Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı sabahlar inşallah kontrolünüz güzel geçer, güzel haberler alırsınız. Bana henüz vermedi kan ilaci haftaya gittiğimde belki verir artık diye düşünüyorum. Bende kabiz olmaktan korkuyorum eskiden kullandığımda yan etkisi o oluyordu bende. Mide bulantısı yaptığını bir kaç kişiden duymuştum sanırım. Siz bir söyleyin bakalım ne diyecek doktorunuz
inşallah güzel haberler 🙏🏻🤍

Evet yormayalım bu süreçte artık babalar da taşın altına koysun elini biraz dimi😊 süpürgeler ellerine yapışmaz birazcık destek 🤓 böyle diyorum ama tek yaptırabildigim kendilerimizin kumlarının temizliği henüz bi tek onu hallediyor 🤦🏻‍♀️🤓
Yani sonucta cocuk bizim degil sadece. Onlarin anlayisli olmasi gerekiyor. Ama esim sagolsun elinden geldigince destek oluyor. Biraz naz yapın çok kötüyüm başım dönüyor filan deyin öyle olunca mecbur yapar 😄

Yani sonucta cocuk bizim degil sadece. Onlarin anlayisli olmasi gerekiyor. Ama esim sagolsun elinden geldigince destek oluyor. Biraz naz yapın çok kötüyüm başım dönüyor filan deyin öyle olunca mecbur yapar 😄
Karnım bi iyice çıksın o zaman naz niyaz edicem planlarim o yönde 😂😂 Sakindir benim eşim ben çok evham yapıyorum ağrı sancı olunca. O da diyor ki işte Herseyi takma hamilesin o kadar olacak beni o şekilde sakinleştiriyor.

Salmonella riski var doktorum çatalın bile değmeyecek dedi bana. Sosis salam bunlar işlenmiş ve toksoplazma riski yüksek gıdalar kategorisinde demişti
ben de o kdr yasak olduğunu bilmiyordum. Yemesen daha iyi diyerek opsiyonel bırakmıştı biraz galiba. Dikkat edelim o zaman daha çok 🙏🏻

Salmonella riski var doktorum çatalın bile değmeyecek dedi bana. Sosis salam bunlar işlenmiş ve toksoplazma riski yüksek gıdalar kategorisinde demişti
Zaten artık yemem de niye böyle söyledi bana anlamadım. Güvenilir marka alıp iyi pişirerek yiyebilirsin demişti. Daha dikkatli olurum bundan sonra.

Kızlar happy mom uygulamasını kullanmayan varsa diye buraya yazmak istedim aşırı güzel bir aplikasyon ben bayılarak izliyorum bebisin her günkü gelişimini. Sizlerle de paylaşmak istedim 🙏🏻🩵

ben de o kdr yasak olduğunu bilmiyordum. Yemesen daha iyi diyerek opsiyonel bırakmıştı biraz galiba. Dikkat edelim o zaman daha çok 🙏🏻
Valla öyle dedi bana hatta pizza da bile ayıklayıp yiyordum pizzayı😂😂
Zaten artık yemem de niye böyle söyledi bana anlamadım. Güvenilir marka alıp iyi pişirerek yiyebilirsin demişti. Daha dikkatli olurum bundan sonra.
Bence de dikkat edelim boşver şurda ne kaldı elbet yeriz 😁

Ben de kararsız kalmıştım. Bursadaki doktor yorum yapmamıştı, ikisi de olur gibi konuşmuştu ama Erzurum’daki direkt 2li 3lü artık çok eskide kaldı geçerliliği çok düşük o yüzden nipt yaptırın dedi. Biz de tam 10 haftalıkken kan verdik ama bugün arayıp yeterli fetal fraksiyon olmadığını söylediler kanda 🥲 Bir daha kan vereceğim haftaya. Bugünü iple çekmiştim oysa 🥲🥲
ayy beklemek zor zaten kötü olmuş tühhh. Benimde bir doktorum kesin yaptırman lazım gibi konuşunca bilemedim yani gerçi o doktorla devam etmeme kararı aldım bakalım yeni doktorum ne diyecek 11.haftadayım şimdi

Kızlar happy mom uygulamasını kullanmayan varsa diye buraya yazmak istedim aşırı güzel bir aplikasyon ben bayılarak izliyorum bebisin her günkü gelişimini. Sizlerle de paylaşmak istedim 🙏🏻🩵
Evet bende o uygulamayı kullanıyorum çok güzel gerçekten bugün bebeğiniz limon 🍋 buyukugunde diyordu mesela :anneadayı::KK200:

evet bende kullanıyorum çok güzel uygulama. ayrıca bide Dr.Banu Çiftçi'yi kullanıyorum o da çok güzel bir uygulama tavsiye ederim.

Evet bende o uygulamayı kullanıyorum çok güzel gerçekten bugün bebeğiniz limon 🍋 buyukugunde diyordu mesela :anneadayı::KK200:
Aynen bi de her gün neresinin oluştuğunu detaylı detaylı yazıyor ya ben onların hepsini babasına aktariyorum bugün pankreası şöyle yapmış bugün tüyümsü şeyleri çıkmaya başlamış diye bayağı eğleniyoruz😄

Eklentiler

• 1000029317.jpg
    1000029317.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 30
Kizlar gunaydin, hastane işi olanlar guzel haberlerle gelsinler insallah. Ben de bu sabah 24 saat idrarimi teslim ettim anneme gectim. Bikacgun nazlanayim is yapmayauim diye 😅 buarada folik asiti ne zaman biraktiniz? Ben 12+2 yim. Dun doktorum birakabilrisin artik dedi

Kizlar gunaydin, hastane işi olanlar guzel haberlerle gelsinler insallah. Ben de bu sabah 24 saat idrarimi teslim ettim anneme gectim. Bikacgun nazlanayim is yapmayauim diye 😅 buarada folik asiti ne zaman biraktiniz? Ben 12+2 yim. Dun doktorum birakabilrisin artik dedi
Folik asit ben bırakmadım canım 14+2 deyim galiba biraz daha devam ettirecek benim doktorum.

X