı çözümler var

Ya ben de com özeniyorum böyle libidosu yüksek hatunlara yaa:KK43: benim de ayda bir iki amca aklıma gelir. Acaba eşime mi düşük diyorum kıvanç Tatlıtuğla evli olsam nasıl olurdu diye düşünmüyor değilim bazen :) eşimi çok seviyorum ama arzulamak aşık olmak farklı herhalde. Hele sinir olduğumda iyice görmeye bile tahammülüm olmuyor 😅
Ben de Tom hardy ile evli olsam ne olurdu diyorum 🤣🤣 bir kere sırf bunun için testosteron baktırdım niye böyle diye. Normalden de düşükmüş . Ama pcoslarda olabiliyor libido bilemiyorum ya da babama çekmişim. 😅😅 kız bu durum da kötü valla bizim kby nakil süreci 4 yıl filan sürdü. Diyorlar ikinciyi yap düşünmüyoruz diyorum. lan adam nefes alamıyor ne ikincisi

Günaydın kızlar, konusu geçti mi bilmiyorum kaçırdım ama ilk bebeğimiz olduğu için şimdiden bebek arabası arayışına geçtik kafam acayip karışık nolur bana yardımcı olunnnn yurt içi yurt dışı olur fark etmez 🙃

Yok canım sorun sende değil ben de aynı modelim 😂 Bu kadar sık hastalık bilmem ne yaşamasak evde ve çocuk uyanacak edecek korkumuz olmasa bi tavşanlar bi biz yani 😂😂
hahahaha şimdiden onu düşünmeye başladım ya evde bebek olacak kv annem olacak kocamı özleyeceğim napcam diye 😂😂 korkuyorum içimde kalır da yapamazsak agresif bile oluyorum yani 😂😂😂😂

Günaydın kızlar, konusu geçti mi bilmiyorum kaçırdım ama ilk bebeğimiz olduğu için şimdiden bebek arabası arayışına geçtik kafam acayip karışık nolur bana yardımcı olunnnn yurt içi yurt dışı olur fark etmez 🙃
Canım o konuda ben de o kadar bebek arabası değiştirdim ki o mükemmel bebek arabasını henüz bulamadım yok herhalde üretemiyorlar mıdır nedir. Hem hafif hem kolay katlanabilen hem portatif hem yenidoğana uygun ve uzun süre kullanılan vs vs yok yani.

hahahaha şimdiden onu düşünmeye başladım ya evde bebek olacak kv annem olacak kocamı özleyeceğim napcam diye 😂😂 korkuyorum içimde kalır da yapamazsak agresif bile oluyorum yani 😂😂😂😂
içinde kalırsa agresif olman normal ama zaten lohusalik bitince gidecekler mi yoksa hep mi kalacak biri

bütün solunum yolları hastalıklarında en sevdiğim çözüm tuzlu suyla gargara zencefil tozu bal limon ve karabiber bal limon. Ihlamur ve hamilelere özel hipp çay tavuk suyuna çorba mercimek çorbası sıkı giyin gir yorganın altına terle sonra çık sıcak bir duş al. Sirkeyle ova ova sil kendini nazal duş mis gibi olursun 🧿🧿🙏
dün zencefil bal limon yaptım gargarayı da bugün yapacağım. alerjik rinit var sürekli geniz akıntısı oluyor malesef.... çok teşekkür ederimmmmm tavsiyelerin için:KK8:

Geçmiş olsun bu saate boğaz ağrısı ile uyanıp hasta olduğumu fark ettim napcam dedim ya gebelik öncesı bir iki ilaçla gecerdı şimdi ilaçta kullanılmıyor mu yada doktor a gitsem ilaç yazarmı kullanılabilir ilaçlar var mı
teşekkür ederim. benim doktorum ilaç konusunda biraz katı olabildiğince ilaçsız geçirmemi istiyor. kbb doktora gitsem belki bi iki ilaç verir bilmiyorum ama benim alerjik rinitim var bu da hasta olmamı biraz tetikliyor, alerji ilaçlarımı kullanamıyorum. burdan güzel tavsiyeler aldım zencefil-bal-limon karışımı , çorbalar , bol dinlenme ve bol su. çorap-yelek ikilisi :) bugün daha iyiyim ama kötüleşirsem kbb gideceğimm

ayyyy bu konuyu takipteyimmm

dün zencefil bal limon yaptım gargarayı da bugün yapacağım. alerjik rinit var sürekli geniz akıntısı oluyor malesef.... çok teşekkür ederimmmmm tavsiyelerin için:KK8:
alerjik rinit gıda alerji si yüzünden olabilir. benim burnum 4 ay tıkalı kaldı sonra süt ürünlerine alerjim varmış meğer kesince burnum da açıldı. nasil farkettim derseniz seker olduğu için bir türlü istenilen seviyede olmuyordu bir hafta çıkarayım ne olacak dedim sonuçta laktoz da bir tür seker ve şekerim de normale döndü burnum da açıldı. sebebini neye alerjiniz olduğunu biliyorsaniz bunu dikkate almayın. 🫠

ödeme yaptıysanız dikkate almayin diyen banka mesajı gibi oldu ama neyse

alerjik rinit gıda alerji si yüzünden olabilir. benim burnum 4 ay tıkalı kaldı sonra süt ürünlerine alerjim varmış meğer kesince burnum da açıldı. nasil farkettim derseniz seker olduğu için bir türlü istenilen seviyede olmuyordu bir hafta çıkarayım ne olacak dedim sonuçta laktoz da bir tür seker ve şekerim de normale döndü burnum da açıldı. sebebini neye alerjiniz olduğunu biliyorsaniz bunu dikkate almayın. 🫠

ödeme yaptıysanız dikkate almayin diyen banka mesajı gibi oldu ama neyse
evet benim de laktoz intoleransım var :KK43: alerji ilacımı içemiyorum ya azdı kudurdu rinit sürekli hapşuruyorum burnum fena boğazım fena...

Var canım ama öyle geniş yelpaze değil. Sen git doktora verir bir şeyler. Evde de yapabileceğin yardımcı çözümler var
Evdeki yapılacakları yapcam oğlumda hasta ondan geçti bana ayakta kalmam gerekiyor yoksa onunlada ilgilenemem bugün sıcak şeyler ile idare etcem olmadı yarın giderim belki hafif ilaçlar vardır başlarsam toparlarım hem çalışıp hemde çocuk olunca yatma lüksüm olmuyo mecbur gitmek zorunda kalacağım

X