Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selamlar yüz üstü yatıyor musunuz ya da doktoruna soran var mı bir sakıncası olur mu
Ay bende çok severim yüzüstü yatmayı. Şu an yatabiliyorken yatayım diyorum. Son aylarda özellikle problem oluyormuş diye dinlemiştim ben. Psikolojik olarak sol tarafa dönüyorum sürekli sanırım geceleri, normalde sol tarafa yatmam. Hatta 2 gece sol kolum uyuşmuş olarak kalktım🤦🏻‍♀️

Günaydın kızlar benim gibi her gün ultrasona gidip bebişini görmek isteyen var mı 😂 henüz hareketlerini hissedemediğim için içim rahat etmiyor gitmek istiyorum ama doktor 3 hafta sabret diyor 😄
Ben de gün sayıyorum resmen muayene için. Bugün var mesela bugün de saat sayıyorum. Dünden beri aklımda hep. Bulantı, ağrı hiçbir berlirtim yok, sadece beyaz akıntıyı görünce bir rahatlama geliyor her şey yolunda gibi hissediyorum 😂

ben de eve ultrason cihazı alinabilio mu acaba gibi düşüncelere giriyorum zaman zaman 🤓
Happy mom a göre bugün itibari ile avokado olmuş 🥹😍15. Haftada nasıl kendi kendilerine buyuyorlar ya 🧿🩵

Kızlar nipt sonucum temiz şükürler olsun ki. Şu an eşim ve kardeşim cinsiyeti biliyorlar. Ben annem babam bilmiyoruz ve aşırı iyi saklıyorlar asla çaktırmıyorlar. Gıcık oldum 😅
Çok Şükur sağlıklı bebis kız o kız geliyor sana bak görürsün 😍

Arkadaşlar 12+4 yim bugün ultrason ve ikili test vardı bebek bir hafta önde çıktı.13 +4 hafta ve7.4 cm çıktı.vardı varmı böyle bişey yaşayan normalmi

Arkadaşlar 12+4 yim bugün ultrason ve ikili test vardı bebek bir hafta önde çıktı.13 +4 hafta ve7.4 cm çıktı.vardı varmı böyle bişey yaşayan normalmi
Normaldir diye düşünüyorum bazen önde bazen geri de olabiliyormuş. Benim ilk haftalarda önde çıkıyordu şimdi tam haftasiyla uyumlu çıkıyor.

Hanımlar merhaba benim sat 28 Nisan adetime 4 gün var 4.5 yaşında tüp bebekle olan ikiz çocuklarım var dün test yaptım ve hamileyim sudan çıkmış balık gibi Oldum henüz kan vermedim şubat annesi oluyorum sanırım bu hesaplamaya göre doğum günümle aynı zamana denk geliyor doğum
normal yolla mı oldu bu defaki hamileliğiniz acaba😊

İki hafta önde/geride olması normalmiş
Normaldir diye düşünüyorum bazen önde bazen geri de olabiliyormuş. Benim ilk haftalarda önde çıkıyordu şimdi tam haftasiyla uyumlu çıkıyor.
Doktorda bişey demedi internette şeker hastalığı falan olabilir gibi şeyler görünce telaş yaptım.halbuki şekerimde normal ama endişe ediyor insan

Kızlar kaç kilo aldınız nedir durumlar? Enerji geldi mi? Saçını boyayan hangi boyayı kullandı kafamda bir sürü sorular :)
Ben sanırım 4,5-5 civarı kilo aldım biraz mutsuzum ama vücudum, yüzüm çok değişmedi gibi geliyor neremde bu kilolar anlamadım. Göbeğim ve göğüslerim büyüdü😁
İlk haftalarda çok tatlıya düşmüştüm o aralar hızlı aldım şimdi biraz daha stabil gibiyim umarım daha fazla almam.

Enerjim başından beri çok düşmemişti, yorgunluk vs fazla hissetmemiştim. Aldığım vitamine bağlıyorum bunu, şimdi de yüksek hissediyorum 🤩

Sende nasıl durumlar? 🫶🏻

X