Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Tam geçtiğini de söyleyemem az önce buzluk kapılarından birini almış içine dış macunu şampuan bulaşık deterjanı koymuş karistiriyordu.
Aha kendini zehirlemese bari vallahi delirecem ya su sebilinden geldiğimizden beridir su akıtıyor yerlere üstüne basıp düşüyor aldım damacanayı boşalttım boş damacanayı kapaklı yerine koydum. Annemlerin sebili ters sistem damacana altta kapaklı kısımda. Bu sefer de kapağı açıp derin dondurucuya çarptırıyor. annem diyor buzdolabını da haşat etti bana buzdolabıyla derin dondurucu alacan giren yine bana girdi

yavru yaa valla feda olsun bunlara sayılı boyama tablosu aldım onunla ilgileniyorum bir yere zararı yok suanda

yavru yaa valla feda olsun bunlara sayılı boyama tablosu aldım onunla ilgileniyorum bir yere zararı yok suanda
Canım tek kendilerine zarar vermesinler gerisi çözülür ya. Zaten benim evimde duvarlar boyama kitabı gibi çizik içinde eşyalar da öyle koltuğu yeni değiştirdim yenisi de berbat halde. Düşünüyorum kardeşi de doğunca iyice içinden geçsinler sonra gider yeni baştan dizerim evi

Benim tek yumurta ikizi kız yeğenlerim var. Evdeki tüm duvarlar onların boyama alanıydı, abim her şeye bırakın yapsınlar derdi Bir de bahsettiğiniz dönemde onların da bir şeyleri atma alışkanlığı vardı. Evleri 5.kattaydi. balkondan ellerine ne gelirse atarlardı. İki tane olunca da hep birisi diğerini kışkırtır yaptıklarından daha çok zevk alırlardı. Bir kere unutmam, yengemin cüzdanında ne varsa atmışlardı, cüzdan hariç tabi. Çok parası gitmişti yengemin o zaman :) Şimdi 5.sinifa geçtiler dün gibi ya

aynen öyle bizim eşyalar da batık al bak koltuğun arkasına bak eski evimizde duvarlar sürrealist adımlarla doluydu canı sagolsun kuzularimizin

Eklentiler

• 1000013446.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba sevgili Şubat anneleri
12+5teyim bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet için %70 erkek dedi. Sizce değişir mi? Bu haftlarda doktoru yanılan oldu mu?

Merhaba sevgili Şubat anneleri
12+5teyim bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet için %70 erkek dedi. Sizce değişir mi? Bu haftlarda doktoru yanılan oldu mu?
Merhabalar. Yani değişen olduğunu duydum ama tabi sizin nasıl olur bilemicem kesinleşmesini bekleyin siz yine de. Benim 12+4 deyken cinsiyet tahmininde bulunmadi doktorum mesela tam emin olamadığı için

Allahım ikizi olanlara çok şaşırıyorum düşünsene biri dursa biri durmaz emzirmek ayrı dert alt değiştirmek ayrı biri ağlasa diğerini uyandırır o da ağlar Allah gani gani sabır versin yengene

aynen öyle bizim eşyalar da batık al bak koltuğun arkasına bak eski evimizde duvarlar sürrealist adımlarla doluydu canı sagolsun kuzularimizin
Bizimki bi aralar çok güzel kayısı yiyordu diyordum ne çabuk bitiyor. Günde 1 saat çizgifilm zamanı var niloya izliyor 20-20 dakika şeklinde 1 saate tamamlıyorduk. Bi bakıyorum bi kase kayısı yok. Ertesi gün evi süpürcem koltuğun arkası full kayısı. verdiğim paraya mı acıyım yemediğine mi

Hahah sana bir haberim var dostum 15 yaştan bildiriyorum her yaş bir sendromları var bitmiyor
15 yaş ama ergen demek Ben 14de buzluğa atıp 22de çıkartmayı düşünüyorum bebeleri ergen sevmiyorum ben Allahım nolur karşıma geçip sen beni sevmiyorsun hiç beni düşünmüyorsun senden nefret ediyorum falan demesin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…