Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin kız bende uzun zamandır memleketteyim çok yazamadım. Senin de mi ilk gebelikti. Bende hissedemiyorum sanıyordum ama o tık tık atmalar falan bebekmiş şimdi baya baya hissediyorum
İlk benim de ama ben hissedemiyorum yaa herhalde bariz bir hareket bekliyorum gaz mı bebek mi anlayamadım

İlk benim de ama ben hissedemiyorum yaa herhalde bariz bir hareket bekliyorum gaz mı bebek mi anlayamadım
Bende öyleydim bariz hissederim sanıyordum annem hiç mi tıklama yok dedi pıt pıt atar dedi. Bende o pıtı kas seğirmesi falan sanıyordum. Zaman geçtikçe daha da emin oldum. Bide uzanınca yada otururken hep odağım karnımda elim karnımda hep pusudayım asla hiç bir hareketini kaçırmak istemiyorum

Canım ben baskın bir karakter olduğum için zor biriyim. Arkadaşlarım bile bu huyumu çok iyi bilir. Çocukluk arkadaşım bugün beni kıran o da benle aynı zaten o yüzden çok çatışıp kopamıyoruz. Neyse… Eşime gelince ben beni ezmeye çalışan alttan alamayan biriyle zaten olamazdım kanlı bıçaklı olurduk başından beri eşimle ilişkim bu şekilde nerde durması gerektiğini biliyor. Bilmediği zaman da zaten hır çıkıyor

İşte ben hır çıkmasın diye hep alttan alan taraf oluyorum. Sonradan hatasını anlıyor özür diliyor ama iş işten geliyor.

Bende hissedemedim henüz siz benden öndesiniz o zaman daha çok beklicem. Benim karnımda da bir karmaşa var gibi geliyor ama bagirsaklar mi yoksa kendi kalbimin atması mi anlayamadim

Dur bakam deneyeyim ben de uzanıp
Yav sana noldu ban mı yedin nereye gittin
Bi ara yedim de geri geldim

İşte ben hır çıkmasın diye hep alttan alan taraf oluyorum. Sonradan hatasını anlıyor özür diliyor ama iş işten geliyor.
Valla ben alttan alan taraf hiç olmuyorum ama geçen bi kere aldım onda da acıdım herhalde bilmiyorum

yürü yavrum valla arkandayım. isim hakkı senindir.

Ben hisseder gibi oldum. Sanki şah damarı atar ya tansiyon çıkar damar pıt pıt atar. İşte öyle karnım pıt pıt yaptı . O gün çok stresliydim onu hissetti diye korkttum. Ama pıt pıt karnımda hissettim. Çok heyecanlıydı. İçimizde canlı büyüyor ve ben burdayım diyor çok havalı

yürü yavrum valla arkandayım. isim hakkı senindir.
Vallaha daha demin konuştuk 1 saat gerçekten tam bir şeyleri anladı derken yine bi pislik çıkarttı geleceğimizle alakalı bi plan yapmış fikrimi almadan. Ki asla bu planı desteklemiyorum 4 senedir farkında. Ben de son sözümü söyledim en ufacık bir pürüz çıkarsa boşanma davasını açarım diye. Yani tam anlaşıyoruz derken yine gerginlik oldu. Vallahi de billahi de bugün bana haram oldu ya bi yatayım uyuyayım bitsin şu lanet gün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…