Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hayirli sabahlar hanimlarr nasılsınız bakalım ben bugün erkenciyim uyku tutmadı çünkü randevumuz var önce sağlık sonra da cinsiyet öğreneceğiz inşallah Cook heyecanlıyım.ufak bı seyahat e çıkmıştım pek ugrayamadim buralara doktorun verdiği kan ilacı ve d vitamini kullanamıyorum midem i çok bulandırıyor değiştirmesini istiycem siz kullanabiliyor musunuz?özellikle kan ilacı içtikten sonra baş dönmesi uyku hali mide ağrısı vs bıraktım o yüzden maalesef
Günaydınnn🌸 ben de bugün kontrole gidiyorum çok heyecanlıyım! 12+1’deyim. Detaylı ultrasonla bakacak doktorum, bir de nipt için kan vericem. İnşallah sağlıklılardır ve cinsiyetlerini de öğreniriz aynı zamanda 🤍

Kızlar bilmeden aft için uyuşturucu özelliği olan merhem sürdüm tükürükle tabii yuttum istemeden. Sonradan aklıma geldi prospektüs okudum hamileler kullanmamalı yazıyor. Ay bi şey olur mu şimdi çok kafama takıldı yaaa
Az miktardan bir şey olmaz canım korkma 🙏🏼 benim de bütün aptallıklarım dün aynı güne toplanmış gibi o çöp kutusunu açma olayım sonrası akşamüstü de bulaşık makinasına tablet deterjan koydum sonra peşinden de ağzıma bi lokma un kurabiyesi attım parmağımı da yalamış oldum o esnada. 2 saat ağzımın tadı gelmedi resmen kimyasal yedim ya, o kadar kızdım ki kendime.
Telaşsız, sakin, ağır kanlı bi insan olmak isterdim ya 🫣

ayy beklemek zor zaten kötü olmuş tühhh. Benimde bir doktorum kesin yaptırman lazım gibi konuşunca bilemedim yani gerçi o doktorla devam etmeme kararı aldım bakalım yeni doktorum ne diyecek 11.haftadayım şimdi
Kulağım telefondaydı, 1 hafta geçmek bilmedi valla. Neyse ben de haftaya yani 12. Hafta kan vereceğim tekrar. Güzel sağlıklı sonuçlar gelsin de varsın 1-2 hafta geç gelsin bakalım 🤍

Günaydınnn🌸 ben de bugün kontrole gidiyorum çok heyecanlıyım! 12+1’deyim. Detaylı ultrasonla bakacak doktorum, bir de nipt için kan vericem. İnşallah sağlıklılardır ve cinsiyetlerini de öğreniriz aynı zamanda 🤍
Çok iyi ya bakalım güzel sonuclar olsun inşallah bende bugün tam 13haftalik oldum.gitmeden iyi enerji yapacak şeyler yiyelim de bari hareketli olsunlar yoksa cinsiyet için hareketsizlik sorun oluyo

Bebek arabası için bir arkadaşım bastonlu modeller bir şey asmak için daha kullanışlı oluyor dedi. Bu sizin bahsettiğiniz gibi modeller için askı aparatları oluyor mu? Sanki öyle hatırlıyorum
Tabi oluyor aparatları ve alt kısmına dünyalar siğıyor. Haftalık alışverişinizi taşıyabilirsiniz altında.

Ben de dün gece gittim kızlar. Bebiş iyiydi ama idrarda enfeksiyon çıktı. Doktor tek kullanımlık şase verdi. Bugün de kültür aldılar duruma göre antibiyotik dendi bakalım

Ben de dün gece gittim kızlar. Bebiş iyiydi ama idrarda enfeksiyon çıktı. Doktor tek kullanımlık şase verdi. Bugün de kültür aldılar duruma göre antibiyotik dendi bakalım
Canım ilk haftalarda bende de çıktı enfeksiyon bir kutu Aksel antibiyotik bitirdim. O hamileyken de kullanılabilir old için şükür bi sorun olmuyor

Az miktardan bir şey olmaz canım korkma 🙏🏼 benim de bütün aptallıklarım dün aynı güne toplanmış gibi o çöp kutusunu açma olayım sonrası akşamüstü de bulaşık makinasına tablet deterjan koydum sonra peşinden de ağzıma bi lokma un kurabiyesi attım parmağımı da yalamış oldum o esnada. 2 saat ağzımın tadı gelmedi resmen kimyasal yedim ya, o kadar kızdım ki kendime.
Telaşsız, sakin, ağır kanlı bi insan olmak isterdim ya 🫣
Canım aft olayı beni çok korkutuyor küçüklüğümden beridir. Kardeşim FMF hastası ağzında hep kocaman kocaman aftlar çıkardı hala daha çıkıyor yemek yiyemez su bile içemezdi konuşması değişirdi. Öyle olunca çok korkuttu hatun beni. Bende çok nadir çıkar ne zaman çıksa hemen krem sürerdim o acıyı hissetmek istemiyorum yani 😅 Ama tuzlu su ile çözeceğim artık 😂

Çok şükür gözün aydın canım🙏🏻🙏😍 Bir daha böyle korkutmasın hiç bisey su gibi aksın hamisliklerimiz inşallah 🤍

Amin aminn canim. Benim bu hamilelikte surekli bir sorunlarla geçti ama halimize elhamdulillah. Sekerim sinirda cikti, erken seker yuklemesi yaptirdim sukur temiz cikti. Tansiyonum sinirda protein kacagi icin 24 saat idrar topladim sukur o da temiz. Yas 37 ve kilo da olunca haliyle hep tedbirli yaklasiyor doktorlar. Rabbim saglikla ve kolayca kucagimiza almak nasip etsin evlatlarimizi insallah.

Kizlar 24 saatlik idrar sonucum geldi. Protein 175 cikti, gebelerde 300mus ust deger preeklemsi icin. Cok sukur bu durumu da atlattik.
Canım 24 saat idrar testi nasıl yapılıyor anlatabilir misin? Hastanede mi kaldın nasıl idrar testi yapıldı

Canım 24 saat idrar testi nasıl yapılıyor anlatabilir misin? Hastanede mi kaldın nasıl idrar testi yapıldı
Tabi anlatayim canim bana 3ltlik bir bidon verdiler, dun sabah ilk idrarimi wcye yaptim sonraki tum idrarlar o kaba yapilacak ve bu sabah ilk idrarimi o kaba yapip teslim ettim laboratuara. Yatis yok evde kendin idrarini topluyorsun

Tabi anlatayim canim bana 3ltlik bir bidon verdiler, dun sabah ilk idrarimi wcye yaptim sonraki tum idrarlar o kaba yapilacak ve bu sabah ilk idrarimi o kaba yapip teslim ettim laboratuara. Yatis yok evde kendin idrarini topluyorsun
Bir kez daha sorayım madem cevap alamadım neden istendi bu tahlil?

Bir kez daha sorayım madem cevap alamadım neden istendi bu tahlil?
Kusura bakma canim ben soruyu anlamadim sanirim. Tahlil yapilma amaci tansiyonlarimin sinirda cikmasiydi. Hastanede 13 ya da 14 cikiyor buyugu ama evde normal. Doktorumda protein kacagi var mi diye (preeklemsi icin) kontrol amacli idrar toplamami istedi.

Çok teşekkür ederim canım benim açıklayıcı anlatımın için. 3 litrelik bidona her idrarının tamamını mı yapman gerekiyor? Küçük kablara yapıp içine mi ekliyorsun bidonun? Bi de bidonu nerede muhafaza ediyorsun?

X