Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hiç böyle düşünmemiştim

İnşallah bir yanlışlık yoktur da yani o kadar stokta ürün vardır umarım gelir ürünler:)

iyi yaptın hayırlı olsun ilk yapılan alışveriş çok anlamlı oluyor ben hala saklıyorum oğlumun yeleğini. İlk onu almıştım. Çok özeldir.
Biz ilk kıyafetini bu hafta sonu beraber avm ye gidip almak istiyorduk. Elimizle seçip beraber beğenelim diye. Neyse ki evimize aldığımız ilk kıyafeti öyle olacak. Dediğiniz gibi en kötü birisine verilir

Bu arada bizim bebekler şubatta doğacak bir sonraki şubatta haliyle bir yaş olacak öncesi dokuz ay olacak yine soğuk mevsim sonrası da yine soğuk mevsim tam kış ortasında doğuyorlar hem ilkbaharda hem sonbaharda giydir bir yaş iyidir yani:)

Ben de 1 yaş daha iyi olur diye düşündüm. Bakalım ya eve gelince anlarız küçük mü büyük mü

Geçmiş olsun iyi misiniz

Ben her gün okuyorum sabah programı gibi çok güzel

Hay maşallah süperler valla benim yeni evliyken komşum bunlardan yapıp satıyordu. Maharetlisin maşallah
sağol canimmm boş durmayı sevmiyorum. normalde zaten ya il il dolaşıyor olurdum. Ya da temizlik

riskli gebe olunca kısıtlı hareketlerim. böyle şeylerle vakit geçirmeye çalışıyorum.

sağol canimmm boş durmayı sevmiyorum. normalde zaten ya il il dolaşıyor olurdum. Ya da temizlik

riskli gebe olunca kısıtlı hareketlerim. böyle şeylerle vakit geçirmeye çalışıyorum.
Valla canım 2.5 yaş bebesiyle temizlik yapılmıyor adamı sinir ediyorlar. Sağımı temizlerken daha solumu dağıtıyor. Bugün annemin evinde bildiğin çorba kaşığını balkondan aşağı attı. Aklım çıktı bu yüksekten birinin kafasına düşse direkt öldürür insanı o kaşık o ivmeyle. Aşağı koştum ki ne göreyim tüm bahçe bizim evin çöplüğü olmuş her şeyi atmış mandal kaşık oyuncak ohooo. Sabah sabah bağartımız koptu yine.

amanın 2.5 yaş çok bela bir dönem. benim kızım 5. kattan 1.5 litrelik dolu kola şişesini atmıştı. kakaolu sütleri etrafa sıkmaktan çok hoslanirdi çok şükür geçti o dönemler bebeğim sana Allahtan kolaylık diliyorum ve senin ulucin üzülüyorum

Bana tarih ve ne zaman düzeliyor 3de düzelecek mi? Nolur evet deee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…