Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Aa ne güzel fit bir anne ☺️ doktorum ilk üç at beslenmeyi hiç kafana takma diyordu. Rahat ol. Ben bugün boyadım valla. İlk çocuğumda emzirme bitene kadar boyamadım ama şimdi siyah siyah çıkıyor dayanamadım. İkinci hamilelikler ve çocuklarda daha rahat davranıyormuş anneler hakikaten öyle
Ben de 2 gün önce boyadım psikolojime bir iyi geldi anlatamam. Alırı mutlu oldum 😂 dipleri görünce moralim bozuluyordu

Kızlar bugün doktor folik asiti bıraktırdı sadece İmom Omega verdi. Birileri demir ilacı filan da kullandığını yazmıştı, doktor neye göre veriyor acaba onu? Bana hiçbir test yapmadı. Çatlak için nemlendiricilere başlamamı da tavsiye etti, bebe yağı filan kullanabilirsin dedi. Veeee cinsiyet tahmininde bulunup erkek dedi, benim ve etrafımdaki herkesin en başından beri içinden geçtiği gibi 🧿🤍
Sadece folik asit kullanıyorsan biraktirmiş olabilir benimki multivitamin şeklinde ,demir başlayacak misiniz dedim bir kaç gün önce tahlil yaptırmistim demir değerin iyi dedi aldığın folik asitin içinde de var dedi vermedi

Ben kilo pek almadım bir doktor son üç ay anne adayı her hafta yarım kilo alıyor diyordu.E üç ayda nerden baksan 12-13 hafta var en az:) bu da en az 6-7 kg demek. O yüzden şimdi tutuyorum kendimi olabildiği kadar. Bi öğün ya da bir gün abarttıysam diğer öğün veya gün dikkat ediyorum diyelim :) enerjim evet ya çok şükür daha iyi şimdi ☺️
Bende henüz almadım 58 ile hamile kaldım hala aynı,ama vücuduma bakarsan almış gibiyim belim kalınlaştı karnım feci çıktı.hamşle gibi değilim ama göbekli gibiyim 😂

Ben 5 kilo civarı aldım 55tim 60 oldum ama kendi evimde değilim yaz tatili olduğu için ailelerin yanındayız normalde de her sene 3 4 kilo alırdım o yüzden kendi evime 15 gün sonra gidince diyetisyene başlayıp çok kilo almadan tamamlamayi düşünüyorum süreci
Kızlar kilo değilde ödemde olabilir,gebelikte fazlasıyla oluyor çünkü bol su ve yürüyüş çok iyi geliyor ödeme

Ben de 2 gün önce boyadım psikolojime bir iyi geldi anlatamam. Alırı mutlu oldum 😂 dipleri görünce moralim bozuluyordu
Of benim de bugün koştur koştur gezesim var. Yalnız boya çok koktu. Sürekli dışarı çıktım. Aveda yaptı kuaför onun içinde resornisol vardı gözüme çarptı. Sonra gerisini okumadım cahilce yap dedim her ne ise. Hamilelere bunu yapıyoruz dedi. Gerçi organik denilen bir çok boyaya baktım yani içeriği öyle aman aman temiz boya markası Türkiye’de bulmak çok zor herhalde kına yapmamız gerekiyor kına da 7- 8 saat kalması gerekiyor belki onun da zararı var neyse en son çok düşünmeden yaptım çıktım bana iyi geldi.

Bende henüz almadım 58 ile hamile kaldım hala aynı,ama vücuduma bakarsan almış gibiyim belim kalınlaştı karnım feci çıktı.hamşle gibi değilim ama göbekli gibiyim 😂
Ay aynen benim de ben de 1 kg aldım. Ama belim yanlardan fırtlamış göbeğim de akşam 6 aylık sabah 1 aylık gibi:) arkadaşım bana Somalililer’e benzemişsin dedi zayıf sadece göbek var açlıktan şişmiş gibi diyor:) bir de yandım biraz

Sadece folik asit kullanıyorsan biraktirmiş olabilir benimki multivitamin şeklinde ,demir başlayacak misiniz dedim bir kaç gün önce tahlil yaptırmistim demir değerin iyi dedi aldığın folik asitin içinde de var dedi vermedi
Ben de elenatal kullanıyordum, multivitamin o da. Haklısın o yüzden vermemiş olabilir. Halsizliğim de yok çok şükür. Şehir değiştiriyoruz zaten 2 haftaya kadar, yeni doktoruma hemen yaptırırım test

X