Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

selam herkese, galiba şifayı kaptım:hasta: faranjit için evde ıhlamur içmekten başka önerebileceğiniz birşey var mı?
bütün solunum yolları hastalıklarında en sevdiğim çözüm tuzlu suyla gargara zencefil tozu bal limon ve karabiber bal limon. Ihlamur ve hamilelere özel hipp çay tavuk suyuna çorba mercimek çorbası sıkı giyin gir yorganın altına terle sonra çık sıcak bir duş al. Sirkeyle ova ova sil kendini nazal duş mis gibi olursun 🧿🧿🙏

bütün solunum yolları hastalıklarında en sevdiğim çözüm tuzlu suyla gargara zencefil tozu bal limon ve karabiber bal limon. Ihlamur ve hamilelere özel hipp çay tavuk suyuna çorba mercimek çorbası sıkı giyin gir yorganın altına terle sonra çık sıcak bir duş al. Sirkeyle ova ova sil kendini nazal duş mis gibi olursun 🧿🧿🙏
Gerçekten kaydettim şu yazdıklarını 😂 ne güzel anlattın maşallah 🤗 benim eşim hasta şuanda 🙁 Allah'ım inşallah bana bulaştırmaz yaş. Bari senin dediklerini ona uygulayayım👍

ayyy ben dayanamıyorum valla kocamı ikna edersem yapıyoruz 🤦🏻‍♀️hamile olsam da olmasam da duramam ben yani libidom tavan 😊
Söyle bir kadın olmadım hiç 🫣😩 hamilelik öncesinde sonrasında,hatta ömür boyu olmasada olur bence 😂 benim östrojen sıfırın altın 1700 falan galiba 😁😅

Gerçekten kaydettim şu yazdıklarını 😂 ne güzel anlattın maşallah 🤗 benim eşim hasta şuanda 🙁 Allah'ım inşallah bana bulaştırmaz yaş. Bari senin dediklerini ona uygulayayım👍
Rica ederim canım ben bu tarifeyi evdeki hasta olan herkese uyguluyorum 😂 kızıma sadece zencefil bal limon uyguluyorum bazen çünkü karabiberle olan versiyonunu hayatta yemez 😂 şifa olsun 🙏

Şu an tabloda güncel olarak 19 Kız 🩷 21 Erkek 🩵 var. İsimleri belli olup tabloya bebeklerinin isimleri de eklensin isteyenler beni etiketlesin mesajlarda 🙏🌸 Bakalım ilk kimin ismi eklenecek tabloya merak ediyorum 🧿

Senin bebişin cinsiyeti de ekledim canım hayırlı olsun inşallah 🙏
Çok sağol canım benim 🙏 hepimize Bebişlerimiz hayırlı olsun, sağlıklı olsun iyi olsunlar🌸🌸 Benim ilk çocuk olacak. Kız çok istiyordum erkekmiş ikiniciyi yapmak şart oldu ama benim daha şimdiden hiç gözüm yemiyor tek ile konuyu kapasam mı diyorum 🫤😂

Kızlar ben ne sağıma yatabiliyorum bugün ne de soluma karnım taş gibi sanki hatun kaburga ve leğen kemiğimi tepikliyor.

Çok sağol canım benim 🙏 hepimize Bebişlerimiz hayırlı olsun, sağlıklı olsun iyi olsunlar🌸🌸 Benim ilk çocuk olacak. Kız çok istiyordum erkekmiş ikiniciyi yapmak şart oldu ama benim daha şimdiden hiç gözüm yemiyor tek ile konuyu kapasam mı diyorum 🫤😂
Valla canım doğsun bi süre geçsin yaşadığın her şeyi unutup bir tane daha patlatıyorsun patlatmazsan zaten hormonların yap diye bağırıyor 😂🥲

Şu an tabloda güncel olarak 19 Kız 🩷 21 Erkek 🩵 var. İsimleri belli olup tabloya bebeklerinin isimleri de eklensin isteyenler beni etiketlesin mesajlarda 🙏🌸 Bakalım ilk kimin ismi eklenecek tabloya merak ediyorum 🧿
Oh maşallah harika bir tablo 🧿🙏🥰🤗
İsim önerilerinde bulunalım birbirimize ben nasıl karar vereceğimi hiç bilemiyorum 🤗 acaba böyle çat diye birden mi gelecek aklıma,bir yerden mi görcem duycam,kimisi rüyasında görüyormuş 😂

Valla canım doğsun bi süre geçsin yaşadığın her şeyi unutup bir tane daha patlatıyorsun patlatmazsan zaten hormonların yap diye bağırıyor 😂🥲
Valla benim hormonlarım hep tavan.Korkuyorum yaparım diye ama bakalım doğsun da bi. Tekrardan bunu göze alabilir miyim hele çocuk olunca bilemiyorum.Sizlerede hayranım gerçekten süreç zor ve uzun helal olsun iki üç yapana 😂

selam herkese, galiba şifayı kaptım:hasta: faranjit için evde ıhlamur içmekten başka önerebileceğiniz birşey var mı?
Geçmiş olsun bu saate boğaz ağrısı ile uyanıp hasta olduğumu fark ettim napcam dedim ya gebelik öncesı bir iki ilaçla gecerdı şimdi ilaçta kullanılmıyor mu yada doktor a gitsem ilaç yazarmı kullanılabilir ilaçlar var mı

Çok teşekkür ederim canım. Bugün kadın doğuma gittim o tekrar kan vermemi istedi çok düşük dedi. İlaç başlatılabilir dedi.Yarın endokrinolojiye gideceğim bakalım
Ben de seni merak ediyordum. Bi sor bakalım nedenmiş haşimato mu acaba hamilelikten önce kaçtı ki bakmış mıydın? Endokrin uzmanına gitmek doğru olan. Ben dün diyecektim aslında endişe ettirmek istemedim sana

X