Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Mesleğim sayesinde sevdiğim isimlerden soğudum. Bir de erkeklerde Fırtına, Poyraz gibi isimler tamamen karakterlerine işliyor, ayak uydurabilene aşk olsun
Kesinlikle çok haklısın. hatta geçenlerde bir çalışma yayınlandı; çocuklara koyulan isimlerin karakterine işlediği ile ilgili ve bunu doğrular nitelikte bir çalışmaydı, öyle aman aman her şeye inanan biri değilim ama ben buna zaten inanıyordum. isminin anlamı önemli bence hakikaten karaktere yansıyor

Duru, Dünya, Hera,Mercan. Duru bi tık beğenildi. Eşim dünya ismini beğenmedi. Hera’ya köpek ismi dedi. Mercana da balık ismi ne alaka dedi. Bakalım düşünücez
Benim aklımda tek isim Mercan var ve anlamı çok güzel. Eşim bey çocuğun tipine bakıp karar verebilirim diyor ama bence Mercan olacak

Mercan İsminin Anlamı:

Mercan, denizlerde yaşayan, sert ve renkli yapıya sahip canlıların oluşturduğu değerli bir materyal olarak bilinir. Genellikle kırmızı, pembe, beyaz gibi çeşitli renklerde bulunabilen mercanlar, adını verdikleri mercan resiflerini oluşturarak deniz yaşamının önemli bir parçasını oluştururlar. Mercan resifleri, biyolojik çeşitlilik açısından son derece zengin ekosistemlerdir ve deniz canlılarına barınma, beslenme ve üreme alanı sağlarlar. Mercan, doğal güzelliği ve nadirliği ile de bilinir. İsim olarak kullanıldığında, mercanın bu nadir ve estetik özellikleri ile dayanıklılığı ve zarafeti sembolize ettiği düşünülür. Mercan ismi, aynı zamanda doğanın sunduğu güzellikleri ve zenginlikleri yansıtan bir ad olarak da değerlidir. Bu isim, kişinin özel ve değerli olduğunu, doğanın zarafetiyle bağlantılı bir karakteri temsil eder.

Key wordler: Dayanıklılık, doğal güzellik, nadir görülen, yaşam alanı sunan anaçlık, zenginlik

Ben de öğretmenim öğrencilere göre seçiyorum isimleri kafamda artık

Ben de öğretmenim öğrencilere göre seçiyorum isimleri kafamda artık
Zaten aklıma bir isim geldiğinde direkt öğrencilerime gider aklım:) o isimler eski Öğrencilerimi çağrıştırır ya da arkadaşlarımın akrabalarımızın çevremizin çocuklarına. onların karakteri nasıl diye düşünüyorum. hemen derim ki yok bu isim olmaz

aaaaa çok güzel bir isim yaa

Poyraz, cem, kaan, çınar, bulut, berat bunlar çok çektiğim öğrenci isimleri

Kızlar bu arada ben yaptığım bir salaklıktan bahsedeyim size Instagram kapalıyken hayatta yüklemem dediğim TikTok’u yükledim oradan işte hamile videoları yemek videoları influencerlar falan onları takip edeyim dedim bugün kuaförden çıktıktan sonra saçımın fotoğrafını çekeyim dedim TikTok’un kamerası güzelmiş oradan çekeyim dedim ve ilk defa kullandım kamerayı silmeye çalışıyorum falan filan neyse sildim dedim bir tane saçma sapan bir fotoğrafım meğerse Kalmış mal gibi bakmışım böyle biraz göğüs dekoltem çıkmış birkaç saat sonra bir girdim TikTok’a Allah’ım mesaj kutum dolmuş dayılar amcalar saçma sapan insanlar neler neler yazılmış kaç kişi takipçi kaç 1000 tane beğeni nasıl bir yermiş orası öyle ya hemen sildim tırstım bir de

Ben klasik isim de çok seviyorum. Kendi ismim çok farklı old için hep zorluk çektim. Tek seferde anlaşılabilen kısa isimleri çok seviyorum bu yüzden. Ali üzerinde duruyoruz şu an klasiklerden. Modern olan alternatiflerimizin hepsi yaramaz çocuk ismiymis şu an hepsini eledim gibi oldu.
Ben aslında en çok Mirza istemiştim ancak babası asla istemiyor şerh koydu. Ali olacak galiba. Ali’ler nasil oluyor ?

Ali de çok güzel, zamansız her zaman her yaşta yakışık duran bir isim ben bir de erkekte Can ismini çok seviyorum. Ali’yle aynı hissi seviyor bana, o da zamansız klasiklerden

İki dedemin ismi de Ali. Alevi ismidir güzeldir severiz

Merkür retrosu çok geçmiş olsun hemen hesap bloke engel

Evet mercan ismini seviyorum. Benim adımla alakalı bir isim düşünüyoruz (adım Deniz bu arada ) siz de önerin.

Evet mercan ismini seviyorum. Benim adımla alakalı bir isim düşünüyoruz (adım Deniz bu arada ) siz de önerin.
Deniz’le Mercan çok güzel uyumlu aslında Derin geldi aklıma şimdi, bi de Kumsal ismini duymuştum. Yaz ismini de çok beğeniyorum hatta Almanca Yaz’ı söylemek de kolay olabilir Jasmine’in kısaltılmışı gibi :)

Derin hayatta koymam eski sevgilim benim adımı koyamadığından gitti doğan kızına derin ismini koyfu şerro hala peşimde Kumsal çok güzel mercan da evet yaz ismini de koymam çok itici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…