Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Nasıl beğeniyorsan ondan al. Öyle aman aman kan akmıyor. Lohusa külodu vs var. Ayrıca üzerine uzun bir şey de giyebilirsin. Ki zaten çok ter atıldığı için değiştirmek gerekiyor yani en az iki takım gerekli zaten

Evet mutlaka git ihmal etme. En kısa zamanda kanaman durur inşallah dualarımız seninle. Allah herkese kolay bir hamilelik geçirip sağlıklı bir sekilde kucağımıza almayı nasip etsin.
Allah razı olsun kızlar hepimizin gebeliği kolay ve güzel geçsin inşallah

Canım sen listede yoksun istersen bilgilerini listeye bakarak yaz seni de ekleyelim

CNım erkek olarak ekleyin mi nipt mi bekleyelim?

Canım erkek olarak ekledim

Kızlar sarı renk akıntım var dün havaalanında bebek arabasını uçağın oraya kadar götürmeme izin vermediler büyük bagaj kısmına vermek zorunda kaldım güvenlik kontrolünde pasaport kontrolünde ve Antalya’ya gelince bagaj beklerken falan çok zorlandı pasaport sırasında vs koşturmak istedi hep kucakta tuttum inmek istediği için kızım kendini çok kastı o yüzden kasıklarım dünden beridir ağrıyor bi de gaz sancısı çekiyorum her yanım et kesmiş. Antalya çok sıcak hamileyken hiç çekilmiyor ya yarın saat 17.00da perinatolojiyr gideceğim. İlk olarak doktorla şu Preeklampsi gebelik zehirlenmesini konuşacağım. Tansiyonumu kaç gündür takip ediyorum not alıyorum onları göstereceğim. Eğer gerekli görürse idrar midrar baksın eğer sağlıklıysak bir şey yoksa cinsiyeti kağıda yazmasını isteyeceğim.

yerleşme akıntısı dedikleri olabilir mi canım ya ? Bende de sürekli var sarı renk akıntı artık alıştım böyle geçecek heralde diyorum. Başka bu rahatsızlık ya da anormallik yok çünkü. Güzel haberler inşallah yarın için

Canım 3.5 aylık oldu artık çocuk yerleşmeden değil de klimadan diye düşünüyorum ben açıkçası uçakta annemlerde falan alttan alttan yedim soğuğu herhalde. Ay yarın için çok heyecanlıyım

Akıntı bende de çok oluyor ama beyaz renkte benimki. Östrojenden dolayı, rahim genişlediği için bir de rahmi bakterilerden korumak için de olurmuş diye okudum çeşitli kaynaklarda. Koku yoksa çok korkulacak bir şey değil bence.
Doktor sonrası bize de yaz mutlaka canım cinsiyet partisini ne zaman yapacaksınız?

Canım 3.5 aylık oldu artık çocuk yerleşmeden değil de klimadan diye düşünüyorum ben açıkçası uçakta annemlerde falan alttan alttan yedim soğuğu herhalde. Ay yarın için çok heyecanlıyım
Bak benimki de klimadan olabilir doğru diyorsun 7 24 açık hatta bazen ben ince bisey örtünüyorum
Yarın haberler gelsin

Canım ilk olarak Preeklampsinin olmadığından emin olmak istiyorum sonra cinsiyeti öğreneceğim. Bu kafa karışıklığında cinsiyeti şimdilik öğrenmesem de olur ilk olarak sağlık kısmı netleşsin.

Oyy maaşallah herkesler cinsiyet öğrenmiş kızlar ben bayağı baya hastayım grip mi soğuk algınlığı mı bilmiyorum iki gecedir hiçbir şekilde uyuyamıyorum burun akıntısı baş ağrısı gözlerim akıyor hapşırıyorum hapşurken kusuyorum falan bugün acile gittim doktor kan tahlillerine baktı serum falan taktım şimdi biraz daha iyiyim eğer devam ederse kendi doktoruna git dedi ben de normalde haftaya cinsiyet için gidecektim doktora toparlamazsam erken gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…