Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

oglak_kadini oglak_kadini balım seni grubun tahminisin seçmişiz var mı bana bir tahminin 1 hafta önceki ultrasonum ama 🥹
canım bence kız ama benimki tahmin.

Bir de benim dr de sordum baktı kordonda aynı yerdeydi. dopler yapıp ayirdetti. ama zaten bildiğimiz için çok da uğraşmayı

Valla benimde bu sondu 😂😂odaya 4 kişi alıyor zaten herkes birbirinin derdini dinliyor tövbe estağfurullah ama aman dedimmm😂😂😂
Ya çok kızıyorum bu duruma elin afgani Suriyelilerin faydalaniyor ben 17 yıldır devlete sigorta primi ödüyorum. kullanmıyorum. İlk Zeynep kamile gidiyorum bu gebelikte para ödemeden çıkmak görmek bir garip geliyor bana

Ya çok kızıyorum bu duruma elin afgani Suriyelilerin faydalaniyor ben 17 yıldır devlete sigorta primi ödüyorum. kullanmıyorum. İlk Zeynep kamile gidiyorum bu gebelikte para ödemeden çıkmak görmek bir garip geliyor bana
Valla gerçekten insanın zoruna gidiyor her şeyi geçtim adam gibi muamele görmüyoruz. 2 dk ya ayırıyor ya ayırmıyor. Ultrasonu tutması ile çekmesi bir oluyor gittiğine değmiyor. Odanın içinde senle beraber 3 kişi daha var tam çıldırmalık ortam🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️para vermeden adam gibi muayene olmak bir vatandaş olarak en doğal hakkımız😏

Özletme kendini🥰 bi de merak ettim epey bir süre yazmayınca, arada ses ver 😍
Ben de iyiyim çok şükür yolunda gidiyor her şey, 12+5 oldu bugün bebitom. Cuma günü öğrendik kız bebiş geliyor 🩷 senin bebişin cinsiyeti belli oldu mu?
Ayy kız mııı ya yerim tebrik ederim canım benim allah sağ salim kavuştursun bebek kıyafetlerine falan bakarken insanın canı o kadar çok kız bebek çekiyo ki şahane şeyler var kızlara😂 Bizim daha belli değil ya nipt yaptırmadım keyfinin yetip göstermesini beklicez bakalım. Ama konuşurken hep oğlum demeye gidiyo dilim bakalım sağlıklı olsun da inşallah
Merhaba kızlar nasılsınız? Ladin hoşgeldin türkiyeye çok şükür doktor bir sıkıntı yok demiş sevindim 🤭 13 haftaya girdik biraz olsun enerjim yerine gelmeye başladı ama bu seferde sabahtan beri kemik ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum 😅 yatakta dönerken kasıklarıma girin sancılarda cabası 🙈normal mi ki kendimi öyle rahatlatıyorum ama başka yaşayan var mı 🤔
Yatakta dönerken vs değil de benim de ara ara sancı oluyor kasıklarımda bir de hapşırırken öksürürken bazen patlıcak gibi oluyor

Valla gerçekten insanın zoruna gidiyor her şeyi geçtim adam gibi muamele görmüyoruz. 2 dk ya ayırıyor ya ayırmıyor. Ultrasonu tutması ile çekmesi bir oluyor gittiğine değmiyor. Odanın içinde senle beraber 3 kişi daha var tam çıldırmalık ortam🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️para vermeden adam gibi muayene olmak bir vatandaş olarak en doğal hakkımız😏
evet uyduğu değiştirip suriyeli olursak adam gibi muayene oluruz sanırım 😆😆

Kızlar kaç kilo aldınız nedir durumlar? Enerji geldi mi? Saçını boyayan hangi boyayı kullandı kafamda bir sürü sorular :)

Günaydın kızlar benim gibi her gün ultrasona gidip bebişini görmek isteyen var mı 😂 henüz hareketlerini hissedemediğim için içim rahat etmiyor gitmek istiyorum ama doktor 3 hafta sabret diyor 😄

Günaydın kızlar benim gibi her gün ultrasona gidip bebişini görmek isteyen var mı 😂 henüz hareketlerini hissedemediğim için içim rahat etmiyor gitmek istiyorum ama doktor 3 hafta sabret diyor 😄
Günaydın canım. Bennn diyebilirim. Benimde kontrolüm yarın 2 hafta o kadar uzun geldi ki. Ama bu kontrolümden sonra ayda 1 cagircam demişti doktorum o zaman ne yaparım bilmiyorum 🥴

Günaydın kızlar eşim nipt testinin sonucunu sormaya gitti çıktıysa alacak kardeşime atacak o da parti hazırlığı yapacak. Temiz mi sonuç çok merak ediyorum. Ama eşim şu an cevap bile vermiyor arıyorum açmıyor mesajlarıma dönmüyor. İnsanı orta yerinden çatlatır yemin ederim 😡🤯

Günaydın canım. Bennn diyebilirim. Benimde kontrolüm yarın 2 hafta o kadar uzun geldi ki. Ama bu kontrolümden sonra ayda 1 cagircam demişti doktorum o zaman ne yaparım bilmiyorum 🥴
hareket başlayınca artık ofisteki kalmıyor bire bir hissediyorsun çünkü gerek kalmıyor 🥰

X