Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aynı durumdayım 63 kg hamile kaldım ve 4,5 kilo aldım ilk 3 ayda. Zaten karnımda görsel olarak çok rahatsız etmeyen bir katman yağ tabakası vardı ama şimdi kilo da alınca sanırım daha da fazlalaştı. Gündüz de hamile karnım belli oluyor ama özellikle akşamları 5-6 aylık gibiyim 🫢
Bu sabah uyandığımda sırt üstü yatıyordum, hiç şişkinlik gaz vs yoktu o yüzden karnım da düz gibiydi ama içeride göbek deliğimin alt bölgesinde resmen farklı bi sertlik var çok garip ☺️
Evet göbek altındaki sertliği bende çok fark ediyorum 😍 değişik bi duygusallık oldu bende dünden beri saçma şeylere ağlıyorum.

Cinsiyeti %80 görüyorum 2 hafta sonra gel emin olalım dedi. Ama Nipt sonucu 2-5 gün arası çıkacak. Eşim sonucu kardeşime atacak kutlamayı öyle yapacağız.
zarf içinde alacaksın değil mi nipt de raporda yok telde söylüyor o an bilmek istemiyorsan önceden uyar canım. çat diye söylüyor. biz cinsiyet partisi yaptık ama kızıma biz biliyorduk 😅😅

Cinsiyeti %80 görüyorum 2 hafta sonra gel emin olalım dedi. Ama Nipt sonucu 2-5 gün arası çıkacak. Eşim sonucu kardeşime atacak kutlamayı öyle yapacağız.
Ben de kutlama çok istemiştim ama eşim sağolsun o tarz şeyler pek sevmediği için ve de sabırsızlığından öğrendik🤦🏻‍♀️ Zaten kutlama yapsak da kutlamanın sevineni o olacakmış oğluş bekliyordu o ben kız diyordum🩵

Kızlar ben covid olmuşum dedim ya hala devam ediyor öksürük üzerine kabız oldum. Ama hayatımda ilk defa bu kadar zorlandım gerçekten ağlayarak 2 saat tuvalette çırpındım. Hemoroid resmen dışarıya çıktı çok değişik valla hamilelikte hepsi zor. 15. Haftaya girmek üzereyim ve -5 kilodayım.

Cok sevindim, lekelenme icin birsey dedi mi? İnsallah sorunsuz atlatalim bu sureci hepimiz 💙
Canım dün o kan sulandırıcıyı içmemiştim ondan oldu sanırım o heyecanla doktora sormayı da unuttum kafam oraya da takıldı bugün takip ederim yarın olmadı tekrar sekreterine mesaj atacağım doktorun. Progestan verir sanırım alırım eczaneden devam ederse ve doktor al derse.

X