Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kan ilacı da kullanıyorum canım. Çünkü kan tahlili vermiştim ciddi kansızlık vardı ondan erken başlattı.gozun aydın sağlıkla al kucağına insallah

Sen ne zaman başlamıştın? Hiç kan testi filan istemedi benden. Sonradan aklıma geldi sormak da
Ben 11 .haftadan başladım genelde 16. Haftadan sobra başlatırlar cnm o zaman yaparlar kan tahlili.ben ciddi yorgunluk ve sijayetimi söylemiştim obdan yapmıştı tahlili

Ben 11 .haftadan başladım genelde 16. Haftadan sobra başlatırlar cnm o zaman yaparlar kan tahlili.ben ciddi yorgunluk ve sijayetimi söylemiştim obdan yapmıştı tahlili
Hmm 16. Haftadan itibarense tamam o halde, 1 ay sonra tekrar gelirsin demişti o zaman bakar herhalde değerlerime. Teşekkürler

Ben kan ilacı da kullanıyorum canım. Çünkü kan tahlili vermiştim ciddi kansızlık vardı ondan erken başlattı.gozun aydın sağlıkla al kucağına insallah
şu ana kadar tek ladinde yanıldım sanırım onu ilk içimden kız geçmişti yok canım o kadar da değil erkek bu demiştim

Kızlar yavaş yavaş cinsiyetler belli olurken isim olarak neler düşünüyorsunuz? henüz cinsiyeti belli olmayan arkadaşlarım siz de aklınızdakileri yazın

ben de eve ultrason cihazı alinabilio mu acaba gibi düşüncelere giriyorum zaman zaman
Happy mom a göre bugün itibari ile avokado olmuş 15. Haftada nasıl kendi kendilerine buyuyorlar ya
Bende var arkadaşım kendi hamileliğinde yurtdışından getirtmiş böyle el boyutunda pille çalışıyor ben 13 haftadayım dün denedim çok hafif belli belirsiz kalp atışını duyabiliyorum büyüdükçe daha netleşir sanırımhepsiburada yurtdışında görmüştüm benzerini ama pahalı istersen tabii

Benim çok zor çünkü Almanca ve Bulgarca söylenişlerine dikkat etmem lazım
Babam 2 gün önce sofyaya gidip aldı vatandaşlığını, şimdi sıra bende gerçi 1-1,5 yılı bulacak muhtemelen ama olsun.
Bizim şirkette bulgar türk çift vatandaş olan bir arkadaş kızının adını sofia koymuş direkt yanında ikinci bir türk isim de vardı ama onu unuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…