Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

selam herkese, galiba şifayı kaptım:hasta: faranjit için evde ıhlamur içmekten başka önerebileceğiniz birşey var mı?

Canım ben senin soyledigin probiyotikler aldım evde de zaten 4-5 tane vardı dönüşümlü olarak her gün bir tane probiyotik alacağım enfeksiyon geçince de 2-3 günde bir yine dönüşümlü bu probiyotiklerden alacağım çok fazla da kullanmak istemiyorum çünkü artık insan hiçbir şeye güvenemiyor ama enfeksiyondan da korkuyorum çünkü dün doktor direk rahim ağzını kontrol etti rahim ağzında açılma var mı diye yani bu enfeksiyonlar senin de bildiğin gibi rahim ağzını gevşetiyor açıyor erken doğma sebep olabiliyor. bu arada mantar enfeksiyonlarında zaten şeker karbonhidrat ve süt ürünlerinden uzak durun deniliyor bu konuda uzman olan bir doç doktor var Bağdat caddesinde bu kadın sırf mantar tedavisi de yapıyor diyebiliriz ben onunla tanışıyordum dün ona yazdım o da bana direk dedi ki şeker ve süt ürünlerinden uzak dur bu süre. zaten genel olarak çok fazla süt içmiyorum eskisi gibi yoğurt peynir bunları da az yıyorum hani bulursam keçi peyniri yiyorum yogurdu zaten kendim yapıyorum ona rağmen yiyemiyorum ama dediğim gibi flora bir kere bozulunca bundan sonra toparlaması çok zor oluyor ben o ipi 5-10 sene önce kaçırdım

Canım aynen akıntı beni o sebeple korkutuyor benim rahim ağzı konusu öyle çıktı işte ortaya.

o da geriyo insanı bi kasılmalar bişeyler falan olunca zararlı mı acaba diye :KK70: rüyada bile rahat yok.
Evet ben boşalma sırasındaki kasılmaların doğum kasılmalarını baslatabilecegini okumuştum ama bilemiyorum artık. Ama rüyalara yapaliv
Cegimiz birşey yok.

Libido hamilelikte felaket artiyormuymus neymiş ya🤦🏻‍♀️. Ergen oğlan çocukları gibiyim eşimle kardeşilk ilan etmek zorunda kaldık ama kendisi rüyalarımda sürekli😂 Hayatimda hiç olmayan şeyler oluyor bu hamilelikte bi de ona da söylüyorum birlikte hem gulup hem agliyoruz😬🤦🏻‍♀️
ayyy ben dayanamıyorum valla kocamı ikna edersem yapıyoruz 🤦🏻‍♀️hamile olsam da olmasam da duramam ben yani libidom tavan 😊

Bende uzun süredir sadece akıntı var başka da bir şey yok, ona da doktor normal demişti. Detaylı muayene 2-3 hafta sonra olacağım. O zamana kadar randevu istemedim. O zaman sorayım ya da yap diyeyim ne bileyim, çok ürktüm şu an 😅
bende de akıntı var ama renkli değil, bi de bazen iç çamaşırım ıslak oluyor onu sormayı unuttum detaylı usg ye kadar dr kontrolüm yok dr sorma şansım yok normal mi acaba?

Çoook çoook sevindim sağlıkla sıhhatle devam etsin kucağınıza alın inşallah
Geçmiş gitmiş olsun. Bir daha sorunlu sancılı bri süreç yaşamazsınız inşallah. Sağlıkla bebeklerimizi kucağıma alalım tek avazda 🧿🫶🏿🙏🏿🍀💙

canımmmm çok sevindim, günün en güzel haberi olduuuu,maşallah sizee 🥰

Ayy bu kadar yükselmeler hormonlardan mıymııış :KK43: yükselip hevesi kursağında kalanlar da var :KK70: bize yasak ara lekelenmelerden dolayı

Gözünüz aydın
aaaaaaa nasıl sevindim anlatamam. bugünün en güzel haberi bence. nasıl mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum. 😇😇😇🥰🥰🥰
Çok teşekkürler kızlar 🥹 çok aşırı mutlu oldum hem dee🙆🏻‍♀️😍🥳 Hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah bebeklerimizi🫠

selam herkese, galiba şifayı kaptım:hasta: faranjit için evde ıhlamur içmekten başka önerebileceğiniz birşey var mı?
  • Küçük bir kase bal veya pekmeze bol toz zencefil koyup karıştırın, acı olacak ama boğazı yediğiniz an yakıp iyileştirir.
  • Öksürük için tereyağını ısıtıp içine bir kaşık pekmez koyun 1-2 dk sonra altını kapatın biraz limon sıkıp şurup gibi bir kaşık yiyin. Öksürüğe çok iyi geliyor

Ben bunları kaydetmiştim okullar açılınca bana lazım olur kesin diye. Denemedim ama deneyenlerin yorumları faydalı olduğuna dairdi

bende de akıntı var ama renkli değil, bi de bazen iç çamaşırım ıslak oluyor onu sormayı unuttum detaylı usg ye kadar dr kontrolüm yok dr sorma şansım yok normal mi acaba?
Bilmiyorum ki ben de :) Benim de ilk hamileligim o sebeple çok deneyimsizim. Doktorum bana renkli olmadığı sürece veya koku,kaşıntı,yanma olmadığı sürece çok normal demişti. Burada yazanlar bir korkuttu beni de. Yoksa benimki de internetten okuduğum ve doktorun söylediğine göre normalmiş. Endiselenmeyelim bence 😊

Maaşallah gözünüz aydın 🙃 bu arada sordunuz mu dr a akıntınızı?
Çok teşekkür ederim.🥰 Evet sordum ama devlete gittim öylesine gittiğim bir yerdi kendi doktoruma muayene zamanım var daha. Donaxyl vajinal tablet verdi ilaç olarak. Çok ilgilenmedi. Kanama yada kahverengi akıntın vs oldumu diye sordu. Sarı akıntım var dedim bunu verdi 🙂

X