Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah 🧿 nasıl tatlıymış ya senin standart yüksek acaba kız bebekler mi böyle güzel görünüyor diye düşündüm😝 var mı erkek bebiş fotisi olan acaba🤓
ruzgarimin fotosu kaybettiğim. yavrucum babasına benziyordu

Eklentiler

• 1000001647.jpg
    1000001647.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 73
o iyiymiş. kürtaja ben de karşıyım ama bireysel karşıyım. kimseyi de eleştirmek. belki yerimde başkası olsaydı şu an bu bebeği istemezdi. Yeni doğum yapmışım bir kere bile regl olmamışım. 20 kilo almışım tekrar gebeliğin hiç zamanı değildi ama hayatını elinden alamam dedim. korunsaymisim da nereden bileyim on sene çocuğum olmamış bir seferde hamilelik olacağını
Ben isteğe bağlı kürtaja karşı değilim açıkçası sırf bir kaza ya da hata sebebiyle çocuk doğurup bakmaya elverişli olmayan bir insanın çocuk büyütmesi ve travmalı hatta psikopat ruhlu bir çocuk yetiştirmesi yetiştirmemesinden daha kötü. Hiç çocuğu olmasın daha iyi. Herkes anne baba olmamalı. Cidden bazı insanların anne baba olabilir diye ehliyet alması lazım.

Ben isteğe bağlı kürtaja karşı değilim açıkçası sırf bir kaza ya da hata sebebiyle çocuk doğurup bakmaya elverişli olmayan bir insanın çocuk büyütmesi ve travmalı hatta psikopat ruhlu bir çocuk yetiştirmesi yetiştirmemesinden daha kötü. Hiç çocuğu olmasın daha iyi. Herkes anne baba olmamalı. Cidden bazı insanların anne baba olabilir diye ehliyet alması lazım.
ben karsiyim derken kendime karsiyim. kendim yaptirmam. ama baskalarini da elestirmiyorum. cok sukur ihtiyaçlarını da karşılarım ve çok severim. Ama adam yapmış 6 tane pespese dizmis. belediyeden yardim aliyor cocuklarin agzi burnu sumuk pasak icinde. dedigin gibi bakamayacaksa sevmeyecekse o çocuk için daha iyi.

Ne güzel olurdu valla. sorumluluğunu alabilecek ve gerçekten sevebilecek anne babaların olmadı ne güzel olurdu.

%100 katılıyorum, ağzına sağlık arkadaşım 🙏🏼

ben karsiyim derken kendime karsiyim. kendim yaptirmam. ama baskalarini da elestirmiyorum. cok sukur ihtiyaçlarını da karşılarım ve çok severim. Ama adam yapmış 6 tane pespese dizmis. belediyeden yardim aliyor cocuklarin agzi burnu sumuk pasak icinde. dedigin gibi bakamayacaksa sevmeyecekse o çocuk için daha iyi.

Ne güzel olurdu valla. sorumluluğunu alabilecek ve gerçekten sevebilecek anne babaların olmadı ne güzel olurdu.
Kendin açından bunun kararını vermen güzel tabii ki maddi manevi tüm ihtiyaçlarını karşılayacaksan ve sevgini eksik etmeyeceksen istersen 5 tane doğurursun sadece ben Almanya gibi bir ülkenin bu kadar çağ dışı bir yöntemi hala devam ettirmesini eleştiriyorum canım.

Kendin açından bunun kararını vermen güzel tabii ki maddi manevi tüm ihtiyaçlarını karşılayacaksan ve sevgini eksik etmeyeceksen istersen 5 tane doğurursun sadece ben Almanya gibi bir ülkenin bu kadar çağ dışı bir yöntemi hala devam ettirmesini eleştiriyorum canım.
acaba nüfus açısından mi yasak doğum oranı düşük ya ama eskiden beri yapiliyormus da

kızlar kontrolden döndüm 14.haftadayiz herşey yolunda dedi 15cm olmuş miniğim.cıkıntıyı yine gördük 🙈yaş 37,kronik ülseratif kolit hastalığım olduğu için birde sürekli sorduğum için nifty testine gönderdi doktorum. Özel sağlık karşılıyor bizim ama rapor istiyorlar perinatologun yazması gerekiyormuş. Onu halledersem kan vericem 🙏🏻
Maşallah annesi bebiş erkek mii🥰🥰 14. Haftada bebekler genellikle 8-9 cm civarında oluyor bence sizin bebiş haftasından daha büyük 🎈🌸

Ay uzun zamandır yazmıyordum cinsiyetler belli olmaya başlamış bile 😍
Biz de bugün 13+5 olduk. Dün doktordaydık 8cm olmuş limoncuğum. Darısı bizlerin cinsiyetleri öğrenmemize inşallah 🙏

merhaba, ben de şubat içinde doğum yapacağım. yakın zamanda bir kaybım olduğu için cesaret edip aranıza katılmamıştım hiç. bugün 12+4 oldum, nipt de yaptırdım bir sorun çıkmadı çok şükür. hamileliğin başından beri aşırı halsiz ve iştahsızdım birkaç gündür kendimi çok iyi hissediyorum. ikinci trimestere geçince sizde nasıl oldu durum, enerjik olmam çok güzel ama bir yandan da korkuyorum çünkü bir şey olduysa diye

merhaba, ben de şubat içinde doğum yapacağım. yakın zamanda bir kaybım olduğu için cesaret edip aranıza katılmamıştım hiç. bugün 12+4 oldum, nipt de yaptırdım bir sorun çıkmadı çok şükür. hamileliğin başından beri aşırı halsiz ve iştahsızdım birkaç gündür kendimi çok iyi hissediyorum. ikinci trimestere geçince sizde nasıl oldu durum, enerjik olmam çok güzel ama bir yandan da korkuyorum çünkü bir şey olduysa diye
Merhaba. Bende durumlar hala aynı. Ne iştahım ne enerjim var. Bende de panik bozukluk geçmişi olduğu için canımı sıkıyor ondan mı hamilelikten mi diye. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Kızlar doktor 12 haftalıkken kıza benziyor yüksek ihtimalle kız dedi ama birkaç gün sonra gel kesin söyliyim dedi ben 2 hafta sonra bugün gittim şuan da kesin erkek dedi bugün resim almayı unuttum bu kız dediği foto . Fetal DNA testinin ücreti 12 binmiş siz yaptırdınız mı????? Gerek yok ama sen bilirsin dedi ikili test yaptırmıştım….

Eklentiler

• IMG_5331.jpeg
    IMG_5331.jpeg
    163,6 KB · Görüntüleme: 53
Maşallah annesi bebiş erkek mii🥰🥰 14. Haftada bebekler genellikle 8-9 cm civarında oluyor bence sizin bebiş haftasından daha büyük 🎈🌸
Evet erkek 🥰siz böyle yazınca bir an endişe ettim. uygulamada normal gözüküyor. doktorumda birşey demedi. ama sata göre 1 haftaya yakın önde gidiyor doğru 🧿🧿tüm bebişlere maşallah

Eklentiler

• Screenshot_20240813_181151_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    Screenshot_20240813_181151_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 51
Evet erkek 🥰siz böyle yazınca bir an endişe ettim. uygulamada normal gözüküyor. doktorumda birşey demedi. ama sata göre 1 haftaya yakın önde gidiyor doğru 🧿🧿tüm bebişlere maşallah
Valla ben de hangisi doğru anlamıyorum 😂😂 uygulamada 13 14 cm yazıyor youtube da Google 8 9 cm diyor😂😂 biri bizi aydınlatsın 😂😂 ama doktor en iyisini bilir sonuçta 🌸🩷

Kızlar doktor 12 haftalıkken kıza benziyor yüksek ihtimalle kız dedi ama birkaç gün sonra gel kesin söyliyim dedi ben 2 hafta sonra bugün gittim şuan da kesin erkek dedi bugün resim almayı unuttum bu kız dediği foto . Fetal DNA testinin ücreti 12 binmiş siz yaptırdınız mı????? Gerek yok ama sen bilirsin dedi ikili test yaptırmıştım….
Ben ikili de risk düşük çıkınca ense kalınlığı da normal olunca yaptırmadım açıkçası 🤷🏼‍♀️üçlü dörtlüyü de yaptırmayacağım. 20.haftada detaylı organ taramasına gireceğim inşallah 💕

X