Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Yok olmuyor. Hamilelik öncesi çok sık sistit olurdum, onun yanmasını iyi bilirim😭 ama crp’m de üst sınır 5 iken 7.9 çıkmış. Acaba idrar yolumda enfeksiyon var da ben yanma hissetmeden bu sefer bu şekilde mi hissediyorum diye düşümdüm şimdi sen bunu söyleyince 🤔 geçti gibi ama bi gözlemliyim kendimi.

Evet evet kendimi dinledim baya yatana kadar karnıma odaklıydım, gece de tetikte uyudum muhtemelen o yüzden hissettim sanırım. Tek noktada olunca garipsedim 🙄🫣

normaldir di miii☺️ baya geçti gibi sanki öğleden beri bir daha olmadı.

Umarım öyledir canım 🥰 doktorum amerikadaymış, asistanı ulaşacak benim için dönüş yapacak ona göre. O yüzden hızlı dönüş alamadım. Geçti gibi sanki bi de 🙏🏼
Doğuma kadar ara ara olur batma tarzı bazen alttan vuran ağrı sancı bunlar normal rahim büyüyor artı hormonlar☺️ sıkıntı şu eğer 4-5 saat boyunca aralıksız sancı olursa şiddetli adet ağrısı gibi ve düzenli o zaman endişe edebilirsiniz. Doktora haber vermekte fayda olur.

Doğuma kadar ara ara olur batma tarzı bazen alttan vuran ağrı sancı bunlar normal rahim büyüyor artı hormonlar☺️ sıkıntı şu eğer 4-5 saat boyunca aralıksız sancı olursa şiddetli adet ağrısı gibi ve düzenli o zaman endişe edebilirsiniz. Doktora haber vermekte fayda olur.
Çok teşekkür ederim bilgi için, iç rahatlatıcı oldu 🥰🙏🏼

Benim ferritin değerim 1,5 ay önce yani 5 haftalık civarıyken 41 iken dünkü kan tahlilimde 14 çıktı, alt sınır 13 🫣 doktorum demir hapı vermişti neyse ki haftabaşı başlamıştım. Direkt demir değerime bakmamış ama onu anlamadım.
Senin ferritin değerin nasıl çıktı?
Benim feritinde düşük multivitamin kullandığım halde hala 37 ama seninki baya düşükmüş,2. Trimester bebeğe daha çok kan kullanılacak depolamak lazım

Benim feritinde düşük multivitamin kullandığım halde hala 37 ama seninki baya düşükmüş,2. Trimester bebeğe daha çok kan kullanılacak depolamak lazım
Evet ben de elenatal 2 kullanıyorum hamileliğin başından beri ona rağmen çok hızlı düşmüş. Yarın endokrinoloğuma gidicem bakalım başka ne önerisi olacak.

X