Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Alayım bunu vardı evde bi sürü çeşit bu da olsun
bunu bir arkadaşıma dr vajinal kasıntı için özellikle vermişti benim kasintim yok ama özellikle olmasın diye kullanıyorum. belki senin işine yarar probiyotik için drum her türlü probiyotik kullanabilirsin demisti

Ah canım cidden çok sert olmuş. İstanbul bile sıcak geliyor bana ki serin şu anda. kardeşim münihte 9 derece düşüyor pazar günü dedi şok oldum 9 muuuu
Burası da 8e düşecek yarın. Ama sonra ne hikmetse gelecek hafta 24lere çıkacak. Dengesiz havası şimdilik buranın bi sıcak bi soğuk gidecek gibi duruyor.

Bebek için buhar makinesi almak istiyorum. Çok uçuk fiyatli olmayan kullanıp memnun olan var mı

Selam kızlar yemek yedikten sonra bi uyku bastırıyor halsizlık oluyo çok kötü oluyorum normal de hiç, olmazdı gebelik öncesi şeker belirtisi olabilir mi bilgisi olan var mı

Braun kulak içi ateş ölçer alabilirsin canım biz onu kullanıyoruz
ayy bizim ilk bebek herşeyin en iyisi olsun diye aldığımız pahalı bir markanın ateş olcerini kızım biraz ellenip ayaklaninca çekiç diye duvara vura vura kırdıktan sonra heralde popodan Manuel ölçen bir termometre alacağım

Braun kulak içi ateş ölçer alabilirsin canım biz onu kullanıyoruz
Kulakiçi olanlar ne kadar pahalıymış ya, 2.500 tlden başlıyor maşallah. Temassızları çok önermiyor doktorlar da 1-2 derece yanılma oluyormuş, ona hiç bulaşmam diyordum direkt koltukaltına konulanlardan alırım ama bu kulakiçi olanlar da güvenilir sanırım yorumlardan anladığım kadarıyla

Kızlar besik nasıl bisey alcaksınız. Bir tanıdığım park besik al diyor ama bende görünüşünü beğenmiyorum. Çok kararsız kaldım.
park beşik al max 3 4 seneye vereceksin birine ben eski kafa canım ne istiyorsan ne seni mutlu edecekse onu al. park beşik kullanışlı kızıma almıştım odadan odaya geçebiliyor diye bir kere bile geçirmedim. sonra 5 sene filan sakladım ikinciye kullanırım diye baktım olmuyor verdim birine kızıma genç odası aldım geçen yıl beğenmedi yatağı küçükmüş ağla ağla gittik yatastan 120lik koca yatak aldım. şimdi o da küçükmüş bizimkine göz dikti

Ya diyor ki diğerlerinde yatmaz düşer filan diyor bu park yatak daha derinmis öyle şeyler söylüyor da bende bir sizlere sorayım dedim.

Ya diyor ki diğerlerinde yatmaz düşer filan diyor bu park yatak daha derinmis öyle şeyler söylüyor da bende bir sizlere sorayım dedim.
digerleri dediği heralde anne yani sepet olanlar . mobilya olarak da derin ve yatacağı hatta büyüyüp 9 10 yaşına kadar yatabileceği büyüyen besikler var içine geçmeli tasarlanmış. açılıyor büyüyor. Yani park yatak derin ve kullanışlı ama sen mobilya begeniyorsan onlarda da öyle modeller var.

Canım bizde hepsi var temassız popodan kulaktan bilimum hepsi var. O kırma işini bizim hatun da yaptı gittim 2.yi aldım

Kulakiçi bence güvenilir bende hepsi var temassız alından olanı alma da ister kulak içi ister koltuk altı al ama koltuk altını koltuk altında değil anüse sokarak ölçmen lazım bebeklerde koltuk altından ölçemezsin canım

Kızlar geçmeyen baş ağrım için doktora gittim bugün. 3 gündür sabahtan akşama kadar non stop ağrıdı. Dün 4 tane ağrı kesici içtim artık tahammül edemiyorum. Kadın doğum doktoruma gittiğimde de söyledim beni ciddiye almadı hamilelikte olur öyle dedi. Dün ev doktoru da parol iç geçer dedi. Bugün gece artık tahammül edemedim acile gittim kadın hastalıkları binasına gönderdi kadın doğum binası ile göz kliniği aynı yerde. Deskteki yaşlı alman amca beni göze gönderdi. Gözdekiler baktı göz sinirimde anormalleşme varmış artık ne demekse. Miyopum sağ gözümde 3.50du 5 olmuş ve bulanık görüyorum.Işığa tahammül edemiyorum baş ağrım zirve yapıyor ışığa bakarken. Doktor göz doktoruna gitmen lazım görme alanı bakılmalı dedi. Tam söylediği kelime abnormal optic nerves. Bi bu eksikti. Beni kadın doğuma gönderdi onlar da kayıt açmıcaz acil değilsin dedi. Saldım ya valla ağrıdan ölmek üzereyim bir insanın başı 24 saat boyunca ağrır mı ya. Ama anladım ki eve ambulans falan gelirse anca bakacaklar ben haftaiçine kadar dayanayım ev doktoruna tekrar gidip başına ekşicem başka yolu yok. Bu arada babam glokom hastası o yüzden göz doktorundan şu zamana kadar hep fellik fellik kaçtım ısrarla da kaçacağım. Gitmicem o doktora.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…