Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Neler öneriyorsun? Bu arada erkek bebek isim önerileri de alalım ya herkes yazsın bişeyler hadi herkes kararsızdır kanımca:KK66:
Ben kız isimlerinden Asya, Duru, İnci, İpek beğeniyorum. Erkek isimlerindense Kerem, Yağız, Yiğit. Bu isimlere sahip öğrencilerim hep sorumluluk sahibi, başarılı, güzel ahlaklı çocuklardı. Eşim de Kaan diye tutturdu

Neler öneriyorsun? Bu arada erkek bebek isim önerileri de alalım ya herkes yazsın bişeyler hadi herkes kararsızdır kanımca:KK66:
Duru, Dünya, Hera,Mercan. Duru bi tık beğenildi. Eşim dünya ismini beğenmedi. Hera’ya köpek ismi dedi. Mercana da balık ismi ne alaka dedi. Bakalım düşünücez

Of benim de bugün koştur koştur gezesim var. Yalnız boya çok koktu. Sürekli dışarı çıktım. Aveda yaptı kuaför onun içinde resornisol vardı gözüme çarptı. Sonra gerisini okumadım cahilce yap dedim her ne ise. Hamilelere bunu yapıyoruz dedi. Gerçi organik denilen bir çok boyaya baktım yani içeriği öyle aman aman temiz boya markası Türkiye’de bulmak çok zor herhalde kına yapmamız gerekiyor kına da 7- 8 saat kalması gerekiyor belki onun da zararı var neyse en son çok düşünmeden yaptım çıktım bana iyi geldi.
Ben bioorganic aldım hiç kokmadı bak tavsiye ederim. Ama gerçekten kendimi daha iyi hissettim yaa 🤣🤣

Ben kız isimlerinden Asya, Duru, İnci, İpek beğeniyorum. Erkek isimlerindense Kerem, Yağız, Yiğit. Bu isimlere sahip öğrencilerim hep sorumluluk sahibi, başarılı, güzel ahlaklı çocuklardı. Eşim de Kaan diye tutturdu
Dediklerinizin içinden Kerem güzeli fikrimce 🩵

Benim yazdıklarım mı gözükmüyor acaba bende gözüküyor ama kimse bana cevap vermediğine göre bir sıkıntı var sanırım.

Duru, Dünya, Hera,Mercan. Duru bi tık beğenildi. Eşim dünya ismini beğenmedi. Hera’ya köpek ismi dedi. Mercana da balık ismi ne alaka dedi. Bakalım düşünücez
Duru çok güzel ama son yıllarda fazla mı konuldu? Klasik isimlerin yaygınlığina okim ama bu yeni nesil olup moda olan çok rastlanır isimlerde biraz çekimserim ben. O tattaki isimlerden Sade yi de tercih edebilirsin. Mira da çok international bi isim.

Bende var 🙈 arkadaşım kendi hamileliğinde yurtdışından getirtmiş böyle el boyutunda pille çalışıyor 🙈 ben 13 haftadayım dün denedim çok hafif belli belirsiz kalp atışını duyabiliyorum büyüdükçe daha netleşir sanırım🤔hepsiburada yurtdışında görmüştüm benzerini ama pahalı istersen tabii 😅
Ya ben böyle bildiğin uzun metraj film izler gibi bütün gün açayım izliyim elini mi kaldırdı kolunu mu salladı bayağı işi gücü bırakıp onu izlerdim heralde 🥳🤓. Bi link ini alırım o yurtdisindakinin 😍😂

Duru çok güzel ama son yıllarda fazla mı konuldu? Klasik isimlerin yaygınlığina okim ama bu yeni nesil olup moda olan çok rastlanır isimlerde biraz çekimserim ben. O tattaki isimlerden Sade yi de tercih edebilirsin. Mira da çok international bi isim.
Canım zaten ilk düşüncelerimiz kızımın adı nadir bulunan bir isim klasik bir ad koymayacağım. Popüler de koymam sanırım. Ama kızımın adı eşimin adının aynı manasında. Ben de bu sefer kendi adımın manasına uygun bir isim koymak istiyorum o yüzden duru mu olsa diye düşündüm ama daha araştırırız henüz koymayız.

Canım zaten ilk düşüncelerimiz kızımın adı nadir bulunan bir isim klasik bir ad koymayacağım. Popüler de koymam sanırım. Ama kızımın adı eşimin adının aynı manasında. Ben de bu sefer kendi adımın manasına uygun bir isim koymak istiyorum o yüzden duru mu olsa diye düşündüm ama daha araştırırız henüz koymayız.
Erkek öneriler var mı peki 😍

Kızlar senelerdir öğretmenlik yapıyorum erkeklerde Furkan kızlarda Aleyna ismi koymayın çok yaramaz oluyorlar, kızlar da dersle alakası olmayan tipler, tabii genelleme yapıyorum %90 %99 böyle benim gözlemim:)

Kızlar senelerdir öğretmenlik yapıyorum erkeklerde Furkan kızlarda Aleyna ismi koymayın çok yaramaz oluyorlar, kızlar da dersle alakası olmayan tipler, tabii genelleme yapıyorum %90 %99 böyle benim gözlemim:)
Mesleğim sayesinde sevdiğim isimlerden soğudum. Bir de erkeklerde Fırtına, Poyraz gibi isimler tamamen karakterlerine işliyor, ayak uydurabilene aşk olsun 🤕

X