Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ay uzun zamandır yazmıyordum cinsiyetler belli olmaya başlamış bile 😍
Biz de bugün 13+5 olduk. Dün doktordaydık 8cm olmuş limoncuğum. Darısı bizlerin cinsiyetleri öğrenmemize inşallah 🙏
Canımm nerelerdesin sen? Nasılsın? Listeye bakıyordum geçen gün aklıma düştün 🌸

Merhaba. Bende durumlar hala aynı. Ne iştahım ne enerjim var. Bende de panik bozukluk geçmişi olduğu için canımı sıkıyor ondan mı hamilelikten mi diye. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
hamileliktendir diye tahmin ediyorum, bebek sağlıkla büyüsün sizin şikayetleriniz de azalsın inşallah

Evet erkek 🥰siz böyle yazınca bir an endişe ettim. uygulamada normal gözüküyor. doktorumda birşey demedi. ama sata göre 1 haftaya yakın önde gidiyor doğru 🧿🧿tüm bebişlere maşallah
Ay eklediğin fotodaki bilgiye çok şaşırdım. Sevmediği bir şey yediğimde çekiştirecek he 😂😂 ay güldüm ya yerim
Canımm nerelerdesin sen? Nasılsın? Listeye bakıyordum geçen gün aklıma düştün 🌸
Kuşum iyiyim çok şükür sen nasılsın? Yaşadığım yerde havalar o kadar soğuk ve bunaltıcıydı ki hamilelikle beraber bunalım takılıyordum sanırım hiç giresim gelmedi😂 dün bebeğimi görünce biraz daha keyfim yerine geldi. Sende ne var ne yok her şey yolundadır inşallah. Cinsiyet belli oldu mu senin de

Ay eklediğin fotodaki bilgiye çok şaşırdım. Sevmediği bir şey yediğimde çekiştirecek he 😂😂 ay güldüm ya yerim

Kuşum iyiyim çok şükür sen nasılsın? Yaşadığım yerde havalar o kadar soğuk ve bunaltıcıydı ki hamilelikle beraber bunalım takılıyordum sanırım hiç giresim gelmedi😂 dün bebeğimi görünce biraz daha keyfim yerine geldi. Sende ne var ne yok her şey yolundadır inşallah. Cinsiyet belli oldu mu senin de
Özletme kendini🥰 bi de merak ettim epey bir süre yazmayınca, arada ses ver 😍
Ben de iyiyim çok şükür yolunda gidiyor her şey, 12+5 oldu bugün bebitom. Cuma günü öğrendik kız bebiş geliyor 🩷 senin bebişin cinsiyeti belli oldu mu?

Merhaba kızlar nasılsınız? Ladin hoşgeldin türkiyeye çok şükür doktor bir sıkıntı yok demiş sevindim 🤭 13 haftaya girdik biraz olsun enerjim yerine gelmeye başladı ama bu seferde sabahtan beri kemik ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum 😅 yatakta dönerken kasıklarıma girin sancılarda cabası 🙈normal mi ki kendimi öyle rahatlatıyorum ama başka yaşayan var mı 🤔

oglak_kadini oglak_kadini balım seni grubun tahminisin seçmişiz var mı bana bir tahminin 1 hafta önceki ultrasonum ama 🥹

Eklentiler

• IMG_1295.jpeg
    IMG_1295.jpeg
    152,4 KB · Görüntüleme: 40
X