Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy en merak ettiğim sendinn 😍 bana da hep kızın olacakmış gibi geliyordu oglak_kadini oglak_kadini nın 6.hissi bu sefer bana geçti sanırım 😅 tebrikler kuzum sağlıkla gelsin inşallah 🩷
Teşekkür ederim kuzum valla grupta baya merak edilmiş benimkinin cinsiyeti 😂 Hoşuma gitti çok teşekkür ederim hepinize canlarım benim. Ailem gibi oldunuz Almanya’da olduğumdan sizin sayenizde kendimi uzunca bir süredir hiç yalnız hissetmiyorum çok şükür 🙏🩷🩷

Kızlar doktoruma yazdım daha dönmedi, size de sorayım istedim. Dün akşamdan beri ara ara böyle karnımın sol alt kısmında (genital bölgeye yakın) saniyelik sızı oluyor böyle elektrik çarpma hissi gibi. Geçer diye bekledim, gece de uykumdan uyandırdı gece de hissettim birkaç kez üst üste oldu. Sabah uyandım yine ama daha az bu sefer sabahtan beri 3-4 kez oldu. Hep aynı noktada oluyor. Ağrı değil, acı değil. Sızlama gibi böyle ama saniyelik.

Böyle bir şey yaşayan var mı? Ya da ne olabileceğiyle ilgili fikri olan var mı?

Kızlar ben eskisi gibi hiç dikkat etmiyorum baya yiyorum ya da bana mı öyle geliyor anlamadım ee bebiş büyüyor ama ben daha hiç kilo almadım. Neden acaba. Aslında çok mutluyum kilo almadığım için de birden mi alcam yoksa. Su çok içiyorum ondan mı kilo almıyorum diye düşünüyorum.

Kızlar ben eskisi gibi hiç dikkat etmiyorum baya yiyorum ya da bana mı öyle geliyor anlamadım ee bebiş büyüyor ama ben daha hiç kilo almadım. Neden acaba. Aslında çok mutluyum kilo almadığım için de birden mi alcam yoksa. Su çok içiyorum ondan mı kilo almıyorum diye düşünüyorum.
Yiyorsun ve kilo almıyorsun canım açlık tokluk sekerlerine bir baksana etrafında cihazi olan varsa. Açlık 95 altı tokluk 140 altı olmalı. yemeğe başladığın andan tam bir saat sonra tokluğuna olc

Aslan benim eşim de istiyor. Ama ben baba yadigarı trabzonsporluyum. Eşim de fanatik gsli. Takımlar babadan oğula geçer ama ben çok dışarda kalıyorum. Hemde hayvan ismi o yüzden de sıcak bakmıyorum. Bir de ismin Kuran'da geçmesi gibi bir şey gerekiyor mu? Rahmetli babam evlada ilk görev iyi isim koymaktır derdi.
Arslan, Türkçe kökenli bir erkek ismi olup, "cesur", "güçlü" ve "korkusuz" anlamına gelen bir kelime olarak tanımlanır.
( Hayvan olan Aslan. )
Benim kızlık soyadım Arslan olduğundan eskiden beri oğlum olursa bu ismi verme hayalim vardı 😍
Merti de eşim istedi. Bakalım inşallah ismi gibi yaşar. 🩵
Herkes gönlüne göre bir isim seçsin
evlatlarımız için de hayırlara vesile olur inşallah 🙏🏻

Kızlar bakın naptım😁😁 1.5 günde bitti aşırı tatlı bişi oldu

Eklentiler

• IMG_4283.jpeg
    IMG_4283.jpeg
    371 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar doktoruma yazdım daha dönmedi, size de sorayım istedim. Dün akşamdan beri ara ara böyle karnımın sol alt kısmında (genital bölgeye yakın) saniyelik sızı oluyor böyle elektrik çarpma hissi gibi. Geçer diye bekledim, gece de uykumdan uyandırdı gece de hissettim birkaç kez üst üste oldu. Sabah uyandım yine ama daha az bu sefer sabahtan beri 3-4 kez oldu. Hep aynı noktada oluyor. Ağrı değil, acı değil. Sızlama gibi böyle ama saniyelik.

Böyle bir şey yaşayan var mı? Ya da ne olabileceğiyle ilgili fikri olan var mı?
İdrarını yaparken ağrı yanma oluyor mu?

X