Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benim sevdiğim kız isimleri Laren, Neva, Mavi, Alin, Hevin, Ege. Belki degerlendirirsin.
Karen ilginçmiş bakıyom anlamına ama ikiz gibi olmasın Ladinden farklı olsun istiyorum bakalım. Neva kardeşim de çok öneriyor. Mavi diyemez Almanlar alin çok popüler. Hevin Kürtçe sanırım. Ege de olmaz

Bu arada kızlar bir bilgi paylaşayım; geçen cuma günkü detaylı ultrasonumda plesentanın yerini de rapora yazmış doktor. Rahmin ön duvarına yerleşmiş, anterior diye geçiyor. Herhangi bir sıkıntı olmazmış ama özellikle ilk gebelik olduğu için de bebeğin hareketlerini daha geç ve az hissedebilirmişim. Yastık görevi görüyormuş dış cilt ve rahim arasında

Kız ben anlamadım ilk mesajdaki listenin üstüne mi koyucam anketi. Denedim bulamadım googledım gene bulamadım.
Ben de açtığım konulardan birine düzenle dedim eskiden oluyordu anket ekle seçeneği ben de bulamadım bakayım tekrardan .

Ben de açtığım konulardan birine düzenle dedim eskiden oluyordu anket ekle seçeneği ben de bulamadım bakayım tekrardan .
Anam zaten editörden aldım konuyu baştan itibaren yapamazdım herhalde. Neyse listemiz var ballı güllü boşver Şu an farkediyorum gençler ben şanslıyım ilk bebeden bir sürü kıyafet var 2.si de kız olunca şimdi ohooo kurtardım bazı temel şeyleri.

Aslında isim verirken güzelliğinden daha çok anlamına ve karakter analizine yönelmemiz lazım. Bazı isimler kulağa hoş çocuğa ağır geliyor çocuk ismin altında ezilip taşıyamıyor. Benim için eski klasik isimler daha güzel ve hoş. Bu yeni nesil isimlere pek alışamadım açıkcası

Ben öncelikle kökenine sonra manasına bakıyorum. Çocuğun taşıyıp taşıyamayacağı senin verdiğin karakterle alakalı bence benim kızımın isminin temel manası yiğit,korkusuz, sarp, Yalçın, hırçın. Ben ezik büzük bir çocuk asla istemedim. Masaya yumruğunu vursun. Açıkçası Nuh nebiden kalma bir isim de vermek istemiyorum.

Ben ismin insanın karakterine işlediğini düşünüyorum. Okulda hep aynı isimdeki öğrencilerimin taşkınlık yapıp tembellik yapmalarını tesadüf görmüyorum. Ayaz poyraz emir rüzgar bora kaya ateş gibi sert isimleri olan çocukların dışarıdan gelen uyaranlara daha fazla kapalı olduğunu gördüm. Kimse çocuğunun pısırık ezik büzük olmasını zaten istemez ki. Anlamı güzel, çocuğu yormayacak, hayatın içinde ve akademik kariyerinde onu destekleyecek güzel bir isim konulmalı. Tabi ki herkesin kendi kararı...

Tabii ki herkesin kendi kararı lakin taşkınlık ve tembellik yapan öğrencilerin ben “kötü öğrenci” olduğuna inanmıyorum. Lise 2ye kadar ben de tembel kötü bir öğrenciydim. İlgimi çeken işinde başarılı ve öğretmenliği mesleğinden çok karakteri haline getirmiş idol bir öğretmenle tanışınca hayatım değişti o noktadan sonra sınıfın yıldızı Türkiye 10.900.sü oldum. Bölümüme ilk sırada girdim. Vs vs. Yani sizin karşılaştığınız o taşkın öğrenciler bilemezsiniz bir gün belki benim gibi derece ile mezun olacak Ve haylazlık taşkınlık coşkulu olmak bence iyi bir şey. Yaşlarını yaşıyorlar

Birçok öğrenciyi gözlemleme şansım oldu istisnalar kaideyi pek bozmuyor gibi. Sadece öğrenciler değil çevremde de çok gördüm bu tarz örnekleri. Tabi ki içlerinden bu durumu bozan illaki vardır sizin gibi ama ben o riske girmek istemiyorum diyelim herkes çocuğu için en doğrusunu bilir

valla ben de kizitonun giydirilebilecek nesi varsa çıkardım eledim çok birsey yok elimde ama yine de arabaydi pusetti var.

valla ben de kizitonun giydirilebilecek nesi varsa çıkardım eledim çok birsey yok elimde ama yine de arabaydi pusetti var.
günaydın kizitonuz hayırlı olsun sağlıkla kolaylıkla gelsin benim 2. de oğlan ancak arada Bi 10 yıl fark olduğu için ne var ne yok satmıştım bir tek beşiğe kiyamamistim sil baştan herşey yeni alıcaz bizde.

canım bu bebis oğlan ilk bebegim kız ondan baya saklamışım ikinciye giydiririm diye bir kaç parça zibin buldum başka bir şey çıkmadı ama gözlerim doldu eleme yaparken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…