Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar bende bugün bebişimi görmeye gidiyorum. 2 hafta önce bir çıkıntı görmüştü doktorum bugun kesinleşecek cinsiyetimiz.. sağlıklı olsun tek isteğim dua edermisiniz bizede
Senden de güzel haberler alalım kuzum haber ver doktor çıkışı

Merhabalar beni de ekleyebilir misiniz?
Yaş 31
1.çocuk
SAT 20.05.2024
Kese 24.06.2024
Kalp Atışı 08.08.2024
Cinsiyet tahmini şuan yok
Tahmini Doğum 23.02.2025
Şehir Ankara

Benimde 3 gün var kontrolüme çok heyecanlıyım 2 hafta zor geçti. Bir daha ki kontrolümü sanirim 1 ay sonraya verecekler. 1 ay nasıl geçecek bilmiyorum

Merhaba buraya ekli degilim ama bir sorum olacak 74 kilo ile hamile kaldim su an 78im ve boyum 1.73. 15. Haftadayim. Benim gobegim oyle tek parca halinde cikmadi son 1 haftadir farkediyorum gobek deligi bolgemden otururken katlaniyor. Sanki iki katli bi gobek var bu normal mi kilodan dolayi mi boyle oluyor acaba? Alt gobegim zaten vardi simdi kilodan iyice buyudu sanirim bebek mi kilo mu anlamiyorum

Merhabalar. Bende 12. Haftadayim. Bende aynı şeyden dolayı üzülüyorum. 60 kiloyum ama hamile kalmadan öncede zaten hep midemi derler oraya karnim hep çıkardı. Şimdi daha da belirgin oluyor. Zayıf hamileler gibi sadece göbeğim top gibi çıkmıyor. Tümden büyüyor yani. Malesef kilodan mi artık genetik yapimizdan mi böyle bilmiyorum. Ama ne yapalım elimizden geldiğince dikkat edicez. Sağlık olsun da inş doğumdan sonra veririz.

Cok tesekkur ederim dediginiz gibi saglikli olsun da sanirim genetik yapidan ama ne zaman ust karinla alt gobek birlesip tek bir hamile gobegi gibi gorunecek merak ediyorum zaman cok yavas geciyor

Cok tesekkur ederim dediginiz gibi saglikli olsun da sanirim genetik yapidan ama ne zaman ust karinla alt gobek birlesip tek bir hamile gobegi gibi gorunecek merak ediyorum zaman cok yavas geciyor
Benimde ztn fazla kilolu olduğumdan dediğin şekilde aynı önceden de ztn göbekliyimdim hala hamile gibi bi göbek yok 13. Haftamdayım ama bebeğin büyüklüğü ölçümleri herşeyi normal çıktı.

İlerleyen zamanlarda bebis büyüdükçe normale döner herhalde
Çok karın büyümesi Ic karin genişliği diye biseyden dolayı oluyormuş ama bilimsel değil tamamen halk ağzı ile söylüyorum. Benim dümdüz bir karnım incecik bir belim varmış bebekten önce çünkü ilk belim kalınlaştı göbüş de yanlara doğru yayılıyor git gide

Benim karnım da baya geniş bence Benimde genişliyor. Kilo almadığım halde kilo almışsın diyorlar genisledigim icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…